Zapostavljanje društva zbog dečka

nemoj da mi vredjas drugarice!!! ja nisam rekao da su te klinke fuxe bre nego da se ponasaju mnogo starije(zrelije) za svoje godine a te likuse koje imitiraju se ponasaju normalno za svoje godine!

To su ti drugarice??? :lol:

Jaoooo daaaaj..... nije u redu da uopshte primecujesh tako neshto... ta deca imaju 10 godina!!!! :lol:

A da sam im ja mama.... meni se ne bi tako ponashala... :mrgreen:

***... Ja imam sestru od 14god koju moram svaki dan da skrecem na pravi put da se ne bi pretvorila u neshto zbog chega bi je tukla do kraja zhivota... :confused:

Strashno je danas ponashanje mladjih generacija i shta je uopshte to shto ih tera da se tako ponashaju?? :confused:
 
To su ti drugarice??? :lol:

Jaoooo daaaaj..... nije u redu da uopshte primecujesh tako neshto... ta deca imaju 10 godina!!!! :lol:

A da sam im ja mama.... meni se ne bi tako ponashala... :mrgreen:

***... Ja imam sestru od 14god koju moram svaki dan da skrecem na pravi put da se ne bi pretvorila u neshto zbog chega bi je tukla do kraja zhivota... :confused:

Strashno je danas ponashanje mladjih generacija i shta je uopshte to shto ih tera da se tako ponashaju?? :confused:

ma nisu mi te klinke drugarice nego te ribe koje ove klinke imitiraju,ali su klinke mnogo gore!
ma njih je keva pustala same napolje jos kad su bile u vrticu:mrgreen::lol:
pa kako da ne primetim kad uvek kad izadjem sa drustvom oni pocnu da smaraju kako ce biti dobre ribe kad porastu ovo-ono....:mrgreen:
 
Aj sad, zajebao si samog sebe....:P

nisam! ja mozda vama nisam odmah sve lepo objasnio kad mi ssvi postavljate neka pitanja sav sam se pogubio! ja ne kapiram zasto mi ne verujete kao da je to nesto ne verovatno j.bt neka deca se radjaju spojena, sa 15 ruku i sa jos mnogo ruznih i zalosnih stvari a vi meni ne verujete da ova klinka ima vece si.se nego sto bi trebalo da ima za njene godine:???: ako je tako onda ja stvarno ni necu niti zelim vise ista da pricam na tu temu jer ne vredi nekome reci nesto ako ne zeli da slusa!!! :rtfm::bye:
 
nisam! ja mozda vama nisam odmah sve lepo objasnio kad mi ssvi postavljate neka pitanja sav sam se pogubio! ja ne kapiram zasto mi ne verujete kao da je to nesto ne verovatno j.bt neka deca se radjaju spojena, sa 15 ruku i sa jos mnogo ruznih i zalosnih stvari a vi meni ne verujete da ova klinka ima vece si.se nego sto bi trebalo da ima za njene godine:???: ako je tako onda ja stvarno ni necu niti zelim vise ista da pricam na tu temu jer ne vredi nekome reci nesto ako ne zeli da slusa!!! :rtfm::bye:

Ja hocu da slusam, ali sta kad se samo gubis.... I jeste sve to zalosno i ruzno, ali kakve ima veze to sa tvojom pricom... Nije poenta to sto imaju velike sise za svoje godine, vec sto se ponasaju neskladno sa svojim godinama....
Okay?!
 
Ja hocu da slusam, ali sta kad se samo gubis.... I jeste sve to zalosno i ruzno, ali kakve ima veze to sa tvojom pricom... Nije poenta to sto imaju velike sise za svoje godine, vec sto se ponasaju neskladno sa svojim godinama....
Okay?!

pa ne mogu svima da odgovorim preko jedne poruke pa se pogubim....ako nije poenta oko si.sa zasto mi onda trazite njene slike:???::lol:
a ja sam otpocetka prico za to kako se ponasaju zrelije i o tome kako imaju si.se i niko nije verovao....i ne oko toga kako se ponasaju nego oko toga kako imaju velike si.se....ko da je to ne znam ni ja sta:???::???::???:
 

Back
Top