Zapostavljanje društva zbog dečka

ja sam sinoc raskinuo sa devojkom zbog drustva..mada nismo ni dugo zajedno tako da me briga :D
*** njoj smeta moje drustvo..e onda i ona meni smeta :P

Ona nije normalna shto je uopshte dotiche tvoje drushtvo :confused:

Msm, mene iskreno toliko i ne interesuje drushtvo mog dechka sve dok nema nekog direktnog uticaja na nashu vezu...
...A ukoliko ima, onda zakljuchujem da taj i nije za mene....

Dok sa druge strane... mozhda si i ti previshe nju izvodio u to svoje drushtvo, umesto da ste vishe bili sami itd..


....lupam, otkud znam..... :lol:
...al ono, moguce je :roll:
 
pa ovako .... ti treba da pricas sa drugaricom onako da proba da te slusa .... Jel ona svesna tog ismevanja cele skole ??? RECI DA on nije za tebe , da ti zasluzujes lepse , pametnije od njega ... i na kraj krajeva pitaj je da li PRIMECUJE da ona zapostavlja mnoge zbog njega .... i da je drugima tesko ... a inace su i tema podsmevanja .... mislim da uopste nije stvar tvoje ili bilo cije ljuboemore .nema razloga .... a sex sa 13 . ???? UZAS
e da pokusaj da vise puta razgovaras sa njom a u najgorem slucaju reci njenoj mami sve .... bice ti zahvalna i mama a i za koju god i drugarica

slazem se.Sa 13god...:eek:razgovaraj sa njom.Pa drugarica si joj valjda zna da mislis najbolje za nju...
 
Pa mislim da nisi u prawu za neke stwari....to da li je ruzan ne trebas ti da procenis,wec ona .Ako je njoj lep trebas da ga cenis kao decka swoje dobre drugarice...narawno ne treba to da bude nista preterano ali da budete u nekim dobrim odnosima zbog toga sto wam je stalo do iste osobe.To da ga ona woli werowatno nije tacno,wec joj se samo cini...ipak njoj je jos rano da zawoli nekog...bar tako ja mislim!Moras da razgowaras sa njom,kazes joj da ne zelis da prestanete da se druzite i objasnis joj da was zapostawlja...narawno to moras polako i lepo da joj saopstis da se ne bi pogresno protumacila i naljutila se,u najboljem slucaju daj joj neki primer!!!Da sto je najbitnije treba da joj se objasni da jos nije zrela za seksualne odnose i da bi trebala jos da priceka imace wremena i za to!!!!!Nemoj nista da kazes njenoj majci zato sto bi mogla da izgubis drugaricu,moras da nadjes nacina da joj sama stawis do znanja da prawi greske.:cmok2:
 
Hahaha.
Ne kontam sto bi nekom i trebalo da znaci drugovi od onog drugog. :D.
Sto je to bitno. On se druzi sa njima,ne ja. Valjda on zna sta je najbolje za njega,ne ja.
Nema razloga sto da mi smeta njegovo drustvo. Ne nameravam ja nekog da gusim da provede svaki jebni min sa mnom,pa i ja bih ponekad izasla sa mojim dustvom.
 
My eyez are bleeding aaaaaaaaaaaaaaaaaaa :eek:
Naučite da ne koristite W umjesto V!

Ne vredi Limune, odustani. :confused:

Svakodnevno viđanje ume da zasiti. Mada, nije meni problem zapostavljanje društva, već ljudomorne devojke mojih drugova.

A i ja sam takve sreće da se uvek uortačim sa momcima koji imaju duže veze. Samo čekam dan kada će mi neko u facu reci da sam "preotimačica momaka". :confused:

Čak mi naj ortak ima devojku već 10 meseci, ali kad god se posvađa sa njom, zove mene da ga smirim i kažem da će se sve rešiti... :lol: Prešao je u fazu da me zove seka (i traži da ja njega zovem bata :lol: ). Ali i dalje ne možemo da se često viđamo, mala sredina = mnogo tračeva. Tako da praktikujemo izlaske u 4-oro. On, njegova devojka (i još moja drugarica iz vrtića) i još neko iz ekipe.

Nju smo ubedili da je to drugarstvo. :mrgreen: dok sam batalila naj ortaka iz osnovne jer mu je devojka bolesno ljubomorna, pa ga drži pod staklenim zvonom. A mene strelja pogleedom?! :eek: Ne diram te, ne diraj me, a njega ti sigurno neću uzeti, previše ga dobro poznajem. :roll:
 
Ne mogu da verujem da pojedinci uopste misle da bi trebalo da se bira izmedju drustva i decka...zasto bi ti se drustvo ljutilo ako izlazis sa deckom,ili obrnuto?kakvo to je onda drustvo!Sve se to moze lepo organizovati,jedan dan drustvo,drugi put decko i sve tako redom,ili obrnuto..kako god..ne mora da se bira ..pobogu necu valjda s deckom biti svaki dan i po ceo dan!
 
Ja sam svog decka tukla, tukla i tukla, i sad se ponasa civilizovano.
Ne sme da mi zucne ni jednu kad smo u javnosti.
Naucila sam ga pameti. ;)

@tema
Ne biram izmedju decka i drustva zato sto ne zapostavljam ni njega ni njih.
Kompromis.

То онај? Ијао, мукице. Е то не бих радила дечку. Кажу да имам "тешку" руку, ал' његова је тежа, сигурно, а он воли да је чист рачун па ме не би чудило да ми врати. :eek:
Мада, чему туче? Све се то цивилизовано среди. =))

Оверу, е нек' си му рекао! :lol:
 

Back
Top