Zapostavljanje društva zbog dečka

Ljudi, od šest ipo milijardi skotova na ovom svijetu svako ima drugačije razmišljanje...
Boli me šta neko kaže za mene i moje mišljenje, ja bih za djevojku koju volim život dao, a kamoli nešto više...
Šta je ljubav?
ljubav je žrtva, ljubav se ne nalazi na grani, niti vrtu, ljubav se grada, stvara, i to duže, ne može da plane i rasplamsa se tek tako...
Trust, love, hope...
and love above all...

trust I seek and I find in you, every day for us something new... :(

@Oktobar

Ne,ozbiljno,znam ja nju,inatice se,ode tema.
Limune,to sto si rek'o je mnogo slatko:heart:


maaaa nek radi sta hoce... pfff.
 
Ljudi, od šest ipo milijardi skotova na ovom svijetu svako ima drugačije razmišljanje...
Boli me šta neko kaže za mene i moje mišljenje, ja bih za djevojku koju volim život dao, a kamoli nešto više...
Šta je ljubav?
ljubav je žrtva, ljubav se ne nalazi na grani, niti vrtu, ljubav se grada, stvara, i to duže, ne može da plane i rasplamsa se tek tako...
Trust, love, hope...
and love above all...

Lepo je to,
no ne dam se ja.
A ne dam se iz prostog razloga što sam još uvek mlad za tako nešto.
Zajebavam se dok još mogu.

i da zaboravih da te pitam....mozak se sastoji iz vise delova,pa me zanima gde se nalazi taj rezanj,na kojoj sredini?

Reklo bi se,na srednjoj sredini.
 
Pa dođe i prođe, ali ja hoću da ga proživim, a ne da se vežem i ne vidim dalje od svog nosa....tačnije njegovog nosa....to jeste sve lepo.....treba ,,voleti", ali opet to obavezuje, a svuda gde postoje obaveze nije dobro....

Istina... ali opet sve to zavisi i od uzrasta... godinica, shto bi se reklo ;)

...Ipak, koliko god bio zaljubljen... najceshce se vecina tih veza raspadne kad tad.... i izuzetno malo njih iz teenage dana zavrshi brakom... Shto je zapravo tuzhno... :( ( inache, ja sve manje verujem u srecne brakove i iskrenu ljubav :cry: )

... E da ... i htedoh josh reci da uglavnom kada prodje ta neka neverovatna ljubav, i shvatish koliko si meseci, godina proveo kraj nekoga (nevideci dalje od njega) na kraju ostajesh sam ili tvoji prijatelji budu tu da ti pomognu da opet stanesh na noge... Sve u svemu...

Zakljuchak je... da prijatelje NIKADA ne treba odbacivati... pa makar to bilo i zbog ljubavi, mozhe se sve lepo iskombinovati... i dechko i drugarice ;) ...Ali ipak one su te koje ce biti tu da me teshe kada on jednom ode...
 
Upravo sam okončao jednu vezu u koju sam mnogo ulagao, pa više ne znam ni šta da mislim o ženskom rodu. To što se priča da su emotivnije od muškaraca, to su čiste gluposti. Od onih ''nazovi'' muškaraca, sa kajlama oko vrata i 2 grama mozga u glavi, sigurno jesu, ali od onih sa dubinom i širinom, snagom ličnosti, naravno da ne. Ne pričam o izuzecima, već generalno, gledano kroz istoriju..

ontopic : Društvo uvek treba biti na prvom mestu, ne vidim razlog za dalju diskusiju.
 
Upravo sam okončao jednu vezu u koju sam mnogo ulagao, pa više ne znam ni šta da mislim o ženskom rodu. To što se priča da su emotivnije od muškaraca, to su čiste gluposti. Od onih ''nazovi'' muškaraca, sa kajlama oko vrata i 2 grama mozga u glavi, sigurno jesu, ali od onih sa dubinom i širinom, snagom ličnosti, naravno da ne. Ne pričam o izuzecima, već generalno, gledano kroz istoriju..

ontopic : Društvo uvek treba biti na prvom mestu, ne vidim razlog za dalju diskusiju.

O svašta...ne sudi zbog jednog lošeg iskustva o ženskom rodu...osećajnost zavisi od osobe, a ne od pola...
 

Back
Top