Zaljubljen sam u najbolju drugaricu

Trebalo mi je priznajem vreme da provalim da autor teme samo troluje i trazi paznju i hvalisanje na svoje trofeje i pocetni sexualni zivot koji je trenutno bogat pa tera segu na forumu.

Uopste nije ni ozbiljan niti se stresira oko necega dok se ovamo neki ubise da mu istave prave reci utehe i saveta...
 
Trebalo mi je priznajem vreme da provalim da autor teme samo troluje i trazi paznju i hvalisanje na svoje trofeje i pocetni sexualni zivot koji je trenutno bogat pa tera segu na forumu.

Uopste nije ni ozbiljan niti se stresira oko necega dok se ovamo neki ubise da mu istave prave reci utehe i saveta...
To je ovde standard.
Posle 15 godina takve prepoznajem u sekundi.
 
Upoznali smo se pre oko godinu i po dana kada smo oboje krenuli na faks. Ona je tada sveže raskinula sa dečkom, međutim tada nismo bili toliko bliski i nisam imao nikakva osećanja prema njoj. U međuvremenu ona se vratila ovom dečku sa kojim je bila i kad se sve sabere zajedno su oko 4 godine. Od pre jedno mesec dana skapirao sam da mi se sviđa i sada sam zbunjen oko toga šta da radim, jer kapiram ako joj kažem da postoji šansa da uništim prijateljstvo. S druge strane tu je takođe i taj dečko kao prepreka i definitivno ne želim da joj saopštim dok je još uvek sa njim jer je srećna sa njim u vezi i ne želim da joj to pokvarim. Saveti?

Dobro
 
...trpi jer da je i ona zaljubljena
planulo bi to do sada ali,
ona sebi mozda sugerise da umislja jer osjeca tvoje vibracije
...mozda je bolje da tako i ostane ali
mozda i nije jer mene je sje...a jedna moja tako dobra prijateljica
koja mi je kasno odgovorila kad sam se otvorio
...ko ti kriv...?
Trpi i nekako nadji momenat da emitujes tracak
lako ce osjetiti ali daj sebi
odstupnicu isto...negdje se napij ali i simuliraj
onda zaspi pokraj nje i ,- "buncaj"...
 
Ono što ti moraš da razgraničiš u glavi jeste da li je ti želiš kraj sebe kao drugaricu ili kao devojku. Oboje ne možeš imati, tako da ili joj reci šta osećaš pa ćeš videti na čemu si, ili joj nemoj reći već se potrudi da shvatiš da je srećna sa trenutnim partnerom i da tu nema leba, pa je bolje da budeš tu za nju kao prijatelj.
A ako se ipak odlučiš da joj kažeš, ne očekuj da će njena reakcija biti kao u romantičnim filmovima tipa "šta si čekao do sada, i ja isto osećam prema tebi omggggg", nego će verovatno biti tipa "čemu sad ovo ne razumem, ja tebe gledam kao druga, zašto ovo radiš znaš da sam srećna sa njim" bla bla bla, pa ćeš je tako izubiti i kao prijatelja najverovatnije.
 
Ono što ti moraš da razgraničiš u glavi jeste da li je ti želiš kraj sebe kao drugaricu ili kao devojku. Oboje ne možeš imati, tako da ili joj reci šta osećaš pa ćeš videti na čemu si, ili joj nemoj reći već se potrudi da shvatiš da je srećna sa trenutnim partnerom i da tu nema leba, pa je bolje da budeš tu za nju kao prijatelj.
A ako se ipak odlučiš da joj kažeš, ne očekuj da će njena reakcija biti kao u romantičnim filmovima tipa "šta si čekao do sada, i ja isto osećam prema tebi omggggg", nego će verovatno biti tipa "čemu sad ovo ne razumem, ja tebe gledam kao druga, zašto ovo radiš znaš da sam srećna sa njim" bla bla bla, pa ćeš je tako izubiti i kao prijatelja najverovatnije.

Jako je lepo videti da neko odvoji vreme, razmotri i da neki savet dobronameran, ali u pogrešnu crkvu si došao da se moliš. :D
 

Back
Top