Koliko je dobro biti zaljubljen?

Obično budeš slep za mane partnera u tom periodu. A ako se posle prvobitnog slepila zaljubiš i u njegove mane, onda je to ljubav.

Od početka obazriv čovek vidi sve. Samo je pitanje da li želi da vidi. Zašto si slep? to je karakter, neki vole da su high u emocijama.

Prosto, ne mogu a da ne vidim nečije mane. Ali kad uspe da mi bude lepo uprkos manama tada sam se zaljubila, tj volim. nema razlike.
 
Od početka obazriv čovek vidi sve. Samo je pitanje da li želi da vidi. Zašto si slep? to je karakter, neki vole da su high u emocijama.

Prosto, ne mogu a da ne vidim nečije mane. Ali kad uspe da mi bude lepo uprkos manama tada sam se zaljubila, tj volim. nema razlike.
Ja nikad nisam kalkulisala u takvim situacijama, nevezano za to koliko sam u svim ostalim situacijama obazriva. Znači, do ličnosti je ;)
 
Kaže jedan tviteraš povodom, kako se kod nas kaže Dana zaljubljenih, ima li neki dan za nas koji smo preskočili zaljubljenost i odmah počeli da volimo?

Svi pišu o toj razlici ljubavi i zaljubljenosti, a moje iskustvo kaže da granica nije tako jasna. sve zavisi od karaktera. Oni koji vole da fantaziraju možda kod njih ima razlike.
Slažem se. Ne razlikujem, a znam knjiški za razliku - idealizacija itd itd.
I kad sam zaljubljena nisam baš toliko odlepila da vidim Jednoroga umesto njega pa da mu nameštam izmišljene osobine.
 
P lepo je i u ljubavi biti iznova i zaljubljen. To su faze i motor i snaga ljubavi. Samo za to je sposobna ona osoba koja prihvata celinu i bla bla bla odoh ja negde o seksu da pricam.

Ma, kod mene nema svega toga bez sexa. Mislila sam o tome skoro, i ne mogu da se setim da sam ikad bila zaljubljena u nekog s kim se nisam sexala. Kada nema sexa potpuno sam ravnodušna, može biti Apolon 😊
 
Ma, kod mene nema svega toga bez sexa. Mislila sam o tome skoro, i ne mogu da se setim da sam ikad bila zaljubljena u nekog s kim se nisam sexala. Kada nema sexa potpuno sam ravnodušna, može biti Apolon 😊
To je zato smo ti i ja vise helenisti nego hriscani.
Dok se ovi pate i samokaznjavaju zarad grand nagrade, mi to lepo sve rasporedimo u jednoj celini.
 

Back
Top