Zajednicki odmor

E, da...
Mada zavisi iz čijeg ugla posmatramo.. ako posmatramo iz njegovog onda da se kontroliše, a ako razmišljamo kao ona i ako želimo da odemo sa jednim i vratimo se da bi bili sa drugim i onda opet ponovo sa onim prvim... ja bi' otišla sa trećim, iskreno...
 
Sad nesto vracam film...pa ja nikada nisam bila sa deckom na more...ove neke krace veze nisu stigle dotle, a sa ovim sto smo bili dugo zajedno smo voleli da trosimo pare zajedno na druge vrste provoda...i nije nam bio problem da ako idemo na more, odemo svako sa svojim drustvom...
 
Letovanja sa drustvom su za prepricavanja unucima!:))
Isla sam sa ekipom, nezavisno od emotivnog statusa.
Razlicitosti dolaze do izrazaja...secam se svog iskustva...lezali smo na plazi, citali i cutali kao penzioneri, a par pored nas je sve te sate proveo u razgovoru...mog bivseg su nervirali, a ja sam htela da budem na mestu te zene...
Na skijanju je svako nasao sebi ekipu, on da ne dolazi sa staze, a ja kraj sanka...:)
Sa sadasnjim je svaki dan Nova godina, avanturizam u svakom obliku, uzivamo u zajednickim izletima, samo sto niko drugi kraj nas nema mira...
 
neka bolja pobedi! :p
( a fizički sam jača sigurno :cool: )

Pa sad.. pazi, da li će pobediti bolja ili jača, videćemo :p

E a sad i na temu da odgovorim...
Išla sam na odmor sa momkom, i bilo je divno, divno, predivno :)
Nijednom se nisam pokajala baš uopšte...
A najlepše je to što ležeš i budiš se pored njega i što ste potpuno rasterećeni i opušteni...
Nasmejani i radosni i sve... :)
I bilo je divno, skroz studentska varijanta, a zadnji dan nam je ostao 1 euro kad smo kupili cigarete i vodu i imali smo samo pola hleba, malo sira i jednu papriku i seli smo u neki park i jeli i to nam je sigurno bio najdraži zajednički obrok u celoj vezi :)
Meni bar jeste i nijedna večera niti izlasci nisu ni pre a ni posle uspeli da zamene taj osećaj sa te klupice :heart:
 
Drugari, cao!

Primetili ste da me nesto nema na forumu. Mnogi od vas su mi poslali i privatne poruke, pitajuci se gde je njihova Pevacica. Dobro, zdravo i odlicno sam, sto i vama zelim. Na ljubavnom planu je sve u redu. Moram da idem sa deckom na letovanje. Ne znam gde. Kaze iznenadjenje. Koliko ne znam ni to? Nemojte da se plasite da ce me baciti u okean, posto sam odlicna plivacica i ronilacica, to sam specijalizirala u vojsci. Pored svog znanja nosi i dobar arsenal, tako da vam sigurno necu nastradati. Sa buducim deckom sam u odlicnim kontaktima, kada se vratim sa letovanja smuvacemo se to je sigurno. Mnogo mi se svidja, deca me obozavaju, a njegova zena ce se preseliti u moj drugi stan, dok se ne snadje. Rekla sam sadasnjem decku, da mi je to prijateljica, koja se nasla u nevolji i on se odusevio koliko sam plemenita i humana. Smuvala bih se sa ovim tipom ranije, ali glupo mi je da ispalim ovog sadasnjeg decka, kada je tako sve organizovao, a vec sam odlagala putovanje ranije.
Do sledeceg javljanja, voli vas puno samo vasa,
M. Pevacica

P.S. Ovo bi moglo da bude pitanje za vas sta mislite o odlasku sa partnerom na letovanje. Postoji li limit u smislu vreme koliko ste zajedno, vas odnos ili bilo sta slicno? Da li biste odbili partnera ako bi vas pozvao, jer imate pametnija posla. Da li biste ga vi pozvali? Da li bi vam bilo krivo kada bi otisao? Da li biste bili ljubomorni? Da li biste otisli inkognito, da ga posmatrate sta radi? Da li biste ga posle iznenadili (prijatno ili neprijatno)? Da li biste platili letovanje nekom drugom, ko bi trebalo da ga spijunira?
 
..........nemoj placat nikome ,reci dje ide organizovacemo nekako ,spijunazu........ako ti sta moze pomoci evo ja cu u Igalo pa posle mozda do Ulcinja .....jedino ako se maze blatom pa da ga ne provalim.......
 
Nemoj tako. Ona nas uvek zaintrigira svojim temama.

ma ja joj svaki put dajem :klap: i medalju za glupost.. pa i sad.. ceo uvod.. mislim... vec planira buduceg, kojeg je usput razvela od zene a decu ostavila bez roditelja koji zajedno zive... a ovog sadasnjeg, za 10-ak dana vec bivseg ce istrositi do te mere da ce joj se posle svetiti... ustvari, sto ona ne promeni nik u moderna sponzorusa.. mnogo bi joj lepse pristajao... :hvala:
 
ma ja joj svaki put dajem :klap: i medalju za glupost.. pa i sad.. ceo uvod.. mislim... vec planira buduceg, kojeg je usput razvela od zene a decu ostavila bez roditelja koji zajedno zive... a ovog sadasnjeg, za 10-ak dana vec bivseg ce istrositi do te mere da ce joj se posle svetiti... ustvari, sto ona ne promeni nik u moderna sponzorusa.. mnogo bi joj lepse pristajao... :hvala:

"pevacica" je intrigantnije, taj nick ukazuje na postojanje nekog kvaliteta, sto opet onoga ko joj cita postove dovodi u nepremostivu zabunu
 
ma ja joj svaki put dajem :klap: i medalju za glupost.. pa i sad.. ceo uvod.. mislim... vec planira buduceg, kojeg je usput razvela od zene a decu ostavila bez roditelja koji zajedno zive... a ovog sadasnjeg, za 10-ak dana vec bivseg ce istrositi do te mere da ce joj se posle svetiti... ustvari, sto ona ne promeni nik u moderna sponzorusa.. mnogo bi joj lepse pristajao... :hvala:

Kako moze da ga trosi ako ga ne sexa? :lol: A novac je prolazna stvar.
 

Back
Top