Zajednicki odmor

Da....ex leto sam bila sa deckom i bilo je ok...neprijatno ipak...jer su me svi zivi muvali ponarocito na plazi i to u njegovom prisustvu....a ima ubitacan face.....Takodje sam bila ex ex leto ali na 4 dana....e tu smo bili solo na plazi....solo total tako da je bilo extraaaaa:))))
 
:lol: Iskustva sa letovanja sa partnerom.. :)
Kazu da nije cudo da kad dvoje odu na more raskinu iako su im do tada 'cvetale ruze'..
Da se tu vidi karakter, navike itd.. Imali vi neko iskustvo pozitivno ili negativno tog tipa? Jel vam neki zajednicki odmor promenio vezu ili uticao na nju u nekom smeru?
I, da li vam se desilo da ste u vezi a idete na more sa drustvom? Mislim da je veca varijanta da je to uticalo na vezu :mrgreen::whistling:

uticalo je...ocekivala je da sve ja platim...zamisli molim te :eek:
 
:lol: Iskustva sa letovanja sa partnerom.. :)
Kazu da nije cudo da kad dvoje odu na more raskinu iako su im do tada 'cvetale ruze'..
Da se tu vidi karakter, navike itd.. Imali vi neko iskustvo pozitivno ili negativno tog tipa? Jel vam neki zajednicki odmor promenio vezu ili uticao na nju u nekom smeru?
I, da li vam se desilo da ste u vezi a idete na more sa drustvom? Mislim da je veca varijanta da je to uticalo na vezu :mrgreen::whistling:

Da, isla sam sa drugaricom na more i kad sam se vratila malo posle toga smo raskinuli. Veza je inace 4 godine trajala. A njemu je bilo strasno kako ja mogu da idem bez njega na more. A ja volim more vise nego ista, plus mi je bilo bolje sa drugaricom nego sa njim :)
Inace mi je super i sa momkom na moru...ali u principu sa drustvom je uvek bolji provod
 
:lol: Iskustva sa letovanja sa partnerom.. :)
Kazu da nije cudo da kad dvoje odu na more raskinu iako su im do tada 'cvetale ruze'..
Da se tu vidi karakter, navike itd.. Imali vi neko iskustvo pozitivno ili negativno tog tipa? Jel vam neki zajednicki odmor promenio vezu ili uticao na nju u nekom smeru?
I, da li vam se desilo da ste u vezi a idete na more sa drustvom? Mislim da je veca varijanta da je to uticalo na vezu :mrgreen::whistling:
Било је увек дивно и незаборавно. :heart:
И утицао је на везу само тако да смо постали блискији. :))))
А и ишла сам са друштвом кад сам била у вези.
И то је чак није покварило.
Потребне су много крупније ствари од тога за раскид. :)
 
Idem samo sa mm na more...
Pre toga sam išla sama ,,,Ne bih išla sa drugaricama jer ne podnosim nikog 24 sata osim mm i deteta...Ne volim da mi neko pravi rasporede niti da se prilagođavam drugima kad za to nema potrebe. Drugim rečima, nisam ni sa kim toliko bliska (osim sa svojom porodicom) da bih mogla da delim kupatilo, sobu i najgore vreme...
 
:lol: Iskustva sa letovanja sa partnerom.. :)
Kazu da nije cudo da kad dvoje odu na more raskinu iako su im do tada 'cvetale ruze'..
Da se tu vidi karakter, navike itd.. Imali vi neko iskustvo pozitivno ili negativno tog tipa? Jel vam neki zajednicki odmor promenio vezu ili uticao na nju u nekom smeru?
I, da li vam se desilo da ste u vezi a idete na more sa drustvom? Mislim da je veca varijanta da je to uticalo na vezu :mrgreen::whistling:

Upravo zbog toga što se na moru vidi karakter, navike itd. sam u dugoji, stabilnoj vezi.
Dakle izuzetno pozitivno iskustvo koje nas je još više zbližilo:)
 
jedan drugar bio u grcku i upozna jednog tipa
taj bio tamo s devojkom i kad se vratili u becu
ona ostavi decka i smuva se sa ovog drugara
nego jos u grcku su se nesto zakacili
i ona da broj ovom
i bili su sigurno godinu dana u vezu
i posvadjaju se kad ona ode kod
onog starog i poj..du se i ovi se rasture
i sta sam teo da kazem
da izbegavajte more idite po bazeni
 
Milanče, preoteću te Ivani :heart:
:D
Ihihihi, priča je naravno, vrlo poučna, mada sam čula da po tim bazenima mogu i vaške da se dobiju i svašta još nešto a a a u moru se mogu naći neke ribice koje će skinuti krastice sa kože ako ih imaš...
Pa ti budi pametan i izaberi pravo rešenje... eto, baš.. :)
 

Back
Top