Zagonetka Četiri Jahača Apokalipse

Psalam 37
9 Jer će se istrebiti koji čine zlo, a koji čekaju Gospoda naslediće zemlju.


Psalam 37
29 Pravednici će naslediti zemlju, i živeće na njoj doveka.

1. Solunjanima 5:
1 A o vremenima i razdobljima, braćo, ne treba da vam se piše.
2 Jer i sami dobro znate da Jehovin dan dolazi baš kao lopov u noći.
3 Kad budu govorili: „Mir i sigurnost!“, tada će ih iznenada zadesiti uništenje kao porođajni bolovi trudnu ženu, i neće umaći.

6 Dakle, ne spavajmo kao što ostali spavaju, nego bdimo i budimo trezveni
 
Najjače je što ti što ubijaju decu i ratuju su navodno vernici i veruju u isusa i bilbiju i religiozni su. A deca zaslužuju da umru jer to je bio njihov plan i bog im je sada oduzeo živote koje su tek počeli da žive.
pa daj pripomozi malo, vidis da se rvem sa svima, a pomoci ni od kuda
ja ako ceo posao sam zavrsim, sta onda?
potrosi malo vremena, udji u problematiku, pa samo je meni palo s neba, ali pomocicu kome god treba da shvati zaveru nad zaverama, u suprotnom ode svet na zlatnu milijardu, kukace koji prezive
 
3 Kad budu govorili: „Mir i sigurnost!“, tada će ih iznenada zadesiti uništenje kao porođajni bolovi trudnu ženu, i neće umaći.
ej ceo svet bruji zaglusujucom bukom o ww3, a ti se hvatas za mir i sigurnost? zar ne vidis koliko si zastranila u laz i prevaru?
kakav crni mir i sigurnost ako se svi spremaju za ww3 i veliko krvoprolice, klanicu svetsku? ali to vi i hvalite pocev od ww1 i 1914, evo nas na pragu ww3, na vasu radost
zasto pises lazi?
Jehovini Svedoci su poznati u svetu po tome sto ne uzimaju oruzje u ruke i sto nisu nikada ucestvovali u ratovima
a 1914 god pociinju poslednji dani
naravno vama se ne gine, vec se nasladjujete time sto drugi ginu, ovi rimokatolici koje gaja navodi i kaze "prociscenje", samo uvek neke druge bi da "prociscuju", a same sebe ne
 
Poslednja izmena:
ej ceo svet bruji zaglusujucom bukom o ww3, a ti se hvatas za mir i sigurnost? zar ne vidis koliko si zastranila u laz i prevaru?
kakav crni mir i sigurnost ako se svi spremaju za ww3 i veliko krvoprolice, klanicu svetsku? ali to vi i hvalite pocev od ww1 i 1914, evo nas na pragu ww3, na vasu radost

naravno vama se ne gine, vec se nasladjujete time sto drugi ginu, ovi rimnokatolici gaja kaze "prociscenje"
Moze da se kaze da je bilo kolko tolko mira i sigurnosti pre korone.E od tad ide sve nizbrdo.Da li je neko spominjao treci svetski bioloske ratove.Ni u snu barem ja ne bi mi.palo na pamet.
 
Moze da se kaze da je bilo kolko tolko mira i sigurnosti pre korone.E od tad ide sve nizbrdo.Da li je neko spominjao treci svetski bioloske ratove.Ni u snu barem ja ne bi mi.palo na pamet.
pa to vreme je proslo bar 4 godine, a sada se promenilo, pa ja ne znam zasto vi ljudi spavate, otvorite novine upalite tv, pa svi kazu nesigursnot i rat, tako da se ne moze aplikovati sto arijana misli, apostol Pavle bese koji i nije mislio ni na kakav armagedon [sve mesaju js]
to je u buducnosti " mir i sigurnost" Pre Armagedona
ja ne znam kako neko moze da bude tako diskonektovan od realnosti

ja pricam sta je sada, a ne sta ce biti ko zna kada u buducnosti, a nadovezujem se na vas i 1914 ww1, da sada svi kazu da samo sto nije poceo ww3, rusi uvezbavaju da ratuju i posle prve atomske bombe kojom bi bili pogodjeni, halo, englezi opet imaju nuklearno iz amerike a nisu od 2008, prica se o ratu sa kinom, iranom itd

odakle vama da je sada mir i sigurnost, ja ne znam, pa zakljucujem da ste ozedneli za krvlju kao sto se hvalite sa 1914, da se drugi late oruzja i izginu, a vi da samo posmatrate udubno zavaljeni u svojim kompjuterskim stolicama

blaZeni mirotvorci, rece moj Gospod. AMEN
 
Poslednja izmena:
pa to vreme je proslo bar 4 godine, a sada se promenilo, pa ja ne znam zasto vi ljudi spavate, otvorite novine upalite tv, pa svi kazu nesigursnot i rat, tako da se ne moze aplikovati sto arijana misli, apostol Pavle bese koji i nije mislio ni na kakav armagedon

ja ne znam kako neko moze da bude tako diskonektovan od realnosti

ja pricam sta je sada, a ne sta ce biti ko zna kada u buducnosti, a nadovezujem se na vas i 1914 ww1, da sada svi kazu da samo sto nije poceo ww3, rusi uvezbavaju da ratuju i posle prve atomske bombe kojom bi bili pogodjeni, halo, englezi opet imaju nuklearno iz amerike a nisu od 2008, prica se o ratu sa kinom, iranom itd

odakle vama da je sada mir i sigurnost, ja ne znam
Ona misli armegedon pa ce biti mira kad sjebu rysiju kinu srbiju sve religije naravno pravoslavna n1 neprijatelj i onda stize mir
 
Ona misli armegedon pa ce biti mira kad sjebu rysiju kinu srbiju sve religije naravno pravoslavna n1 neprijatelj i onda stize mir
Ej da zagovaras rat i unistenje, a sama kazes da neces da nosis oruzje, znaci da se svi drugi istrebe medju sobom,
I njegovu je konjaniku dano dignuti mir sa zemlje da se ljudi među sobom pokolju.
a ti preostanes u zlatnoj milijardi, nasledis novu zemlju - pa zar to nije licemerno? To isto i ovaj gaja, sa ovim r-katolikom zagovara, u sustini proksi rat, ubijajte se medjusobno, "prociscujte se", a mi cemo da placamo u $$$ valuti dok ne bankrotiramo,. mamonu hvala, para ima koliko god treba, samo dopisujemo NULE, upravo smo opet izglasali zakon u senatu 100-INE MILIJARDI ZA NAS PROKSI RAT.

ali postoji zamka, milijarde su ulivene da bi se evropa uvukla u rat, a ne samo ukrajina ili bi,. ili srednji, ili daleki, tek ce da se ulivaju hiljade milijardi, do kraja
 
Poslednja izmena:
ti govoris o ljudskom ratu a ja o Bozjem
u Bozjem ratu Bog selektivno unistava samo zle
Pocev od 1914-e, koju vi hvalite, je selektivno unistio samo zle?
ww2 su selektivno unisteni samo zli u koncentracionim logorima?
ww3 ce da bude treca sreca?
tesko da ce biti, ako lepo pise, citiram opet:
I njegovu je konjaniku dano dignuti mir sa zemlje da se ljudi među sobom pokolju.
znaci klanica opet ww1, ww2, isto ako ne gore ce biti i ww3, a nikakvo selektivno unistavanje samo zlih, naprotiv vecina stradalih ce opet biti nevini, a vi licemeri biste sada sve ispred monitora da odgledate, kako je to zgodno?

prosta logika se namece, vi sluzite covekoubici od iskoni, djavolu. da se mi istrebljujemo, kao Bog sve to radi, prociscuje oduzima mir, a vi da cak ni oruzje ne nosite, da se postedite

zelite drugima smrt, a vi da zivite, eto to je. i onda se zaklanjate iza laznog boga, iza laznog otkrivenja, iza antihrista koji je to napisao
 
Poslednja izmena:
jja pisem jedno a ti citas drugo zapitaj se sta nije tu u redu
napisal sam da 1914 pocinju poslednji dani
a Armagedon sledi u buducnosti
1914 pocinju svetski ratovi, skracenica ww-1-2-3, a oni su vasi poslednji dani koji upravo traju, a nase novo doba, novi pocetak, i to onih za koje Hristos kaza - blazeni mirotvorci
  • armagedon vama STO PRE, a mi ga raskrinkavamo kao antihristov.
  • MI nismo VI, vasi su poslednji dani, a nasi NISU
  • blazeni mirotvorci - AMEN
 
Poslednja izmena:

Gajo ex:
I njegovu je konjaniku dano dignuti mir sa zemlje da se ljudi među sobom pokolju.
antihrist je to napisao, a djavo covekoubica od iskoni mu izdiktirao.
kod nas na sluzbi, na liturgiji je zato zabranjeno, jer gde da slavimo Boga KLANICOM, SMRCU, BOLESCU ITD?! Nas Bog je zivot i vrata ada ne nadvladase nasu Crkvu kao vasu koja slavi SMRTI I PAKAO/AD KOJI IDE ZA TIM KONJEM I KONJANIKOM.
samo da znate zasto se mi zovemo PRAVO-slavni, jer ne slavimo smrt, bolest, rat, kao vi.

kaze jedno zlo prodje evo jos zala idu za njim - pa sta je to, slavite zlo?
 
Poslednja izmena od moderatora:
a ti preostanes u zlatnoj milijardi, nasledis novu zemlju - pa zar to nije licemerno? To isto i ovaj gaja, sa ovim r-katolikom zagovara, u sustini proksi rat, ubijajte se medjusobno, "prociscujte se", a mi cemo da placamo u $$$ valuti dok ne bankrotiramo,. mamonu hvala, para ima koliko god treba, samo dopisujemo NULE, upravo smo opet izglasali zakon u senatu 100-INE MILIJARDI ZA NAS PROKSI RAT.

ali postoji zamka, milijarde su ulivene da bi se evropa uvukla u rat, a ne samo ukrajina ili bi,. ili srednji, ili daleki, tek ce da se ulivaju hiljade milijardi, do kraja
znaci klanica opet ww1, ww2, isto ako ne gore ce biti i ww3, a nikakvo selektivno unistavanje samo zlih, naprotiv vecina stradalih ce opet biti nevini, a vi licemeri biste sada sve ispred monitora da odgledate, kako je to zgodno?

prosta logika se namece, vi sluzite covekoubici od iskoni, djavolu. da se mi istrebljujemo, kao Bog sve to radi, prociscuje oduzima mir, a vi da cak ni oruzje ne nosite, da se postedite

zelite drugima smrt, a vi da zivite, eto to je. i onda se zaklanjate iza laznog boga, iza laznog otkrivenja, iza antihrista koji je to napisao
Jesi završio sa trolanjem ili imaš još "streljiva u skladištu"?
 
antihrist je to napisao, a djavo covekoubica od iskoni mu izdiktirao.
kod nas na sluzbi, na liturgiji je zato zabranjeno, jer gde da slavimo Boga KLANICOM, SMRCU, BOLESCU ITD?! Nas Bog je zivot i vrata ada ne nadvladase nasu Crkvu kao vasu koja slavi SMRTI I PAKAO/AD KOJI IDE ZA TIM KONJEM I KONJANIKOM.
samo da znate zasto se mi zovemo PRAVO-slavni, jer ne slavimo smrt, bolest, rat, kao vi.
A koja je to vaša crkva? Koliko ja znam SPC priznaje Otkrivenje.
Ako ti se ne sviđa tema, slobodan si.
 
pa to vreme je proslo bar 4 godine, a sada se promenilo, pa ja ne znam zasto vi ljudi spavate, otvorite novine upalite tv, pa svi kazu nesigursnot i rat, tako da se ne moze aplikovati sto arijana misli, apostol Pavle bese koji i nije mislio ni na kakav armagedon [sve mesaju js]

ja ne znam kako neko moze da bude tako diskonektovan od realnosti

ja pricam sta je sada, a ne sta ce biti ko zna kada u buducnosti, a nadovezujem se na vas i 1914 ww1, da sada svi kazu da samo sto nije poceo ww3, rusi uvezbavaju da ratuju i posle prve atomske bombe kojom bi bili pogodjeni, halo, englezi opet imaju nuklearno iz amerike a nisu od 2008, prica se o ratu sa kinom, iranom itd

odakle vama da je sada mir i sigurnost, ja ne znam, pa zakljucujem da ste ozedneli za krvlju kao sto se hvalite sa 1914, da se drugi late oruzja i izginu, a vi da samo posmatrate udubno zavaljeni u svojim kompjuterskim stolicama

blaZeni mirotvorci, rece moj Gospod. AMEN
Sanjaju o novom dobu ne samo oni nego i jevreji i njuejdzusti sve to banda ista ali kako novo doba a krezubaca kolko volis na planeti haha.Sve ih treba skenjati i onda dolazi mir
 

Back
Top