Za sve navijace i simpatizere FK Partizan!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ZzZzZz:
Nemoj majke ti ... mi Partizan mrzimo samo na dan derbija a vama je Zvezda trn u oku.
Vi ste usli u LS i na tribinama pevali "SISAJ ZVEZDO" pa ti vidi ko vise mrzi suparnicki tim nego
sto voli svoj.
Pogledaj postove na raznim temama pa će ti sve biti jasnije.
Idi na onu vašu temu "Zvezdaši javite se" gde je pola postova sa vaše strane posvećeno Partizanu. Nisam hteo ništa tamo da komentarišem već duže vreme jer neću da se spuštam na taj nivo gde se napada i ogovara neko ko ne učestvuje u diskusiji, a vi se bunite kad neki "Grobar" dođe na vašu temu i odgovori na vaše lagarije.
E, pa lepo je setiti se starog prijatelja i pomenutu ga i kad postigneš neki uspeh kao što je ulazak u Liga šampiona (na žalost to je za naš fudbal uspeh). :lol:
Na posletku, ono što sam napisao nije napisano globalno za sve navijače Zvezde. Lepo se vidi kome sam se obratio.
 
dobro ljudi. stvarno. toliku kolicinu nesamokritike kao na ovom forumu nigde nisam video.
i jedni i drugi.
cinjenica je da je partizan bio bolji imao terensku inicijativu ali je opet cinjenica da to nije iskoristio, cinjenica je da su igrali ligu sampiona ali je isto tako cinjenica da 5 godina nisu pobedli zvezdu (po fluidovoj teoriji onda bi zvezda u najmanju ruku dosla do osmine finala :lol: )
Postoji gomila cinjenica koja idu na ruku i zvezdi i partizanu a vi se ovde prepucavate oko gluposti. Svako ce naci ono sta njemu odgovara ali nece isto tako spomenuti ono sta mu ne odgovara.
Penal. necu da ulazim da ili ne. cinjenica je da jedan penal ne odredjuje sampiona kad je razlika +7 poena. Isto tako zvezda je imala mozda najjacu samnsu za gol (zigic samo par santimetara kratak) ali opet je cinjenica da je zvezda igrala i malo grublje.
Kao sto rekoh. Gomila stvari koje idu na ruku grobarima i gomila stvari koja ide na ruku delijama.
Bolje je da bez zara i medjusobnog kvalifikovanja na miru analiziramo utakmicu i bojkote umesto da se medjusobno pljujemo, psujemo i bezveze prepiremo.
 
tab503:
dobro ljudi. stvarno. toliku kolicinu nesamokritike kao na ovom forumu nigde nisam video.
i jedni i drugi.
cinjenica je da je partizan bio bolji imao terensku inicijativu ali je opet cinjenica da to nije iskoristio, cinjenica je da su igrali ligu sampiona ali je isto tako cinjenica da 5 godina nisu pobedli zvezdu (po fluidovoj teoriji onda bi zvezda u najmanju ruku dosla do osmine finala :lol: )
Postoji gomila cinjenica koja idu na ruku i zvezdi i partizanu a vi se ovde prepucavate oko gluposti. Svako ce naci ono sta njemu odgovara ali nece isto tako spomenuti ono sta mu ne odgovara.
Penal. necu da ulazim da ili ne. cinjenica je da jedan penal ne odredjuje sampiona kad je razlika +7 poena. Isto tako zvezda je imala mozda najjacu samnsu za gol (zigic samo par santimetara kratak) ali opet je cinjenica da je zvezda igrala i malo grublje.
Kao sto rekoh. Gomila stvari koje idu na ruku grobarima i gomila stvari koja ide na ruku delijama.
Bolje je da bez zara i medjusobnog kvalifikovanja na miru analiziramo utakmicu i bojkote umesto da se medjusobno pljujemo, psujemo i bezveze prepiremo.
Potpuno se slažem sa tobom.
Mnoge stvari koje si napisao već sam pisao i ja na nekoliko tema, ali... Nekima ne vredi govoriti. Kad god se krene sa nekom analizom pojavi se neko i kaže u fazonu "vi nemate pojma, mi smo bolji" i šta onda sa takvim čovekom da razgovaraš.
Pogledaj moju analizu derbija na temi SCG PRVENSTVO, a pogledaj druge analize i mišljenja. Prvenstveno uvređivačke postove pojedinih "Cigana". I opet ponavljam, kako sa takvim ljudima da razgovaraš normalno osim da mu staviš do znanja da nisi mutav i da mu možeš i te kako odgovoriti.
Ono što ja napišem u vezi Zvezde nije uvredljivo već su to proste konstantacije koje proizilaze iz činjenica. Prema tome neću da trpim da mene i "Grobare" proziva bez ikakvog osnova.
 
Ma bre cigani svaki derbi igraju kukavicki fudbal bas kao i Murinjov Celzi, to je ubijanje u pojam svega sto su podizali Puskas, Pele, Zagalo, Garinca, Maradona, Batisttuta tj. napadackog i brzog fudbala, to se danas isplati, ali nije sve u tome, nije sve u pobedi, zato je Barsa i izbacila Celzi, bila je hrabrija, zelela da igra fudbal i Partizan je juce to zeleo, ali su nam ovi napravili 43 faula, a mi 19, ali neka im pa vratice nam se, ne brinite cim naidju na neku jacu ekipu koja ce im brzo probiti odbranu, oni nece znati da se snadju bas kao Celzi...

Znam da ovo nema veze sa temom ali sam morao da kazem jer tako godinama igraju jer drugacije nam ne bi parirali...

A sto se tice teme slazem se sa bojkotom, ali kakav je do sada efekat postignut, da li se vide neki rezultati, zasto nijedna jaka i javna licnost ne stane uz grobare, a toliko ih je koji navijaju za Partizan, zasto se ne vrsi veci pritisak, zasto se bar jednom mesecno ne organizuju protesti na kojima ce biti navijaci iz cele Srbije, pa ove nije sramota praznog juga, to znaci da nemaju obraza, da ako se protest nastavi kao do sada da nece biti efekata kao i do sada, zasto se ne pokusa da se napuni stadion da bude krcat, to je moguce ako se svima stavi do znanja da to do necega vodi da postoji plan i organizacija, da se pred punim stadionom odrzi protest, ali tako da se i ti NELJUDI osete bas tako, da se ocrne...pa sta mogu posle...da nas biju ko Sloba....pa neka od toga je poceo i Slobin kraj...neka nas biju ako ce kasnije vredeti jer Bog ipak sve gleda!!!!

Ovo su samo predlozi da neko ne shvati pogresno, ili tako da ja pametujem, ali mislim da ce se svi sloziti da treba mnogo zesci otpor da se pruzi da bi se video efekat....Pozdrav
 
vlada_susa:
A sto se tice teme slazem se sa bojkotom, ali kakav je do sada efekat postignut, da li se vide neki rezultati, zasto nijedna jaka i javna licnost ne stane uz grobare, a toliko ih je koji navijaju za Partizan, zasto se ne vrsi veci pritisak, zasto se bar jednom mesecno ne organizuju protesti na kojima ce biti navijaci iz cele Srbije, pa ove nije sramota praznog juga, to znaci da nemaju obraza, da ako se protest nastavi kao do sada da nece biti efekata kao i do sada, zasto se ne pokusa da se napuni stadion da bude krcat, to je moguce ako se svima stavi do znanja da to do necega vodi da postoji plan i organizacija, da se pred punim stadionom odrzi protest, ali tako da se i ti NELJUDI osete bas tako, da se ocrne...pa sta mogu posle...da nas biju ko Sloba....pa neka od toga je poceo i Slobin kraj...neka nas biju ako ce kasnije vredeti jer Bog ipak sve gleda!!!!

E pa ja cu da ti objasnim par stvari.Najprije, vecina javnih licnosti - kvazi navijaca Partizana (grebatori) su se skupili u tzv. Topalovice za vrijeme LS ,i fino pomocu klupskih para gledali tekme ,dok su ostali isli i po 3000 km busom...Grobarima ne trebaju javne licnosti tipa Zorana,Bjela i ostali njima slicni.Inace, zahtjeve Grobar je citao na protestima jedan poznati glumac iz Beograda.
Zasto se ne organiziju protesti u zadnje vrijeme ispred Juga?Zato sto se doslo do saznanja su Zeka i druzina spremali razne zamke za Grobara(prebijanje,privodjenje) i na kraju optuzivanje Grobara za incidente.Zato ,na ovom derbiju nije organizovan protest ispred Juga ,da ne bi Zeka iskoristio situaciju ...

Ponovo ponavljam ,prazan Jug juce je imao VELIKI odjek u medijima i blizi se kraj zecijoj bandi....

Za pobjede ,Za miran san,
Za titule ,Za PARTIZAN!

UPRAVA NAPOLJE!
 
Komentar sa sajta FK Partizan.

Disciplinski sudija "Meridian Super lige" Nikola Latinović, konačno je odmerio kaznu Bati Mirkoviću zbog isključenja na utakmici 25. kola Partizan - C.zvezda. Mirković će morati da pauzira 5 utakmica, što praktično znači da već sada može na "odmor".

A trener golmana C.zvezde Srđan Maksimović, kažnjen je sa 10.000 dinara, takođe zbog crvenog kartona na istom meču kao i Bata.

Nema šta, zaista principijelno od strane disciplinca - neki igrači su samo pre 2-3 kola hvatali sudiju za gušu na istom ovom stadionu, da bi ovaj lepo promenio odluku i poništio dosuđeni penal za Partizan, a "hvatači" bejahu kažnjeni novčano (i to samo jedan).
"Glede" te situacije, Bata još i dobro prođe, jer mogao je na primer i pred streljački vod...


Ovo sam stavio ovde jer treba da znaju prvenstveno navijači Partizana šta se dešava u fudbalskoj zemlji Srbiji. Dvostruke mere za iste stvari.
Ostali ako hoće nek čitaju i komentarišu, ali znam već kakvi će ti komentari biti. Već viđeno.

I kao što stoji u komentaru dobro je prošao. Ma trebali su da ga streljaju za svaki slučaj.
 
fluid, o'ladi... raspravljas se i natezes sa cigancicima... samo vas gledam... pa onaj ples je najjadniji ovde! video sam ga kad sam malo dolazio u onaj zenski WC zvani 'zvozdasi javite se'... mada, lepo je biti okruzen pickicama, priznajem... navijaci zvozde... ha ha ha... 95 % njih je pocelo da navija posle 90... a sad su kao najjaci... jadno i bedno... a i nisam ih video nesto zadnjih 15tak godina...
 
batka_mija:
fluid, o'ladi... raspravljas se i natezes sa cigancicima... samo vas gledam... pa onaj ples je najjadniji ovde! video sam ga kad sam malo dolazio u onaj zenski WC zvani 'zvozdasi javite se'... mada, lepo je biti okruzen pickicama, priznajem... navijaci zvozde... ha ha ha... 95 % njih je pocelo da navija posle 90... a sad su kao najjaci... jadno i bedno... a i nisam ih video nesto zadnjih 15tak godina...
Ma ne raspravljam se. To je bilo pre 10-ak dana.
Ovaj post o kažnjavanju Zorana Mirkovića je baš zbog toga i stavljen ovde da im tamo gde oni postuju istina ne bode oči (mada vole i ovde da postuju). A istina je da postoje dvostruke mere za iste stvari. I tako već godinama...
 
Ne kapiram o čemu pričaš.
Na istom tom stadionu su sudiju igrači Zemuna hvatali za vrat i bukvalno davili. I to igrači koji su bili u igri, a kažnjen je samo jedan novčano. Čak ni kartone nisu dobili. To verovatno ne spada u to tvoje ubijanje sudije. A ako se javno zna da su igrači Zemuna primili lovu od znaš već koga zaključak je samo jedan.
A kad već hoćeš da porediš isključenje Mirkovića i Zvezdinog trenera. Reakcija prigovora je bila ista kod obojice. Mirković je reagovao onako kako je reagovao tek posle dobijenog crvenog kartona na asistenciju pomoćnog sudije. Tako da je 5 utakmica mnogo. Niti je bio u igri, niti je dobio crveni karton zbog napada na pomoćnog, a to i te kako ima veze.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top