Za sve navijace i simpatizere FK Partizan!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
FLUID:
Lakše je bilo Radonjiću da daje golove. To je činjenica.
Nego, da se ja pitam Obiora Odita bi ponovo zaigrao u Partizanu. Reber ga je oterao bez ikakvog osnova. Odita je dao po dva gola Dnjepru i Šerifu, plus u prvenstvu. Bolji je napadač od većine koji su konkurisali i konkurišu za mesto u napadu Partizana.


Odita kada se vratio u Javor odmah je postigao nekoliko golova...dao je i u mecu Javor:Zvezda
 
Mogući protivnici Partizana u kvalifikacijama za Kup UEFA su:
SLOVENIJA: Koper, Domžale
HRVATSKA: Rijeka (Varteks će najverovatnije biti među nosiocima, poput Partizana!)
BOSNA I HERCEGOVINA: Sarajevo
BUGARSKA: Lokomotiva Sofija
KIPAR: APOEL Nikozija
IZRAEL: Maccabi Petach Tikva, Beitar Jerusalem, Bnei Yehuda

Jaooooo, kako vole osvete ne mogu da vam opišem! Rekoh jednom prilikom da će Partizan vratiti milo za drago nekome. Samo još da nam padnu... :)
Osim Bugara sa drugima mislim da ne bi trebalo da imamo problema. Ustvari sve zavisi od toga ko će ove sezone igrati u Partizanu.
 
Sa Partizanovog sajta sam skinuo ovaj deo teksta:
"Napomenimo i to da našeg večitog rivala (ukoliko i njega snađe nešto slično kao što smo to opisali na primeru zagrebačkog Dinama) ne bi mogli dobiti za protivnika (jer UEFA „razdvaja” u ovom stadijumu takmičenja ekipe iz iste zemlje), mada bi i naš večiti rival bio u „donjem domu” u žrebu o kojem govorimo!"

Znači nema ništa od toga da nekome bude teško. Mada se ne bi znalo kome bi bilo teže. :)
 
Stručni štab Partizana za novu sezonu:

prvi trener Miodrag Ješić;
pomoćnici će biti Zoran Kraljević i Zvonko Varga;
trener golmana ostaje Rade Zalad;
brigu o kondiciji vodiće i dalje Dejan Ilić;
kompletna lekarska ekipa ostaje u istom sastavu - Dr. Sead Malićević, fizioterapeut Branković i maser Vujošević, dok ekonom ostaje večni i nezamenljivi "broj 1" - Gavran Vučićević.

***

Bjeković izjavio da onaj brazilac Andre nije ništa posebno. Kao i obično. Nije fudbaler sve što je brazilac. :-D
 
FLUID:
Stručni štab Partizana za novu sezonu:

prvi trener Miodrag Ješić;
pomoćnici će biti Zoran Kraljević i Zvonko Varga;
trener golmana ostaje Rade Zalad;
brigu o kondiciji vodiće i dalje Dejan Ilić;
kompletna lekarska ekipa ostaje u istom sastavu - Dr. Sead Malićević, fizioterapeut Branković i maser Vujošević, dok ekonom ostaje večni i nezamenljivi "broj 1" - Gavran Vučićević.

***

Bjeković izjavio da onaj brazilac Andre nije ništa posebno. Kao i obično. Nije fudbaler sve što je brazilac. :-D
Bah.... Bjekovic pa gde ce onda naci zamenu za Lomica u propaloj domacoj ligi :roll: .
 
Iz godine u godinu ,situacija u nasoj svetinji je sve vise pateticnija.Prosle godine imali smo losh tim,sada ce biti jos gori.A pored svega toga,oni ljudi najbitiniji za svaki pravi klub- navijaci ,nece biti na stadionu.I sve to krivicom jedne male grupe ljudi -cija imena ne treba vise spominjati ,jer su oni licnosti bez trunke morala i samokriticnosti.

Molim se Bogu da dodje dan kad ce lopovi napustiti Partizan.Do tada, ja u Hram necu uci ,jer su to sveto mjesto zauzeli oni koji ga mrze.
 
snis:
zahvaljujem na trudu, stvarno si mi puno pomogao, pzv.-
Nema na čemu. Ako treba još nešto tu sam kao i svi drugi Grobari.

Kad smo već kod Ilije Zavišića, evo jedne zanimljive šale koja je u to vreme bila aktuelna, a koju sam preuzeo sa sajta "Grobari 1970".

C.Zvezda – Partizan 1:3 (23.10.1977)

VRHOVNI FUDBALSKI SUD
BEOGRAD
Vrhovni fudbalski sud u Beogradu sa predsedavajučim Gojkom Zecimirom, a na osnovu člana 25. tačka 8. Zakona o bezbednosti na fudbalskim poljima, a po saslušanju i saglasnosti na osnovu primljenog materjala,donosi sledeču

P R E S U D U
Okrivljeni ILIJA ZAVIŠIĆ, rođen 25.06.1952. godine u Boru, od oca Jovana i majke Velimirke, sa stalnim prebivalištem u Beogradu, ul.H.....

KAŽNJAVA SE
Zabranom igranja fudbala i fudbalskih veština u trajanju od 5 godina. Takođe optuženi Ilija Zavišić je dužan da nadohnati sve bolničke troškove povređenih drugova muslina i radovića, i kupovinu maksi suknje stojanoviću. Sud takođe donosi

P R E S U D U

Da se poništi utakmica koja je održana 23.10.1977. godine izmedju oštečene crvene zvezde i materjalnog korisnika PARTIZANA. Sud je doneo ovu presudu pošto je saslušao 100.000 svedoka koji su bili očevici, a nakon pregleda povredjenih muslina, radovića i stojanovića.
Osedjeni ILIJA ZAVIŠIĆ ima pravo žalbe u roku od 10 godina. Kaznu će izdržavati u KPD na livadi.
PRAVNA POUKA: Kad sam doneo ovu presudu imao sam u vidu da je osudjeni ILIJA ZAVIŠIĆ
napravio materjalno-moralni prekršaj bez predumišljanja pred 100.000 svedoka i to po članu 25. tačka 8. nije smeo učiniti i to:

1. polomio kičmu drugu radovanoviću,
2. pomerio mali mozak drugu muslinu,
3. proturio kroz noge drugu stojanoviću veliku fudbalsku loptu broj 3, koji je prilikom pada na zemlju polomio trtični pršljen i
4.pokidao živce i izazvao srčane udare 12.000 cigana (sori romi mada vas nevolim mislim na pastire sa livade)

Ovakvom kaznom se kažnjava osudjeni ILIJA ZAVIŠIĆ za primer kako se ovakvi i slični prekršaji ne bi ponavljali sledećih godina. Ozledjeni i oštečeni navijači imaju pravo na nadohnadu materjalnih troškova za kupovinu mnogo jačih živaca, a navijači koji su doživeli srčane udare na besplatnu transplataciju srca o trošku okrivljenog. Pokojni navijači crvene zvezde imaju pravo prevoza o trošku osudjenog do svog stana na Novom groblju u Beogradu, kao i besplatno kremiranje.

25.10.1977.godine VRHOVNI SUD
BEOGRAD
11 Mučenika 3/1
sudija
gojković zecimir

Posle meča na livadi 23/10/1977... i pobede od 3:1 za CRNO-BELE.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
FLUID:
Nema na čemu. Ako treba još nešto tu sam kao i svi drugi Grobari.

ma nisam neki zaludjenik u fuZbal, ali sam jos od oca nasledio simpatije prema Partizanu ;) a za broj sam pitao jer hocu dvojici malih Zavisica (4 i 6 g) da poklonim dres sa Ilijinim brojem jer tih dresova vise nema da se kupi (ipak je Ilijino proslo) pa sam nasao vezu kod ljudi koji to prave, ali se ne secaju broja :( tako da sam zahvaljujuci tebi dosao do podatka koji ce mi omoguciti da u cetvrtak (tad bi trebalo da stignu do mene) obradujem ta dva mala klinca (i eventualno ih pridobijem za Partizan ;))

FLUID:
Kad smo već kod Ilije Zavišića, evo jedne zanimljive šale koja je u to vreme bila aktuelna, a koju sam preuzeo sa sajta "Grobari 1970".
-NI-
Posle meča na livadi 23/10/1977... i pobede od 3:1 za CRNO-BELE.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
snis:
ma nisam neki zaludjenik u fuZbal, ali sam jos od oca nasledio simpatije prema Partizanu ;) a za broj sam pitao jer hocu dvojici malih Zavisica (4 i 6 g) da poklonim dres sa Ilijinim brojem jer tih dresova vise nema da se kupi (ipak je Ilijino proslo) pa sam nasao vezu kod ljudi koji to prave, ali se ne secaju broja :( tako da sam zahvaljujuci tebi dosao do podatka koji ce mi omoguciti da u cetvrtak (tad bi trebalo da stignu do mene) obradujem ta dva mala klinca (i eventualno ih pridobijem za Partizan ;))
Tako je. Decu treba odmah pravilno vaspitavati. Nek znaju šta je prava ljubav prema klubu, našem Partizanu. ;)
 
Dobra vest za sve "Grobare" je da brzonogi Miroslav Radović (po nekim merenjima najbrži igrač lige) ipak ostaje u Partizanu.
Nisu se dogovorili sa Legijom iz Varšave jer nisu hteli da ga prodaju za male pare. Ova sezona, koja je na pragu, biće njegova sigurno.
Još pamtim onaj njegov gol protiv Dnjepra kojim je Partizan prošao dalje u KUP-u UEFA, u osminu finala.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top