za sve: masturbiranje

Masturbacija je skroz ok.
To mi je nezaobilazni deo zivota bez obzira na kolicinu trenutne sexsualne aktivnosti......
I meni je super izazovno medjusobno "gledanje"...
Stvarno ne vidim zasto je ovo tabu tema, kad god se pomene u drustvu,svi se ogradjuju...
Cudni su ljudi... :?
 
devojka_bgd:
Masturbacija je skroz ok.
To mi je nezaobilazni deo zivota bez obzira na kolicinu trenutne sexsualne aktivnosti......
I meni je super izazovno medjusobno "gledanje"...
Stvarno ne vidim zasto je ovo tabu tema, kad god se pomene u drustvu,svi se ogradjuju...
Cudni su ljudi... :?
Da, na neki nacin neobicno je sto je masturbacija jedan od najvecih tabua, kad je sexualnost u pitanju, pogotovo sto se tice zena...
Od mase mojih drugarica, koje su ponekad i u tancine opisivale sex sa svojim partnerima, tek je jedna pomenula i da masturbira... I to tako stidljivo, da ja nisam htjela dalje nista da je pitam o tome... :roll:
 
mislila sam da sa mnom nesto nije kako treba,jer je to uzivanje kod mene pocelo jako, jako rano! nije mi jasno odakle mi je dosla ta ideja! jednostavno sam radila sta mi prija. jeste tabu i u mom okruzenju, a pravo da vam kazem, mislim da je to kod devojaka cak cesca pojava...
 
najgora:
mislila sam da sa mnom nesto nije kako treba,jer je to uzivanje kod mene pocelo jako, jako rano! nije mi jasno odakle mi je dosla ta ideja! jednostavno sam radila sta mi prija. jeste tabu i u mom okruzenju, a pravo da vam kazem, mislim da je to kod devojaka cak cesca pojava...

Ništa čudno, čak što više poželjno. :)

Ja sam počeo sa 8 godina... i još uvek radim :)
 

Back
Top