za sve: masturbiranje

Nije problem, ispričaću ti.



Uglavnom u kupatilu. Najzgodnije ga je izdrkati tu jer je toalet papir lako dostupan koji je preko potreban u datoj situaciji jelte. Drkao sam u više kupatila, par puta i u wc-u Filozofskog fakulteta u Beogradu.



Uglavnom rukom. I to levom, što je kuriozitet obzirom da sam dešnjak. I gitaru sviram levom... nešto kao Mark Nolfer, s tim što je kod njega drugačija situacija - levak, a svira desnom. Ne znam, nekako mi je to bilo prirodno... jednostavno je leva sama krenula.

Dakle, obuhvatim penis svim prstima leve šake, osim palca. Njega savijem. Ne znam zašto, ali tako brže postižem orgazam. Takođe kako se vrhunac bliži tako se propinjem na nožne prste. Listovi me ubijaju kada mi treba više vremena da finiširam, što se kadkad desi.



Sam dabome. Nikad nisam prisustvovao kolektivnom strejt drku. To mi je isuviše pederski.



Zavisno od raspoloženja. Nekad na slike, nekad na film, nekad vidim dobru ribu na ulici pa kad dođem kući izdrkam na nju... Ali fora je da mi već odavno nije potrebno da sad postavim sliku ispred sebe ili da pustim film da bih izdrkao. Sve što mi treba je slobodno kupatilo. :mrgreen:

Ponekad drkam i na bivše... što je normalno, obzirom da čim su bile sa mnom, sigurno da me pale. Uvek sam bio sa devojkama koje sam obožavao da tucam. Takvu ću i oženiti uzgred budi rečeno.

5star_post_RE_When_i_see_one_of_castlewarsisawsomes_posts-s351x440-130693.png
 
Nije problem, ispričaću ti.



Uglavnom u kupatilu. Najzgodnije ga je izdrkati tu jer je toalet papir lako dostupan koji je preko potreban u datoj situaciji jelte. Drkao sam u više kupatila, par puta i u wc-u Filozofskog fakulteta u Beogradu.



Uglavnom rukom. I to levom, što je kuriozitet obzirom da sam dešnjak. I gitaru sviram levom... nešto kao Mark Nolfer, s tim što je kod njega drugačija situacija - levak, a svira desnom. Ne znam, nekako mi je to bilo prirodno... jednostavno je leva sama krenula.

Dakle, obuhvatim penis svim prstima leve šake, osim palca. Njega savijem. Ne znam zašto, ali tako brže postižem orgazam. Takođe kako se vrhunac bliži tako se propinjem na nožne prste. Listovi me ubijaju kada mi treba više vremena da finiširam, što se kadkad desi.



Sam dabome. Nikad nisam prisustvovao kolektivnom strejt drku. To mi je isuviše pederski.



Zavisno od raspoloženja. Nekad na slike, nekad na film, nekad vidim dobru ribu na ulici pa kad dođem kući izdrkam na nju... Ali fora je da mi već odavno nije potrebno da sad postavim sliku ispred sebe ili da pustim film da bih izdrkao. Sve što mi treba je slobodno kupatilo. :mrgreen:

Ponekad drkam i na bivše... što je normalno, obzirom da čim su bile sa mnom, sigurno da me pale. Uvek sam bio sa devojkama koje sam obožavao da tucam. Takvu ću i oženiti uzgred budi rečeno.

Wow, pa to za tebe stvarno nije tabu tema. A zasto na Filozofskom?
 
Ovo je jos uvijek tabu za mnoge, mnogi se stide toga, a zato otvoreno pricaju o grupnjacima, sado-mazo perverzijama i sl.i

Svi to rade i muski i zenski a nama muskima kad smo bili klinci tek svjesni da imamo nagone, i kad shvatimo zasto nam pisha ponekad poraste e tad su nas zezali kako od toga rastu dlake na dlanovima i sl. :lol: Ali zaista ima losih posledica od masturbiranja, recimo bubuljice su posledica samozadovoljavanja vise od jednog puta dnevno, tako da sjecam se perioda kad mi je lice bilo nagrdno od bubuljica i neko mi je to rekao, ja sam u pocetku mislio da se sprda sa mnom, medjutim on mi se kleo u najrodjenije, pa sam jedno 10-15 dana se suzdrzavao od drqanja.

I zaista je dalo rezultata, lice mi se ocistilo ali poslije 15 apstinencije od drqanja, imao sam zaista problem, poslije 7 dana apstinencije sam imao nekontrolisanu erekciju, posebno mi je bio problem kad nijesam kuci. Pa kad dodjem kuci, pod hladnim tusem :lol:

Poslije 15 dana lice mi nije bilo skroz cisto, ali u odnosu kakvo je bilo, super je izgledalo i stvarno nijesam mogao da izdrzim vise, pa sam usao u kupatilo, kratko trajalo to zadovoljavanje, ali te moje srece, cinilo mi se da cu da poletim :lol: Poslije 15 minuta ja opet ulazim u kupatilo i zakljucavam se :lol:
 

Back
Top