Pitanje za sve Vodolije

Znak, podznak, Venera, Mars, imamo mi ovde neke poznavatelje astrologije, ali ćete pitati za sve to. tj delove natalne karte.

lepo što si došla ovde 🤗
Sinoc sam tek vidjela ovu stranicu i nisam znala za nju, inače nisam tip koji se uloguje lako na neke stranice ali bila sam sigurna u vezi ove. Ne razumijem se toliko u horoskop🫣 a vodolija sam. Voljela bih sa edukujem na tom polju mozda mi pomogne dosta u ljubavi. Ne znam njegov podznak ni Mjesec 🤣, samo znam da je bik koji je jako zatvoren i zestoko dobar u krevetu. Nisam sigurna do koje granice smijem da idem na ovoj mrezi ali voljela bih da mogu cijelom svijetu da kazem koliko je savrsen 🤣🫣🩵
 
Sinoc sam tek vidjela ovu stranicu i nisam znala za nju, inače nisam tip koji se uloguje lako na neke stranice ali bila sam sigurna u vezi ove. Ne razumijem se toliko u horoskop🫣 a vodolija sam. Voljela bih sa edukujem na tom polju mozda mi pomogne dosta u ljubavi. Ne znam njegov podznak ni Mjesec 🤣, samo znam da je bik koji je jako zatvoren i zestoko dobar u krevetu. Nisam sigurna do koje granice smijem da idem na ovoj mrezi ali voljela bih da mogu cijelom svijetu da kazem koliko je savrsen 🤣🫣🩵
Bik? Bik je najbolji znak u horoskopu, strpljiv i prijatan i nikad te neće povrediti, ali....
Bik nije dorastao vodoliji i stalno će da pati i da ćuti i izbegava diskusiju, pa onda da se svadja ružno....što nikad nećeš razumeti. Ti si njegovo vlasništvo koje obožava....ako ti ne smeta da ga povredjuješ onda je super....
 
Da li za nas postoji ljubav?
Čini mi se da smo jedine koje osjećaju ogromnu samoću na ovome svijetu..
Postoji.
Ako ti znači,
Žena sam, vodolija
i u ozbiljnoj i pravoj ljubavi. To je to.

Eto ako ti znači podatak,
iako život po horoskopu smatram ograničavajućim zbog determinizma koje pretpostavlja horoskop, naspram slobodne volje, koje više uvažavam
 
Da li za nas postoji ljubav?
Čini mi se da smo jedine koje osjećaju ogromnu samoću na ovome svijetu..

Ja ne osećam ogromnu samoću
Čak sto više potrebna mi je sloboda
Ne volim ljubljene cmakanje držane za rukice ili da mi neko stalno visi za ledjima dok mi čamce vrat, ili neko sto me iščekuje “kad ćeš kući”
Kad me vidiš eto tad


Ne volim ni planiranje na duge staze, volim spontanost , nemoj me pitati šta ćemo raditi za 14 dana, moj idgovor je “nemam pojma hoculi biti živa “

Teško je izaći na kraj sa vodolijama


🤷🏻‍♀️
 

Back
Top