За повратак Срба само 16% хрвата



Дај молим те, то су радили Хрвати и у мојој Слатини. Током ноћи напишу графит "Ово је Србија", па се онда изјутра народ престрави шта то пише, окоми на своје српске суседе, а браниоци и остали домољупци прекрече графит....

BTW: У Слатини било 35% Срба, 55% Хрвата. Подручје ван ратних дејстава...
Данас Хрвати 85%. Толико....
 
pa s obzirom na to šta se u Hr događalo 90tih isto je. s razlikom da je ovo 4c napisano na šibenskoj katedrali koja je pod zaštitom UNESCO-a.

vandalizam i jedno i drugo :roll:
Ne znam kako je kod vas u Hrvatskoj, ali naša crkva Svetog Marka je sva išarana besmislenim grafitima. I ne samo ona, nego čak i spomenici pod zaštitom UNESCO-a. Lično sam usred Beograda video grafit "smrt srbima".
I sada, da li hoćeš da kažeš da u Hrvatskoj nema grafita, da su zidovi crkvi inače čisti?
 
Дај молим те, то су радили Хрвати и у мојој Слатини. Током ноћи напишу графит "Ово је Србија", па се онда изјутра народ престрави шта то пише, окоми на своје српске суседе, а браниоци и остали домољупци прекрече графит....

BTW: У Слатини било 35% Срба, 55% Хрвата. Подручје ван ратних дејстава...
Данас Хрвати 85%. Толико....

možda....
a možda su i srbi u splitu napisali gvafit "srbe na vrbe" :idea:
 
Znači, katedrala u Šibeniku je bila apsolutno čista, ni jedan jedini grafit, pa je baš onda taj besmisleni grafit pao u oči i zaslužio čitavu gužvu u sredstvima informisanja?

točno to. zar je toliko teško povjerovat da su crkve u nas a posebno šibenska katedrala koja je ne samo UNESCO-v spomenik kulture već i turističa atrakcija čiste od grafita?
 
točno to. zar je toliko teško povjerovat da su crkve u nas a posebno šibenska katedrala koja je ne samo UNESCO-v spomenik kulture već i turističa atrakcija čiste od grafita?
Svaka čast ako je tako.
I u ovome bismo trebali da se ugledamo na vas.
No, ukazujem na sledeće:
Kod nas su grafiti svuda, i niko ne obraća pažnju na njih. Vandali išaraše sve i svašta. A kod vas je sve čisto, Hrvati ne škrabaju grafite, osim po pravoslavnim crkvama i kućama Srba povratnika.
 
Svaka čast ako je tako.
I u ovome bismo trebali da se ugledamo na vas.
No, ukazujem na sledeće:
Kod nas su grafiti svuda, i niko ne obraća pažnju na njih. Vandali išaraše sve i svašta. A kod vas je sve čisto, Hrvati ne škrabaju grafite, osim po pravoslavnim crkvama i kućama Srba povratnika.

cekaj malo...kad kod vas išaraju crkvu ili kucu onda su vandali krivi, a kad se kod nas nešto išara onda sukrivi hrvati? :D
 
cekaj malo...kad kod vas išaraju crkvu ili kucu onda su vandali krivi, a kad se kod nas nešto išara onda sukrivi hrvati? :D

Па не знам ја који народ чини 90% становништва Хрватске.:roll:Да није можда српски?

Или Шибеник 94,02% Хрвати. Срба мање од 2%... и мислиш да би се та минорна мањина усудила да уради тако нешто. Па линчовали бисте све шибенске Србе...

Зато доста више лажи!
 
Па не знам ја који народ чини 90% становништва Хрватске.:roll:Да није можда српски?

Или Шибеник 94,02% Хрвати. Срба мање од 2%... и мислиш да би се та минорна мањина усудила да уради тако нешто. Па линчовали бисте све шибенске Србе...

Зато доста више лажи!

aha...znaci hrvati u HR cine 90% stanovnista tako da je 90 postotna vjerojatnost da su hrvati napisali ove grafite?
 
aha...znaci hrvati u HR cine 90% stanovnista tako da je 90 postotna vjerojatnost da su hrvati napisali ove grafite?

Сасвим сигурно!

Добро да још нисте рекли да је дошла "специјална србијанска шпијунско обавештајна служба" и написала графит на шибенској катедрали....:lol:

Ваш народ би вам поверовао, јер као што неко малочас рече, не може проћи један дан, а да се не помене Србија, и великосрпска агресија...
 
Сасвим сигурно!

Добро да још нисте рекли да је дошла "специјална србијанска шпијунско обавештајна служба" и написала графит на шибенској катедрали....:lol:

Ваш народ би вам поверовао, јер као што неко малочас рече, не може проћи један дан, а да се не помене Србија, и великосрпска агресија...

ma bravo kolumbo :grin:

aj sad malo o ustaškoj propagandi :-D
 
Izvlakuša? U čemu je tvoj problem?

Tvrdiš da su u Hrvatskoj zidovi čisti. Verujem. Zar onda ne bi trebalo da posebno bode oči ako na apsolutno čistim zidovima osvane: "Srbe na vrbe"? Kako u Hrvatskoj nema vandala, onda zaista ne znam ko to piše te grafite. Ustaše? A da, nema ni ustaša...

a kad sam ja reko da u hrvatskoj nema vandala? izvlačiš se ko malo djete...
ja sam rekao da su u nas zidovi crkava uglavnom čisti. i vidiš da ima vandala i da ima slučajeva gdje se šara i po crkvama. samo je razlika što su u vas vandali -vandali, a u nas su vandali - hrvati. po tvome.... :roll:
 

Back
Top