За повратак Срба само 16% хрвата

Pa ja sam Srbin, pa me, iskreno vishe vredja razmishljanje tih "Srbendi", i te njihove budalashtine o "antisrpskom Vatikanu", "judeo-masonskim zaverama", "genetskoj genocidnosti Hrvata", itd...nego bilo kakva pricha o broju Srba ubijenih u NDH.
Ovo ti zaista verujem, tebi i sličnima NDH nije nikada ni smetala, niti ubijanje Srba u istoj, uvek je za sve kriva srpska paranoja, zar ne?
 
Ovo ti zaista verujem, tebi i sličnima NDH nije nikada ni smetala, niti ubijanje Srba u istoj, uvek je za sve kriva srpska paranoja, zar ne?

павелић, месић, туђман су рекли да немају ништа против Срба, већ против Србенде. Исто и он. Сваки истински Србин који није продана душа и неће да се прода, он је Србенда свакако за оне који мрзе Србе.
 
Čitajući ovoga ispada da Pavelić nije ni mogao da sakupi vojsku u NDH. Veću glupost nisam odavno pročitao. To sa Jevrejima u Srbiji si verovatno gledao si na HRT-u za vreme Tudjmana, a možda i za vreme Mesića, obzirom da su prenosili Tompsonov koncert, ne bi me čudilo da ima još takvih ''edukativnih'' emisija.
Većina Hrvata i jeste bila za NDH, pogledaj arhivske snimke kako su nemci dočekani 1941. u Zagrebu, a kako u porušenom Beogradu. Da su toliko partizani bili jaki u NDH, ne bi Pavelić vladao bez nemačke pomoći 4 godine, zašto su baš Nemci morali da imaju svoju upravu samo u Srbiji, i baš u Srbiji da streljaju 100 civila za jednog Nemca.
Ostavi se praznih i nelogičnih priča, kao što sam rekao, u NDH su u partizanskim i četničkim jedinicama bili Srbi koji su bežali od ustaške kame, a što se Jevreja tiče, pogledaj koliko ih je ubijeno u Jasenovcu.

Izvini, samo da te ispravim. Nemci su u srbiji streljali 100 SRBA za jednog Nemca a ne 100 civila. Znaci iskljucivo lica Srpske nacionalnosti.
 
Ovo ti zaista verujem, tebi i sličnima NDH nije nikada ni smetala, niti ubijanje Srba u istoj, uvek je za sve kriva srpska paranoja, zar ne?

Shto li se ja uopshte trudim...
Rekao sam da me vishe vredja to shto me sramote pojedine budale svojim suludim teorijama zavera i ostalim glupostima nego bilo kakva polemika o broju Srba ubijenih u NDH.
Dakle, mene kao Srbina ne vredja kad neko zapravo pokrene diskusiju da li je broj Srba ubijenih u NDH 200, 300, 600, 700, 800, ili koliko god vam odgovara, hiljada/miliona.

Ovom G-dinu sa nickom "Oko Sokolovo" bih poruchio da je stavljanje Pavelica, Mesica i Tudjmana u isti kosh, totalno besmisleno.
Takvim crno-belim posmatranjem sveta (sa sve uzhasnim generalizacijama, tipa "U Kalkuti je jedan Kirgiz ubio jednog Srbina. Svi Kirgizi su nashi neprijatelji...), samo vishe vredjate one ubijene Srbe nego shto bi bilo koji Hrvat ikad mogao.
Time shto nazivate "Ustasha" sve koji se ne slazhu sa vama, samo obesmishljavate znachenje tog termina.
Odnosno, obzirom na to koliko chesto koristite taj termin, verovatno ce za koju godinu, nazvati nekog "Ustasha", biti otprilike jednako kao kad mu danas kazhesh da je budala.
Time samo vredjate sve te ljude koji su ubijeni u ime Ustashtva.
Nadam se da ste svesni toga.

I da odgovorim u vezi one polemike o Katolicizmu kao nechemu "antisrpskom".
Poznato je da je Vatikan podrzhavao Fashiste. Pa i sam antisemitizam je nastao u Vatikanu. Ali to podrzhavanje Fashista je bilo pre vishe od pola veka.
Ljudi koji su to radili su odavno mrtvi. Poglavar Rimokatolichke Crkve je drugi chovek.
Kakav god on bio (Hitlerov "pionir"...), ne mozhesh ga kriviti za neshto shto se desilo pre 6 decenija i za shta on kao pojedinac nije odgovoran.

Vi ljudi nikako da shvatite da je generalizovanje neshto loshe.
Ne mozhesh celu jednu religiju osudjivati zbog par budala, kao shto ne mozhesh ni celu jednu naciju osudjivati iz istog razloga.
To je jednostavno nerazumno.
 
Shto li se ja uopshte trudim...
Rekao sam da me vishe vredja to shto me sramote pojedine budale svojim suludim teorijama zavera i ostalim glupostima nego bilo kakva polemika o broju Srba ubijenih u NDH.
Dakle, mene kao Srbina ne vredja kad neko zapravo pokrene diskusiju da li je broj Srba ubijenih u NDH 200, 300, 600, 700, 800, ili koliko god vam odgovara, hiljada/miliona.

Ovom G-dinu sa nickom "Oko Sokolovo" bih poruchio da je stavljanje Pavelica, Mesica i Tudjmana u isti kosh, totalno besmisleno.

Није уопште бесмислено. месић је хвалио јасеновац и ндх. месић је наређивао да се не смеју узимати заробљеници ако има сведока.


Takvim crno-belim posmatranjem sveta (sa sve uzhasnim generalizacijama, tipa "U Kalkuti je jedan Kirgiz ubio jednog Srbina. Svi Kirgizi su nashi neprijatelji...), samo vishe vredjate one ubijene Srbe nego shto bi bilo koji Hrvat ikad mogao.
Time shto nazivate "Ustasha" sve koji se ne slazhu sa vama, samo obesmishljavate znachenje tog termina.
Odnosno, obzirom na to koliko chesto koristite taj termin, verovatno ce za koju godinu, nazvati nekog "Ustasha", biti otprilike jednako kao kad mu danas kazhesh da je budala.
Time samo vredjate sve te ljude koji su ubijeni u ime Ustashtva.
Nadam se da ste svesni toga.

Није уопште тачно. Ти си тај који омаловажава геноцид над Србима. Ти се спрдиш са чињеницом да је месић ратни злочинац. Тебе не интересује да хрвати су увели закон којим јуре Србе који су успели да побегну 90их и нису хтели да ратују за геноцидну творевину хрватску. Ти лажеш да томпсон није обожаван од већине хрвата и да није усраша. Србима су масовно подигнуте лажне оптужнице. Онима којима нису, прете да ће да их убију, минирају им куће.

I da odgovorim u vezi one polemike o Katolicizmu kao nechemu "antisrpskom".
Poznato je da je Vatikan podrzhavao Fashiste. Pa i sam antisemitizam je nastao u Vatikanu. Ali to podrzhavanje Fashista je bilo pre vishe od pola veka.
Ljudi koji su to radili su odavno mrtvi. Poglavar Rimokatolichke Crkve je drugi chovek.
Kakav god on bio (Hitlerov "pionir"...), ne mozhesh ga kriviti za neshto shto se desilo pre 6 decenija i za shta on kao pojedinac nije odgovoran.

Vi ljudi nikako da shvatite da je generalizovanje neshto loshe.
Ne mozhesh celu jednu religiju osudjivati zbog par budala, kao shto ne mozhesh ni celu jednu naciju osudjivati iz istog razloga.
To je jednostavno nerazumno.

Ти си титоиста. Садашњи папа и као претходни је антисрпски и није осудио геноцидну творевину хрватску, и покатоличавање Срба од хрвата што је ватикан подржао и дан данас подржава. усрашког степинца још увек ватикан хвали. Патетичан си кад лажеш и игноришеш чињенице.
 
Није уопште бесмислено. месић је хвалио јасеновац и ндх. месић је наређивао да се не смеју узимати заробљеници ако има сведока.




Није уопште тачно. Ти си тај који омаловажава геноцид над Србима. Ти се спрдиш са чињеницом да је месић ратни злочинац. Тебе не интересује да хрвати су увели закон којим јуре Србе који су успели да побегну 90их и нису хтели да ратују за геноцидну творевину хрватску. Ти лажеш да томпсон није обожаван од већине хрвата и да није усраша. Србима су масовно подигнуте лажне оптужнице. Онима којима нису, прете да ће да их убију, минирају им куће.



Ти си титоиста. Садашњи папа и као претходни је антисрпски и није осудио геноцидну творевину хрватску, и покатоличавање Срба од хрвата што је ватикан подржао и дан данас подржава. усрашког степинца још увек ватикан хвали. Патетичан си кад лажеш и игноришеш чињенице.

Kao da pricham zidu...

1. Vec sam ranije pomenuo da je Mesic savrsheni primer pragmatichnog politichara.
On ce uvek reci ono shto smatra da odgovara ushima ljudi koji ga slushaju.
Njegova stranka ima samo 7 poslanika u najnovijem sastavu Hrvatskog Sabora, a on je predsednik drzhave.
Na kraju krajeva, njegova zhena je Srpkinja.

2. Ne mozhesh uzeti pojedinachne sluchajeve kada neke budale napadnu nekog Srbina, kao dokaz da u Hrvatskoj "divlja Fashizam". Primera radi, obrati malo pazhnju na svoje stavove. Nije ni chudo shto se nadje neki Hrvat koji ne podnosi Srbe. Dovoljno je da tebe chita. Sama chinjenica da je Hrvatska daleko ispred nas u EU integracijama, da im je ekonomija jacha, da je Hrvatska popularno turistichko mesto (chesto i Srbima...), da je u SB UN (u chemu smo ih i mi podrzhali...), da su uzdrzhani po pitanju nametanja reshenja oko Kosova, itd... ti valjda dovoljno govori da je rech o sasvim normalnoj drzhavi, za koju je vreme Ustasha proshlo. Opet kazhem, postoje pojedine budale, ali iskreno mislim da je takvih u Hrvatskoj daleko manje nego u Srbiji. To je valjda i normalno, ipak se rat zavrshio pre samo 12 godina. Treba raditi na normalizaciji odnosa i povratku Srba u Hrvatsku, jachanju ekonomskih veza, a ne na povecavanju animoziteta. Tamo ima i Srba, a vi ljudi im samo otezhavate zhivot tim shirenjem mrzhnje. I pomenuh vec da je Srbin potpredsednik vlade.

3. Titoista sam? Zato shto ne delim taj tvoj besmisleni strah od Katolika? Kakve uopshte veze ima Titoizam sa tim? Odakle si ti to izvukao? Znash li ti uopshte shta je Titoizam?
Koliko je meni poznato, Vatikan se barem jednom (a pre ce biti vishe puta...), ogradio od te politike koju je podrzhavao tokom Drugog Svetskog Rata.
I opet...o kakvim ti chinjenicama uopshte govorish? Pa ti samo izbacujesh ovde nekakve parole, i priche koje si chuo od, ne smem ni da pomislim koliko zatucanih ljudi.

4. U vezi te ankete iz 2000. godine, od 2000. godine se mnogo shta promenilo u obe drzhave. Pogotovo kod nas. Reci da je danas stanje isto kao 2000. je totalno besmisleno. Mogao si da uzmesh anketu i iz Decembra '95 pa da napadash Hrvate shto nisu za povratak Srba... :roll:
Od 5. oktobra su obe drzhave radile na popravljanju odnosa. I dosta se napredovalo.

Ne morash da odgovarash.
Znam shta cesh reci. To je sve "antisrpska Judeo-Masonsko-Komunistichko-Vatikansko-Klingonsko-Shtrumfovska...itd...zavera", potpomognuta "stranim placenicima i domacim izdajnicima"...verovatno i Dart Vejderom, ko zna kim josh.
Nema svrhe zaista.
Ne bih da nastavim kucanje na ovoj temi, tako da je ovo moj poslednji post ovde.
A bilo bi lepo da ti malo otvorish ochi i osvrnesh se na svet oko sebe.
Ima dosta dobrih Hrvata, josh vishe dobrih Hrvatica.
Druzhi se malo i sa njima a ne samo sa konzervativnim delom Srpstva. Proshiri vidike.
Bilo bi zaista shteta da potroshish zhivot na gluposti.
Sve najbolje.
Uzhivaj.
 
Kao da pricham zidu...

1. Vec sam ranije pomenuo da je Mesic savrsheni primer pragmatichnog politichara.
On ce uvek reci ono shto smatra da odgovara ushima ljudi koji ga slushaju.
Njegova stranka ima samo 7 poslanika u najnovijem sastavu Hrvatskog Sabora, a on je predsednik drzhave.
Na kraju krajeva, njegova zhena je Srpkinja.

Види се ко је зид.. санадер, месић, па сви су они исти. Кад хрватски војник сведочи да је месић ратни злочинац, то ти није битно. месић је ратни злочинац, а теби не смета да није у затвору због тога. Толико о твојој правди.

2. Ne mozhesh uzeti pojedinachne sluchajeve kada neke budale napadnu nekog Srbina, kao dokaz da u Hrvatskoj "divlja Fashizam". Primera radi, obrati malo pazhnju na svoje stavove. Nije ni chudo shto se nadje neki Hrvat koji ne podnosi Srbe. Dovoljno je da tebe chita. Sama chinjenica da je Hrvatska daleko ispred nas u EU integracijama, da im je ekonomija jacha, da je Hrvatska popularno turistichko mesto (chesto i Srbima...), da je u SB UN (u chemu smo ih i mi podrzhali...), da su uzdrzhani po pitanju nametanja reshenja oko Kosova, itd... ti valjda dovoljno govori da je rech o sasvim normalnoj drzhavi, za koju je vreme Ustasha proshlo. Opet kazhem, postoje pojedine budale, ali iskreno mislim da je takvih u Hrvatskoj daleko manje nego u Srbiji. To je valjda i normalno, ipak se rat zavrshio pre samo 12 godina. Treba raditi na normalizaciji odnosa i povratku Srba u Hrvatsku, jachanju ekonomskih veza, a ne na povecavanju animoziteta. Tamo ima i Srba, a vi ljudi im samo otezhavate zhivot tim shirenjem mrzhnje. I pomenuh vec da je Srbin potpredsednik vlade.

Кад сваки иоле паметан човек види у пуном Максимиру 50.000 хрвата певајучи усрашке песме и гледајући у томпсона као у светињу. То је довољно да се види да је хрватска пуна усраша.

Повратак Срба у Крајини и другим крајевима где су протерани, не враћа им се имовина. И ти пишеш да је геноцидна творевина хрватска нормална држава.

Геноцидна творевина хрватска је настала на милионе Српских лешева. Да су силом Срби одвођени 1991 да ратују за геноцидну творевину хрватску ниси ни споменуо.
Нити да хрватска је спровела закон да хапси Србе који су успели да побегну да не ратују за геноцидну творевину хрватску.

Уздражани око Косова:lol:. Спровели су уз помоћ натоа највеће етничко чишчење после другог светског рата, и побили Срба колико су могли. Гађали колоне Срба који су бежали. И то већина хрвата славе сваке године, и то је теби у реду. Да си нормалан човек то слављење геноцида над Србима ти не би било у реду.

3. Titoista sam? Zato shto ne delim taj tvoj besmisleni strah od Katolika? Kakve uopshte veze ima Titoizam sa tim? Odakle si ti to izvukao? Znash li ti uopshte shta je Titoizam?
Koliko je meni poznato, Vatikan se barem jednom (a pre ce biti vishe puta...), ogradio od te politike koju je podrzhavao tokom Drugog Svetskog Rata.
I opet...o kakvim ti chinjenicama uopshte govorish? Pa ti samo izbacujesh ovde nekakve parole, i priche koje si chuo od, ne smem ni da pomislim koliko zatucanih ljudi.

Немам ја страх од католика. Али не могу као човек и Србин да их поштујем, кад они поштује степинца усрашу који је благосиљао клање и покатоличавање Срба. Слике које сам поставио са степинцем, павелићем и осталим усрашама нису никакве измишљотине. Они су и данас поштовани од већине хрвата.

4. U vezi te ankete iz 2000. godine, od 2000. godine se mnogo shta promenilo u obe drzhave. Pogotovo kod nas. Reci da je danas stanje isto kao 2000. je totalno besmisleno. Mogao si da uzmesh anketu i iz Decembra '95 pa da napadash Hrvate shto nisu za povratak Srba... :roll:
Od 5. oktobra su obe drzhave radile na popravljanju odnosa. I dosta se napredovalo.

Значи ти сматраш да данас су много више за повратак Срба у геноцидној творевини хрватској:lol:. Па ти држиш говоре као месић. Као ми смо за повратак Срба. А оно ништа у пракси. Прети се Српским повратницима. Изволте на крајишки форум па тамо кажи људима твоје глупости па да видиш шта ће да ти одговоре:
http://republikasrpskaonline.forumup.it/forum-14-republikasrpskaonline.html

Ne morash da odgovarash.
Znam shta cesh reci. To je sve "antisrpska Judeo-Masonsko-Komunistichko-Vatikansko-Klingonsko-Shtrumfovska...itd...zavera", potpomognuta "stranim placenicima i domacim izdajnicima"...verovatno i Dart Vejderom, ko zna kim josh.
Nema svrhe zaista.
Ne bih da nastavim kucanje na ovoj temi, tako da je ovo moj poslednji post ovde.
A bilo bi lepo da ti malo otvorish ochi i osvrnesh se na svet oko sebe.
Ima dosta dobrih Hrvata, josh vishe dobrih Hrvatica.
Druzhi se malo i sa njima a ne samo sa konzervativnim delom Srpstva. Proshiri vidike.
Bilo bi zaista shteta da potroshish zhivot na gluposti.
Sve najbolje.
Uzhivaj.

Твоје омаловажавње геноцида над Србима и негирање чињенице да већина хрвата нису за повратак Срба говори све о теби ко си. Познајем пуно хрвата и хрватица. Ниједан нису нити ће икад моћи бити ишта друго него непријатељи са својим проусрашким мозговима. Ја не трошим мој живот на глупости. Нити сам продана душа коју не занима да се Српска Крајина врати Крајишким Србима и сва остала имовина Србима који су хрвати отели, и да се казне они који су клали Србе и одузимали им имовину.

Ти ниси имао ништа паметно да напишеш, тако да никаква штета није ако престанеш да пишеш. Само се брукаш.
 
павелић, месић, туђман су рекли да немају ништа против Срба, већ против Србенде. Исто и он. Сваки истински Србин који није продана душа и неће да се прода, он је Србенда свакако за оне који мрзе Србе.


Najblaže rečeno...imaju oni ihaj tih pogrdnih naziva za Srbe...:?

A sve im pomažu i ovi domaći...srbomrzci...koji su i najljigaviji...najviše dostojni prezira i vredni svakog odbacivanja i izopštenja...pa to se i ovde vidi...koliko treba da si patetičan da bi sa 20 godina bio 24/7 SAMO ovde..?...na F-mu...:shock::shock:

Hebote, sa 20 godina sam imala upalu mišića od samog javljanja na telefone...poziva i druženja i hvala Bogu, te me roditelji nisu baš pustili s lanca, te i visoke škole uspeh uz to sve da završim....a ovi ovde..?:shock:

kako ja nikog rakvog nisam upoznala u rl...gde rastu oni?...A svakakve sam upoznavala...:shock:
 
Kao da pricham zidu...
Vec sam ranije pomenuo da je Mesic savrsheni primer pragmatichnog politichara.
On ce uvek reci ono shto smatra da odgovara ushima ljudi koji ga slushaju.
Njegova stranka ima samo 7 poslanika u najnovijem sastavu Hrvatskog Sabora, a on je predsednik drzhave.
Na kraju krajeva, njegova zhena je Srpkinja.
I šta kažeš, Mesić je pragmatični političar, jer je hrvatskim vojnicima govorio da ne ostavljaju preživele, tj da ne zarobljavaju Srbe i zbog toga što tvrdi da su pobedili Hrvati priznavanjem NDH (o čijim zločinima se ovde govori). U normalnim zemljama, koje su se distancirale od fašizma, ovakve izjave bi bile politički kraj, a značile bi i odlazak u bajbok zbog veličanja fašizma. Naravno u Hrvatskoj zbog ovoga je postao zaslužni građanin, vrli predsednik.
To opravdavanje Mesića pokušavaju neki naši poput Nataše Kandić, koje je Mesić odlikovao (poklonu, niti onom koji ga daje se u zube ne gleda), pa su se sada našli u prilično neprijatnoj situaciji da su nagradu primili od čoveka koji je veličao fašizam, i čak je podstrekivao ljude na zločin. Po ovome se vidi se da je nagradu naša baka Nataša primila ne zbog toga što se navodno borila za demokratske vrednosti, već za iskazanu srbofobiju.
 
a kad sam ja reko da u hrvatskoj nema vandala? izvlačiš se ko malo djete...
ja sam rekao da su u nas zidovi crkava uglavnom čisti. i vidiš da ima vandala i da ima slučajeva gdje se šara i po crkvama. samo je razlika što su u vas vandali -vandali, a u nas su vandali - hrvati. po tvome.... :roll:
Uglavnom su čiste, a ne apsolutno čiste??

Vidiš, da na crkvi Svetog Marka u Beogradu osvane nacrtana šahovnica, niko je ne bi ni primetio, a kamoli da diže gužvu po medijima.

Moram da te obavestim da grafit sa 4 C suštinski razlikuje od grafita "Srbe na vrbe", jer drugi za razliku od prvog poziva na nasilje. No, ne očekujem od čoveka koji link Tompsonovog govora daje kao dokaz da on nije fašista da vidi tu razliku.
 
Ovo ti zaista verujem, tebi i sličnima NDH nije nikada ni smetala, niti ubijanje Srba u istoj, uvek je za sve kriva srpska paranoja, zar ne?


Pa da...paćenici su plaćenici...da tako govore...a koliko onda vredi njihova reč..?:shock::confused:

Jače odjekuje kravlji muuuuu...il' ovčji beeeeeee.. na svim stranama...i ti što ih plaćaju znaju s' kim imaju posla...:?.:lol:
 
predbacuje nam se neka anketa iz 2000 godine.
pogledajte sto dan danas misle ti isti kada je u pitanju povratak hrvata.

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=5830378&postcount=5

licemjerstvo par excelence

i još govoriti o hrvatskoj kao o etnički čistij drzavi pored ovakvih mapa:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/bs/e/ea/Srbi_u_BiH_danas.GIF :roll::roll:


Видим да сам прозван, зато што сам навео само реалне и истините чињенице.
Ја сам као крив што се Хрвати не враћају у Посавину, молим те... :roll:

Ова мапа је тачна, а ако си приметио, колико је хомогена Српска, толико је хомогена Федерација... У великој већини општина Федерације Срби не прелазе 3%...

Зато ми немој причати о неком лицемерству...
 

Back
Top