За повратак Срба само 16% хрвата

HSP je se odavno ogradio od ustašluka. to im je u statutu stranke.

informiraj se
Hebes statut, stara ljubav zaborava nema. A i nesto se secam da je onaj debeli 'Ercegovac, gradolnacelnik Osjeka za vreme ovih zadnjih izbora kod vas nazvao stvaranje NDH "ostvarenjem povijesne zelje hrvatskog naroda za neovisnoscu." Sve se plasim da mu je ustasluk mrzak...
 
Na princip koji gura i ustaška propaganda, a i ovi naši "građani".

aha...pa ono...cisto da te informiram. ustaše su popušile u WW2, ili su osudeni ili su poubijani ili jos zive negdje u juznoj americi.
mislim meni je ova paranoja oko ustaša smješna. svako ko ima imalo veze o stanju u hrvatskoj ove priče o ustašluku može samo smatrat komičnim.

ja ne negiram da je bilo rulje na thompsonovom koncertu koja je nosila ustaška obolježja, ali to nije bila masovna pojava na koncertu. ja nisam bio, ali mi je bio brat i starci od mog druga pošto je koncert bio besplatan :mrgreen:
 
Hebes statut, stara ljubav zaborava nema. A i nesto se secam da je onaj debeli 'Ercegovac, gradolnacelnik Osjeka za vreme ovih zadnjih izbora kod vas nazvao stvaranje NDH "ostvarenjem povijesne zelje hrvatskog naroda za neovisnoscu." Sve se plasim da mu je ustasluk mrzak...

a gledaj...da ja sad tebi nađem govor Ante Đapića kako se odriče i osuđuje ustaštvo tebi opet ne bi bilo dovoljno :roll:

tako da....misli šta hoćeš :wink:
 
aha...pa ono...cisto da te informiram. ustaše su popušile u WW2, ili su osudeni ili su poubijani ili jos zive negdje u juznoj americi.
mislim meni je ova paranoja oko ustaša smješna. svako ko ima imalo veze o stanju u hrvatskoj ove priče o ustašluku može samo smatrat komičnim.

ja ne negiram da je bilo rulje na thompsonovom koncertu koja je nosila ustaška obolježja, ali to nije bila masovna pojava na koncertu. ja nisam bio, ali mi je bio brat i starci od mog druga pošto je koncert bio besplatan :mrgreen:
Ne znam da li si ti informiran, ali ustaštvo je u Hrvatskoj više nego živo (što nam govori i tvoj link), ustaše su u Hrvatskoj i dalje na vlasti (Mesić), pa to što oni ne nose obeležja i kao se ograđuju ne znači ništa.
Ponašaju se baš kao i njihovi preci - šire laži, srbomrzačku šovinističku propagandu, slave progon Srba iz Hrvatske, i protive se njihovom povratku (84% Hrvata).

Uzeo vuk, ogrnuo se ovčijom kožom i više nije vuk...
 
Ne znam da li si ti informiran, ali ustaštvo je u Hrvatskoj više nego živo (što nam govori i tvoj link), ustaše su u Hrvatskoj i dalje na vlasti (Mesić), pa to što oni ne nose obeležja i kao se ograđuju ne znači ništa.
Ponašaju se baš kao i njihovi preci - šire laži, srbomrzačku šovinističku propagandu, slave progon Srba iz Hrvatske, i protive se njihovom povratku (84% Hrvata).

Uzeo vuk, ogrnuo se ovčijom kožom i više nije vuk...

aha..sad ce me srbin iz beograda informirat da je u HR ustaštvo aktivno :lol:
i Mesić je ustaša?
c040.gif


pa sta kaze Putin na to? :mrgreen:
 
aha..sad ce me srbin iz beograda informirat da je u HR ustaštvo aktivno :lol:
i Mesić je ustaša?
c040.gif


pa sta kaze Putin na to? :mrgreen:
Pitaj Putina.

Da te informiram, mi u Beogradu imamo priliku da gledamo hrvatsku televiziju. I kako reče jedan naš političar, Hrvati se mnogo, čak previše bave nama. Ne prođe dan a da ne pominju tobožnju srpsku agresiju, domovinski rat i slične budalaštine sa očiglednim ciljem da se u hravtskoj javnosti Srbi predstave kao ljudi koje treba mrzeti.
No, ako govor onog fašiste nije fašistički, ne očekujem da ćeš i ovakvu propagandu hrvatske televizije oceniti kao fašističku.
 
Ne možeš ti (sasvim očigledno) razmišljati ni za sebe.
Mnogo puta sam na ovome forumu napisao ko je bio Mesić, šta je radio Mesić, pa umesto da sedi u Hagu i pravi Šešelju društvo, on vodi Hrvatsku. I mrzi me da ponavljam.
A to ko je njemu i zašto dao odlikovanje, to me apsolutno ne zanima.

hej! pa vi ste čiča dražu upravo na temelju medalje proglasili antifašistom. zašto to ne može vrijedit i za mesića? :mrgreen:
 
А што се тиче теме, чуди ме да се и толико Хрвата изјаснило да жели повратак Срба.

То мора да је Истра и Кваранер.... ништа друго ни не треба очекивати..

Поготово када у Сплиту на Српској Православној Цркви осване графит: "Србе на врбе!" :?
 
А што се тиче теме, чуди ме да се и толико Хрвата изјаснило да жели повратак Срба.

То мора да је Истра и Кваранер.... ништа друго ни не треба очекивати..

Поготово када у Сплиту на Српској Православној Цркви осване графит: "Србе на врбе!" :?

procitaj ovo :

http://www.radiodalmacija.hr/Vijest...Kulturocid-etiri-s-na-ibenskoj-katedrali.aspx

ovo se desilo u HR, ne srbiji.
 

Back
Top