Za muskarce: Kako znate....

Hm...vidi jednom u zivotu mi se desilo da ja INSISTIRAM na tajnoj vezi i to je bio slucaj kada on fizicki nije nikako izgledao ali mi je bio ok sex sa njim i kontali smo se super psihicki,...ali nisam zelela da me iko vidi sa njim javno.

Zasto mislis da oni imaju neki drugi kriterijum???????? Mislis da je to sto za razliku od tog tajnog izgledas dobro? Mislis da je to dovoljno da bi te neko smatrao devojkom za vezu?
 
Zasto mislis da oni imaju neki drugi kriterijum???????? Mislis da je to sto za razliku od tog tajnog izgledas dobro? Mislis da je to dovoljno da bi te neko smatrao devojkom za vezu?

Ne znam....mnogo me zbunjuju ovakve stvari,....shvatas,....ja ne znam sta odredjuje to koga ce jebati, koga ce zeniti, koga ce setati,..

ja znam da ako sde meni neko svidi ja hocu sa njim vezu a ako me fizicki privlaci i ako je glup onda zelim samo sex.
 
Kako znate koja je devojka za vezu a koja je samo za sex?

Kako vi birate tj kakav kriterijum odredjuje devojka koju bi vi zeleli da vam bude devojka,znaci da je pokazujete drugarima, setate se zajedno u javnosti, izlazite itd... a kako odredjujete sa kojom cete imati samo sex kombinaciju i uglavnom se vidjati tajno???

Na osnovu cega je to tako? Zasto ne mozete biti u vezi sa ovom sa kojom imate samo sex?

.......obichno kad razmishljam tako unapred pogreshim ,ono kao bi hteo vezu a ona hoce samo mambo i obrnuto ,jedino sam siguran sa nekom gde se pogodimo samo oko sex-a ,ona hoce nekoliko puta nedeljno neobavezan sex meni to odgovara i super svima ....
 
Ne znam....mnogo me zbunjuju ovakve stvari,....shvatas,....ja ne znam sta odredjuje to koga ce jebati, koga ce zeniti, koga ce setati,..

ja znam da ako sde meni neko svidi ja hocu sa njim vezu a ako me fizicki privlaci i ako je glup onda zelim samo sex.

Apsolutno mi nije jasno sta te zbunjuje!?
Krivo ti sto mislis da ste savrseni u svakom smislu a on bi samo tajno?
To mi je jedino logicno objasnjenje za toliko insistiranje, dok sa druge strane i sama imas na sopstveno insistiranje tajne seme!
 
Apsolutno mi nije jasno sta te zbunjuje!?
Krivo ti sto mislis da ste savrseni u svakom smislu a on bi samo tajno?
To mi je jedino logicno objasnjenje za toliko insistiranje, dok sa druge strane i sama imas na sopstveno insistiranje tajne seme!

Joooj ne ne ne ...

Znam mnogo super cura koje su ok u svakom smislu ali imaju tajni sex i vidjaju se tajno i povremeno a ti tipovi imaju neke sasvim bezveze cure sa kojima se setaju i imaju vezu,..pa mi nije jasno...zasto je to tako.
Na osnovu cega je izbor takav?

Sto si nervozna???????
 
Joooj ne ne ne ...

Znam mnogo super cura koje su ok u svakom smislu ali imaju tajni sex i vidjaju se tajno i povremeno a ti tipovi imaju neke sasvim bezveze cure sa kojima se setaju i imaju vezu,..pa mi nije jasno...zasto je to tako.
Na osnovu cega je izbor takav?

.........mozda je char u toj tajnosti ,mozda ih pali to skrivanje i mistika oko svega toga ,mozda mogu samo tako funkcionisati ..........ako im je lepo treba ih pustiti da dahcu i ne smetati im ..........:lol::lol:;-)
 
Pa na istoj onoj osnovi na kojoj si ti sa onim ruznim insistirala na tajnosti!

A ukusi su razliciti....mozda su tebi bevezna a njima se dopadaju!
I taj tvoj ruzni ce sigurno naci neku kojoj je lep, pa ce reci ma bio sam sa onom Samantom ali sutnuo sam je jer joj je lepota jedini kvalitet:)
 
Pa na istoj onoj osnovi na kojoj si ti sa onim ruznim insistirala na tajnosti!

A ukusi su razliciti....mozda su tebi bevezna a njima se dopadaju!
I taj tvoj ruzni ce sigurno naci neku kojoj je lep, pa ce reci ma bio sam sa onom Samantom ali sutnuo sam je jer joj je lepota jedini kvalitet:)

Moram da kazem da je komentar na mestu. Znam da ovim krshim obecanje ali...
 
Pa na istoj onoj osnovi na kojoj si ti sa onim ruznim insistirala na tajnosti!

A ukusi su razliciti....mozda su tebi bevezna a njima se dopadaju!
I taj tvoj ruzni ce sigurno naci neku kojoj je lep, pa ce reci ma bio sam sa onom Samantom ali sutnuo sam je jer joj je lepota jedini kvalitet:)

Aha znaci i to moze da bude,..pa onda u sustini znam sta je odgovor,...Ima osoba koje nam se u celosti svidjamo i sa kojima volimo da provodimo vreme i one osobe koje nas fizicki privlace a psihicki nemamo nista,....i to je to?!
 
Aha znaci i to moze da bude,..pa onda u sustini znam sta je odgovor,...Ima osoba koje nam se u celosti svidjamo i sa kojima volimo da provodimo vreme i one osobe koje nas fizicki privlace a psihicki nemamo nista,....i to je to?!

..........mnogi ljudi ne znaju shta imaju dok ne izgube to ,tako i u sexualnim odnosima mnogo se vishe trudimo i experimentishemo kod druge nego kod prve kao i mnogo vishe psihichki uchestvujemo sa prvom no sa drugom ,ima ona stara narodna da se svi tripuju kako sunce lepshe sija negde tamo daleko ,vechito traganje za nechim i shatro boljim .............mada ima i to svojih chari ..............
 

Back
Top