Kako znate da je neko "pravi" za vas i vi za njega?

Нзм, ја сам моју жену упознао случајно,на послу. Била леп девојчурак, одмах ми се свидела.
Нисам нешто претерано размишљао дал је ,,права" или није, свидела ми се и то је то. После било мука, ал ето, опстасмо ја и она.

Па: да не буде забуне и сад је она леп девојчурак.
 
Нзм, ја сам моју жену упознао случајно,на послу. Била леп девојчурак, одмах ми се свидела.
Нисам нешто претерано размишљао дал је ,,права" или није, свидела ми се и то је то. После било мука, ал ето, опстасмо ја и она.

Па: да не буде забуне и сад је она леп девојчурак.

Arijevskog porekla :mrgreen:
 
Šta biste rekli na ovo?
Kako znate da je neko "pravi" za vas i vi za njega?
Ima li neke dodatne teorije ili samo onaj unutrašnji osećaj sve sa leptirićima u stomaku.:per:
Pa ja sam bila spremna biti dugo sama dok ne upoznam "pravog". Tu sam tradicionalna.
Upoznavala sam puno momaka, davala šansu svima za poznanstvo i druženje.

Za svog sam skontala da je pravi po tome što je komunikacija bila laka, otvorena,
Teme fantastične, on muževan i odlučan.
I bio je prvi čovjek kojeg sam se oduševila slušajući i pomislila kako želim poljubiti njegove usne 😁

Bilo je lako na početku, a onda su meni krenuli u životu mnogi i jaki stresovi i pravi problrmi i odnos je tu itekako ispaštao.
Ali tu smo i dalje, opstajemo, biće samo bolje kako problemi nestaju i kako se uspijevamo izboriti sa svime
 

Back
Top