Windows 7

Upravo sam zavrsio instalaciju Win7 i sve je proslo glatko.
Potom sam skinuo potrebne drivere sa ASUS-ovog sajta i instalirao ih. Tu je takodje sve proteklo OK.
Jedino je malo poteskoca bilo oko drivera za TV karticu ali i tu sam se snasao, tj. instalirao sam najnovije Leadtek-ove drivere i sve sljaka.

Mislim da ces morati da poskidas drivere sa net-a jer prvo sto sam pokusao je upravo to sto si pitao: da li mogu da se instaliraju stari driveri ali jock.

Malo je reci da mi se za sada svidja Win7, kako izgleda i kako radi. Za sada je sve OK.
Instalirao sam Win 7 i imam problema sa instalacijom TV kartice, Ledtek WinFast TV 2000 XP Expert, jer kad pocne instalaciju stane na pola i prijavi da ne podrzava (NOT SUPPORTED) 7600.win7_rtm.090713-1255, sta da radim? Skidao sam drajvere sa njihovog sajta ali opet isto pokazuje.
 
Instalirao sam Win 7 i imam problema sa instalacijom TV kartice, Ledtek WinFast TV 2000 XP Expert, jer kad pocne instalaciju stane na pola i prijavi da ne podrzava (NOT SUPPORTED) 7600.win7_rtm.090713-1255, sta da radim? Skidao sam drajvere sa njihovog sajta ali opet isto pokazuje.
Jesi probao preko linka iz posta iznad tvog?
 
rtm.090713-1255
mislim da se to odnosi na verziju xp-a ili drugog windowsa?

kod tebe je release to manufacture onaj što se downloaduje
a instaler za drajver to detektuje

probaj da modifikuješ sam msi instaler
pomoću orca ili super orca programa

(obično posle takav forsirano instaliran drajver ipak ne funkcioniše ali vredi pokušati)

http://www.technipages.com/download-orca-msi-editor.html

http://www.pantaray.com/msi_super_orca.html

http://dotnet.dzone.com/news/install-surface-sdk-sp1


u launch condition tweakuješ i snimiš
(mislim da su trivijalne te promene i različite su za pojedini .MSI fajić )

:super:
 
Pozzz svima!


Dobio sam neku verziju Win7 koju sam uspešno instalirao kod ortaka a kada sam pokušao kod sebe da instaliram redovno zakuca posle prvobitnog kopiranja fajlova i kada odmah posle toga resetujem računar i uđem u BIOS vidim da sistem ne vidi CD drajv.Resetujem računar ponovo,nekad i nekoliko puta, dok sistem ponovo ne prepozna CD i ponovo kada pokrenem instalaciju isto se dešava.Moje pitanje je zašto se to dešava kada se na drugom računaru sasvim normalno instalira i radi bez problema?

Napominjem da sam proverio sve kablove i spojeve od CD-a do matične ploče.


Hvala unapred svima koji mi pomognu!

Već sam ovaj problem pominjao i probao sam drugu verziju 7-ice i opet mi se isto dešava.........

Šta da radim?:dash:
 
Instalirao sam Windows XP mod na Windovs 7 32bit kada hocu da pokrenem izbaci mi ovo sta da radim?
m9b02c.png
 
jel ima neko da koristi 7-icu /32-bitnu na 1GB rama,il pak 64-bitnu na 2GB rama.
interesuje me kakve su performanse na takvim masinama,posto sam probao vistu sp2 i zauzimala je sav ram,tj. 500mb used + 500 cached,a ortaku svih 3GB koliko je imao.(verovatno sve vaznije stvarcice kesira u ram kako bi ih brze pokretao).

Inace ja imam intelov dual na 2.0Ghz/64 , 1GB rama,gt 8500
1.sa jedne strane malo je rama za 64-bitnu 7-icu (barem tako kaze microsoft)
2.sa druge strane steta je ins. 32-bitnu zbog procesora

predlog???(osim kupovine rama,posto su cene otisle do neba) :rtfm:
 
mislim da cene za ram memoriju nisu velike, osim ako ti trazis nesto specijalno. evo ti na ovom linku imas cene ddr2 memorija, na tebi je da izaberes na koliko mhz radi i kog ces proizvodjaca. ja bih ti preporucio da stavis jos jedno minimum giga rama i da uzivas.
 
hvala cvrle za link,bas sam gledao cenovnike za ram i kada sam video da su po 2200 za 1GB ddr2/800mhz sve mi se smrklo. Jos samo da nadjem model kao moj posto mi je overklokovan komp(pitanje je dal bi neki drugi modul bio kompatibilan) i eto meni WINDOWS 7-ice :klap: :super: :hvala:

nadam se da ce 2GB biti dovoljno ovom cudu?
 

Back
Top