Windows 7

konfiguracija je solidna....imam core duo procesor 2 puta 2.6 gigaherza, 4 giga rama, graficka je ati , nznm koja tacno...uglavnom, sve uslove zadovoljava...pokusacu sad ponovo da instaliram, pa cu da slikam tu poruku...
 
koliko sam ja razumeo ima veze sa memorijom, e sad da li je problem sa nekim od modula ram memorije ili je graficke, nisam siguran. a cak moze da bude i neki konflikt sa tom grafickom kartom, pa jedino da sacekas da izadje neki dodatak koji ce mozda to resiti. da li ti je pravio iste probleme i na xp-u? ako ti je komp pod garancijom, pa da vidis u servisu da ti testiraju sve komponente, da nije neka pri kraju.
 
jeste, desavalo mi se da komp nece da upali, po par puta se restartuje, i tek onda upali....i isto mi je taj ekran izbacivalo...nosio sam i na servis, oni kao to je do napajanja, kurci palci...promenili mi napajanje, stavili veće...al se opet isto desavalo, i onda nisam hteo vise ni da nosim tamo...
 
jeste, desavalo mi se da komp nece da upali, po par puta se restartuje, i tek onda upali....i isto mi je taj ekran izbacivalo...nosio sam i na servis, oni kao to je do napajanja, kurci palci...promenili mi napajanje, stavili veće...al se opet isto desavalo, i onda nisam hteo vise ni da nosim tamo...

Ako se komp restartuje sam od sebe moze biti da je zveknuo kuler? da li si zapazio kako radi, moze biti i da nije lepo stavljen na procesor pa ga nehladi, i to je jedan od razloga koji muce komp. imao sam iskustva sa intelom i kulerom koji nije radio.
 
Ako se komp restartuje sam od sebe moze biti da je zveknuo kuler? da li si zapazio kako radi, moze biti i da nije lepo stavljen na procesor pa ga nehladi, i to je jedan od razloga koji muce komp. imao sam iskustva sa intelom i kulerom koji nije radio.

moze biti da je kuler, ali ja sumnjam i u druge komponente. to sto se on restartuje, restartuje se zbog bsod-a, koliko sam ja gledao po netu, ono sto njemu izbacuje za instalaciju win 7-ice, prikazuje zbog neispravne memorije. e sad, nije precizirano da li ram memorije ili na grafickoj, ali posto tamo u gresci stoji jos i atikmdag.sys, mislim da je problem u grafickoj.

ako je komp pod garancijom, ja bi ga ponovo poterao u servis i da ga ponovo pogledaju, ako nije, mogu da preporucim. da se ubaci druga graficka ili da se eksperimentise ram modulima, kako bi se videlo koji zeza.
 
E sta kazete za ovaj komp.
PENTIUM 4, 3.0GHz LGA 775, 1GB DDR2 RAM, 160GB HARD DISK, 128MB ATI XPRESS GRAFICKA INTEGRISANA + PCI-E SLOT, DVD PRZAC, CRNO CRVENO KUCISTE EXTRA DIZAJNA SA 400W NAPOJNOM, WINDOWS XP SP3 I SVI DODATNI PROGRAMI, KOMPLET CENTRALNA,,, kakav je molim odgovor hvala unapred
 
E sta kazete za ovaj komp.
PENTIUM 4, 3.0GHz LGA 775, 1GB DDR2 RAM, 160GB HARD DISK, 128MB ATI XPRESS GRAFICKA INTEGRISANA + PCI-E SLOT, DVD PRZAC, CRNO CRVENO KUCISTE EXTRA DIZAJNA SA 400W NAPOJNOM, WINDOWS XP SP3 I SVI DODATNI PROGRAMI, KOMPLET CENTRALNA,,, kakav je molim odgovor hvala unapred
EEEEEEEEEE
 
ako mislis da li je dovoljan za win 7, mislim da nije. problem je integrisana graficka, ali ti mozes da instaliras i da poiskljucujes gomilu stvari koje se ticu grafike, ali to nije to.

a ako planiras da kupis tu konfiguraciju, pa trazis necije misljenje, promasio si temu.
 
Pozdrav. :)
Ljudi imam problem sa win 7..
Skinuo sam piratsku verziju(valjda) na srpskom sa neta i instalirao, i dobro je radio jedno 2,3 dana ali onda je nastao problem... Kada god ga restartujem ili ukljucim kompjuter, desktop i tema se resetuju, a my documents fajlovi se izbrisu tj resetuju na default... Neznam sta da radim :S
I da dok se pokrece pise kao "priprema radne povrsine" iliti "Preparing your desktop" i onda se desktop i main dokumenti stave kao da sam tek instalirao windows :(

pls odg :)
dajem reputaciju za odgovor koji radi ;)
 

Back
Top