Windows 7

Od XP-a neces imati neke vajde.
Nisam siguran do kada pruzaju SUPPORT i UPDATE-ove!?

I IBM je prestao da supportuje OS/2 WARP 4.5 ,ali zato sto postoji interes,privatne firme su nastavile da prave podrsku za ovaj sistem.Pa sad vidi koliko manji broj ljudi koristi WARP 4.5 pa podrska postoji,a tek tako ce da nestane za XP.
Na Windows 7 mi nije radio ni Wolfenstein,ni GTA Sant Andreas i jos jedna ne mog se setim :eek:
 
I IBM je prestao da supportuje OS/2 WARP 4.5 ,ali zato sto postoji interes,privatne firme su nastavile da prave podrsku za ovaj sistem.Pa sad vidi koliko manji broj ljudi koristi WARP 4.5 pa podrska postoji,a tek tako ce da nestane za XP.
Na Windows 7 mi nije radio ni Wolfenstein,ni GTA Sant Andreas i jos jedna ne mog se setim :eek:

proradice ti kad izadje sp1 a vrlo moguce i pre
 
a kad imam windows xp i hocu da instaliram windows 7, isto moze da se ostavi d particija ?
da li ce raditi normalno? znaci da li d iz xp-a ostaje na win 7?
 
Kao sto sam naziv kaze imam problem oko aktiviranja Win 7. Skinuo sam legalan softver sa akademske mreze sa serijskim brojem i kada pokusam da ga aktiviram pokazujem mi gresku svaki put. Da li neko ima resenje za moj problem??? Hvala
 
Interesuje me vashe mishljenje o WINDOVS 7? Da li postoji besplatna verzija na netu i gdje? I kako ga instalirati na particiji pa da koristim taj os u toj particiji a neki 2. u 2.?
 
Besplatna verzija Win7 RC1 nije više dostupna korisnicima pošto je od danas win7 zvanično pušten u prodaju. Win7 sasvim fino radi u daul-boot konfiguraciji (ja koristim XP Pro i Win7 RC1 Ultimate).
 
Ako si skinuo legalnu verziju windowsa 7 dobio si mail od microsofta u kome se nalazi sifra pomocu koje ces aktivirati windows 7....ali mislim da je problem u tome sto windows 7 original nisi mogao da skines legalno i prema tome ga nemozes aktivirati seriskim brojem...jedino si mogao da skines RC verziju koja traje do marta-avgusta 2010 sve zavisi...a ako je RC verzija u pitanju slobodno idi na sajt i zatrazi da ti ponovo posalju sifru za aktivaciju RC verzije.
 
Od skora sam korisnik sedmice (Profesional) i ne da sam odusevljen nego jesam. XP mi stoji na jednoj a 7 na drugoj particiji... Ja sam ga skinuo sa sajta mog fakulteta jer kada se logujem na moj nalog na faxu dobijem kljuc, znaci legalna verzija, dok je ovako 30 dana trial. Fakultet je pod nekim ugovorom sa njima pa su ustupili studentima, tako nesto... U glavno odusevljen sam, pogotovo sto je licenciran...
 
Imam problem sa instalacijom windowsa 7, zavrsio sam ceo tok instalacije i on se po zahtevu resetovao i kada je trebalo da podigne sistem i da izbaci poruku za aktiviranje windowsa i podesavanje sata tu mi stoji crn ekran. Dakle posle ocitavanja komponenti imam poruku na crnom ekranu STARTING WINDOWS, koja se izgubi posle par sekundi i ostane crn ekran. Pomozite sta da radim. mislio sam da sam negde pogresio pa formatirao disk i sve ponovo ali isti problem.
 
Sta imas od hardware-a mozda je malo zastareo. Zato i operativni sistem trazi da se resetuje i prilagodi sav hardwar-e sistemu da bi sto bolje radio. Ja recimo imam komp star tri godine i nisam sguran da bi mi uopste radio Win7, a i ne znam koji ce mi za sada uopste
 
imam neki dual kor intel recimo e5300, 2 gb ram. grafika gf8400, hard od 300gbostalo su gluposti. ploca je neka krs to znam. komp je star godinu ipo najvise. verzija windows 7 ulimate.
 
Da nemaš možda na grafičkoj dva izlaza pa su oba zauzeta (drugi monitor, TV) ?
Dali si pokušao da se butuješ u Safe-modu ?
Pomaže li Ctrl+Alt+Del , dali se otvara proces manager ?
Koju tačno verziju Win7 imaš : Beta, RC1 ili RTM ?
 
Poslednja izmena:
e sad jedno veoma zanimljivo pitanje. skinuo sam 7cu sa sajta koji mi je dao my digital life
u guglu se kuca windows 7 mydigitallife i videcete. i kad god ocu da udjem u control pael komp se restartuje:rtfm::dontunderstand: sta treba uraditi? skidam sad drug 7cu sa drugog sajta
 
Instalirao sam WIN 7 64bit, i radi sasvim ok. Ali imam veeeeliki problem. Kad hoću da ugasim kompjuter, on krene da ga gasi... Ugasi se monitor ali i dalje ostane da svetli lampica za napon i čuje se kuler. I ne mrda odatle, sve dok ga nasilno ne ugasim držeći dugme standardno 4 sec.
Takav problem nisam imao sa Xp-om i Vistom.
Ako iko ima bilo kakvu ideju šta bi to moglo da bude, slobodno neka podeli...
 
Ne, idem baš na shut down. Ako idem na sleep ili hibernate on prekine sa radom samo na sek i onda se odmah sam od sebe upali. Da nije možda problem sa samom verzijom( skinuo sam dve različite) ili do samog hardvera imam MB asus P5KPL-Am SE, CORE2DUO E7500 CPU, POWER COLOR ATI 4730 512 MB grafičku. Bojim se da ako ovako radi sa ˝ovakvim˝ verzijama, kako će tek biti ako dam 13000 dinara?
 

Back
Top