WEB POCETNICI

qwertynis:
ili nisi citao il si tolko glup i nepristojan da ipak moras nesto da odvalis :roll:
uopste nisi interesantan, cak si i dosadan. ako nemas sta da kazes nemoj pametniji si...................
Tvoj problem je shto previshe prichash. Ako si neupucen, onda pali na Google, umesto shto ovde prosjachish za savete koje posle nisi u stanju da prihvatish i otvarash imbecilne teme kao sumanut. Ova tema je verovatno zamishljena da predpubertetlije, disleksichari i osobe sa poremecajem u kognitivnim sposobnostima mogu da teshe jedni druge ("nismo mi glupi, mi smo Pochetnici") i da masturbiraju na svoje "sajtove od 2 sata" i teletabis-programe za web.
 
qwertynis:
.
Ovde je tema za pocetnike i code i agent i dvr nemaju sta ovde da traze i da gube svoje dragoceno vreme na luzere, pa bolje pisite u kodu, a ja cu ljude upravljati na web alate za samostalnu izradu (jer nase su potrebe tolike).
U cemu je problem? Da li sam ti ja minirao temu? Isao u offtopic? Kritikovao tvoj rad? Nesto konkretno rekao u vezi tebe i tvoj rada?
Da si procitao sta sam napisao i malo mucnuo glavom, uvideo bi da sam opomenuo Shadow-a na njegovo nepristojno ponasanje na ovoj temi.
Ti si bogom dan pa trebas imati posebnu temu na koju ce se javljati samo posebni ljudi? Forum je javan, svi imaju pravo da ucestvuju u diskusiji u okviru teme.


Nemojte da komentarisete vise i idete u offtopic i raspravu. Tema i svrha topica su kristalno jasni i neka tako i ostane. Ko ima sta pametno da napise u vezi teme neka to i uradi, a ko nema neka se ni ne javlja.
 
dvr:
Stvarno ne vidim potrebu za ovako teškim rečima,iskreno sam imao želju da ti pomognem i upućivao sam te na linkove koji će ti mnogo značiti,a gledaj kakav je tvoj nastup na sve to!
Nemam reči.:evil:
Vi nam mozete pomoci ali nemojte da vrijedjate i skrecete sa teme i da pricate neke gluposti :)
 
E moji programer.Po tome sto sam video na ostalim engleskim i nemackim forumima je to da oni ne kucaju samo linkove do nekih sajtova za ucenje vec sami izvuku srz i pomognu, ako vam je stalo da pomognete radite tako a ne onako to imas tu ono imas tamo i slicno. Nadam se da nikoga nisam uvredio, jer sta bi stvarnoi vi gubili ovde sa luzerima poput nas, ali ako hocete da pomognete pa dajte neku skriptu, a i ne vidim kada sam ja kukao za nekom doradom mojg sajta. Pa ja to ne trazim od vas niti cu traziti, jer ste vi profesionalci i zasto sve jedna ista imena se javljaju na mojim forumima. Jeli to konzilijum lekara ili sta vec.
Drugo molim opet i apelujem da se ne ponasate ovako bahato. Ako vam se tako ponasa pa idite u kafanu pa tamo razbijajte case i flase a ne ovde razbijati ljude koji zele da pokazu neki drugi pritup
A sto se tice dvr nisam mislio nista lose .Poseti malo ino forume pa vidi kako se pomaze a ne ovako www.blablabal.com\trtmrt.php
 
<<<Shadow>>>:
code maker,dvr,shadowninjawarrior(sto mi krade nick),agent orange,ivan...................
koliko ja znam vecin aod vas nisu pocetnici

zasto onda dolazite vamo

oh bozhe.... :roll: :roll: kako ti kradem nick?Uclanjen sam 100 godina pre tebe? :roll:

Ocemo samo da pomognemo ali ne mozemo tako ako cesh da nas prozivash. :-?

Evo kako da krenete:

1.HTML --------> google ------> html tutorials (za sada nemojte da bacate pare na knjige uopste vam nisu potrebne imash ovde gomilu odlicnih tutoriala sa kojih ja ucim: www.w3schools.com ) odlicni tutoriali
2 XHTML isto google ili sa w3schools oni su odlicni meni su dosta pomogli.
3 nabavi dreamweaver ili neshto tipa tog programa.
pa onda kreni CSS,javascript i mogao bi onda vec da kupish neku knjigu

eto moj dobronameran savet.Have Fun!
 
ja zasada necu koristiti html zato sto mi trenutno nije potreban imam jedan software sa kojim pravim dizajn a sa DW stavljam linkove i to kada mi bude trebalo ucicu flash i jos tako nesto. jos cu da naucim kako se pravi sing up i coment board i vise mi apsolutno nista netreba
 
<<<Shadow>>>:
sing up i comment board malo kasnije ali zasad imam jedan sajt sa kojega cu da capim knjigu utisaka kao i shoutbox to je takodje moj sajt(profil)
bolje bi ti bilo da pocnes da ucis SWISH koji je fenomenalan za flesh kod pocetnika jer ima dosta mogucnosti
na mom sajtu sam stavio SWISH i mozes da pogledas. Da ga ne bih reklamirao, pronadji moje postove pa ces naci i ime sajta, bas sam danas uradio update verziju u kojoj sam malo smirio flesh posto sam ga maksimalno iskoriscavao.
pozdrav
 
<<<Shadow>>>:
ja zasada necu koristiti html zato sto mi trenutno nije potreban imam jedan software sa kojim pravim dizajn a sa DW stavljam linkove i to kada mi bude trebalo ucicu flash i jos tako nesto. jos cu da naucim kako se pravi sing up i coment board i vise mi apsolutno nista netreba

E...e...e... :shock:

A šta pravi DW, ako ne HTML?
A kako ćeš da staviš taj fleš na stranicu, ako ti ne treba HTML?

Toliko je jasno da si alijas...
 
@qwertynis

Tri stvari su bitne da ne biste bili pozivani ovde.

1. Postavljajte konkretna pitanja
2. Ne postavljajte ni ta konkretna pitanja preko nego sto odgovor potrazite na Google-u. Pritom je jako bitno znati engleski i definisati problem u dve tri reci na engleskom
3. Ne trazite konkretne odgovore, vec uputstva i smernice, jer niko od nas ne radi za dz i nema previse vremena
 
Ja sam lepo rekao. Posto ove hijene i Bogovi ``sve`` znaju (sto je veoma diskutabilno), ZASTO ONDA DOLAZE na ovaj forum????
Nikome ne pomazu, jos i vredjaju pocetnike.....
 
Gill Bates:
@qwertynis

Tri stvari su bitne da ne biste bili pozivani ovde.

1. Postavljajte konkretna pitanja
2. Ne postavljajte ni ta konkretna pitanja preko nego sto odgovor potrazite na Google-u. Pritom je jako bitno znati engleski i definisati problem u dve tri reci na engleskom
3. Ne trazite konkretne odgovore, vec uputstva i smernice, jer niko od nas ne radi za dz i nema previse vremena

stani malo

1.zast nemozemo da pitamo npr. ako neznamo kako se stavlja slika ako si totalni pocetnik treba da nadjes nekog ko ce da ti pomogne i da naucis pa neces biti pocetnik

2.zasto mora da zna engleski !?!?!?!? ovo je srpski forum koliko ja znam

3.kako to mislis neradite za dz jer je pomoc mozda nesto zasto trebas da se pomucis???? ili je to teks koji trebas da napises da bi drugi dobio rjesenje na to sto ne zna????

i ko si ti da odje odredjujes pravila temu nisi postavio ni ti ni ja a nib onaj ko je postavio temu nemoze da pise pravila ni moderatori ni administrator zato sto onj jeste stavio pravila kojih moramo da se pridrzavamo ili ce nas moderator koji su tu da cuvaju red na forumu banovati a koliko ja znam nemaju moderatori za teme
 

Back
Top