WALKING DEAD- HODAJUCI MRTVACI

Meni je solidna epizoda, ne znam šta očekujete :lol: Prikaz ordinary dana apokalipse. Smeta mi ovde, kao i svugde ranije, to što Walkeri očigledno imaju neki trip da ulete u hibernaciju gde ćute a onda odjednom počnu da šište i vrište kad se previše približe nekom živom. Kako to da vlada ebena tišina u čitavoj kući a odjednom arlaukne Walker u bliskom susretu. To me je oduvek nerviralo. I nekad ispadne lako ubiti ih, kao komarca, a nekada kao da se bore sa slonom.
Očekivao sam da se poebu na kraju, šteta što toga nije bilo, Deril mlakonja, nije iskoristio njeno pijanstvo :evil:
 
Meni je solidna epizoda, ne znam šta očekujete :lol: Prikaz ordinary dana apokalipse. Smeta mi ovde, kao i svugde ranije, to što Walkeri očigledno imaju neki trip da ulete u hibernaciju gde ćute a onda odjednom počnu da šište i vrište kad se previše približe nekom živom. Kako to da vlada ebena tišina u čitavoj kući a odjednom arlaukne Walker u bliskom susretu. To me je oduvek nerviralo. I nekad ispadne lako ubiti ih, kao komarca, a nekada kao da se bore sa slonom.
Meni ide na **** sto zombiji iskacu po potrebi iz nekih random mesta.... Znaci nalaze se u PM u nekoj sumi i obavezno ima 5-6 zombija, onda oni sto su u prosloj epizodi izasli iz kukuruza na sred puta :roll:
Očekivao sam da se poebu na kraju, šteta što toga nije bilo, Deril mlakonja, nije iskoristio njeno pijanstvo :evil:
Tebra, ona glumi devojcicu od 15 godina :lol:
 
1617682_883039141722245_338627158_o.jpg
 
Odigrao sam drugu epizodu druge sezone. Sasvim dobra epizoda. Clem je i dalje glavni lik, a vraca se jos jedan lik iz prve sezone. :)
Jedino me nerviraju sa krajevima epizoda u drugoj sezoni. U prvoj je svaka prica zaokruzena, a u drugoj klifhengeri i prekidi u sred price.
 
Nije normalno za tebe po nekim društvenim merilima koje ti ovo vreme nameće. Ne zaboravi da su se i vekovima ranije devojke već sa 12 godina uzimale za žene.

Uzimale su se za zene iz nekih drugih razloga, skapanja brakova iz politickih razloga ili radjanje potomstva. Meni se , kao i svim normalnim ljudima, seksualni nagon ne pojavljuje kada vidim dete... To nisu drustvena merila, nego biologija.
 

Back
Top