Walking dead - Hodajući mrtvaci

Jao, jeste! Nemoj Derile da je diras!!! :zcepanje: A ni nece valjda. Glupo bi bilo, mnogo je mlada.
Mogli bi Rik i Mison. :zper: Ionako su svi sa svima bili u stripu. (A Mison je bila sa Tajrisom, Morganom...)
Pa i bezveze da nista ne saznamo o Mison. Bolje nego da forsiraju dosadnjakovice. Imam osecaj da ce u jednoj od sledecih epizoda samo Kerol da gledamo, sta je radila nakon sto je Rik oterao. :P
 
Onako. Nije tako losa epizoda kao prosla. Resili su se dela viska likova. Bilo je stvari koje su me nervirale, na primer ono pracenje tragova, kao da su svi rodjeni indijanci. A onda previse prekombinovanja da bi se izbegla radnja iz stripa i nekako iznenadili gledaoci, pa su tako Glen i zgodna sestrica zivi i zdravi u sred miliona zombija i odmah srecu Rozitu i kompaniju. Nema veze sto nema veze samo da nije po stripu.
 
Kul hemiju imaju Deril i Bet
norman-reedus-emily-kinney-the-30th-annual-paleyfest_3535969.jpg


Nije loša epizoda, dosta tenzije, ali nema onih freaky cool momenata, čeka se sledeća
Crnja uvek naebe, njegova situacija je uvek najgora :D Šta ćeš gore od tri deteta od kojih je jedna plašljiva ko vrabac, druga je plačljiva beba, a treća ima potencijala da postane hladnokrvni ubica.
 
planirao sam da sacekam sve 8 epizode da izadju pa da gledam na miru ali nisam izdrzao
karl sve smotan
uf sto megi seksi i kako sam se uplasio kad je prisla autobusu
i ona pandurka dobra isto je sve seksi
ma da i bet nije losa samo sto kuka mnogo
nego negde sam citao da ce zombici da buu opasniji a mison ih kao dobar dan ...
 
Epizoda bi bila skroz dobra da nije bilo jako lose napisanih dijaloga za Karla i Glena...
Neke likove u ovoj seriji kao da pise retard.
Bet-prazan lik skroz, nikakvu licnost nema
Karl-jako lose napisan lik sa dosta potencijala, a i glumac je sranje
Glen-ima retardiranu logiku vec poslednje dve sezone
devojcice-no comment, ono je uzasno
Tajris-bio je dobar na pocetku,ali i on polako ide putanjom T-Doga
Kerol-losi dijalozi od sezone 2. Ako se secate u sezoni 2 je imala jako dobre scene sa Derilom
Rik-senka lika kakav je bio u prethodnim sezonama, izgubio je totalno crtu vodje. Pre je imao i kompleksan odnos sa ostalim likovima.
Megi-ista kao i Glen, sve scene sa njom su uzasne

Mrzi me vise da nabrajam.
 
Ja ne kontam kako mogu da uzmu lik Mišon i da je izmene za 180 stepeni. Odjednom je komunikativna, govori o prošlosti, sprda se i pravi gluposti. Jes' vala, svet je otišao dovraga, ali ne toliko daleko. Sve scene sa onim rendom likovima u kući su potpuno bespotrebne i služe samo kao deus ex machina da isteraju Ricka i ekipu iz kuće. Ovi sa Glenom, isto potpuno bespotrebno, ništa zanimljivo. Korak napred, dva nazad. Bilo bi najbolje kad bi pratili sve 4 priče odjednom, ovako dve po dve - ne odgovara mi, ruši se sve...
 
Stvarno mnogo bespotrebnih scena. Veliki vodja se krije ispod kreveta pola epizode pa kad je onaj lik prilegao pomislio sam da će početi da radi neku radnju pa da se ovo pretvori u pravu komediju:)
Mišon mi se ovako mnogo više svidja pa mi je zato verovatno lakše da progutam ovu brzu transformaciju, sad je bad ass sa osmehom. Samo ne mogu da predvidim šta će dalje biti sa njom, postaje bliska sa Karlom ali ne osećam baš neku hemiju izmedju nje i Rika.
 
odgleda i trecu pisite slobodno do ponedeljka ne treba spojleri

bas nista se nije desilo razvukose ga
vidi se da oce sto vise serije da snime na silu da bi twd trajao sto duze
ako ovako nastave gledacemo seriju i kao penzioneri

i sto seksi ona nova latino amerikanka u onu jednu scenu namerno ju snimali od pozadi kako se trti da dovadi nesto nisam vido sta
valjda ispalo o kako se zove moracu da pogledam na imb
 
odgleda i trecu pisite slobodno do ponedeljka ne treba spojleri

bas nista se nije desilo razvukose ga
vidi se da oce sto vise serije da snime na silu da bi twd trajao sto duze
ako ovako nastave gledacemo seriju i kao penzioneri

i sto seksi ona nova latino amerikanka u onu jednu scenu namerno ju snimali od pozadi kako se trti da dovadi nesto nisam vido sta
valjda ispalo o kako se zove moracu da pogledam na imb

Zove se Christian Serratos.
 

Back
Top