Walking dead - Hodajući mrtvaci

1653299_439088426224669_2017139858_n.jpg


1525603_1520172218207999_2029088093_n.jpg
154864_653733581354243_348300367_n.jpg


1526273_591651194242170_2131481931_n.jpg
 
Sta? Sta? Konacno dobro napisana epizoda TWD-a?
Konacno je opet u scenario uslo pitanje smisla zivota u ovakvom svetu u kome je normalan zivot nemoguc.Cemu sve ovo? Zasto prosto ne staviti cevku u usta i utonuti u mirne talase ambisa?
Nije morao toliko fokus na Karlu da bude. Imali su prevelika ocekivanja od Cendlera Rigsa(Karla),koji nije bas dobro izneo sve scene.
A i tu temu su obradjivali vec nekoliko puta u vise epizoda. Da,skontali smo,Karl je zreliji nego ranije,ali je dalje dete koje zavisi od roditelja i ne moze da se osamostali..Nalozeni pubertetlija u prevodu.
Misonin flashback je bio dobar touch. Razbili su malo kalup naracije. Od prve sezone nismo imali flashback.
"It's for you."
 
Misonin flashback je bio dobar touch. Razbili su malo kalup naracije.

yea, retka stvar a ovde je dobro implementirana, samo još ako nastave sa tim storylineom, s obzirom da malo šta znamo o njenoj prošlosti. Inače, nikad ne očekuj previše od glumljenja adolescenata, nema tu mnogo cimanja kad su u pitanju isti izrazi lica i emocije :)
Zato i jeste malo smoran Karl. Ali, kul momenat na krovu, nekako pravi paralelu sa detinjstvom koje je izgubljeno i onim koje ga je snašlo.
 
Ja zaspao na pola. Malo su me smorili. Nije mi se svidelo kako su prikazivali Mishone kao domacicu koja vitla macem po kuhinji. Ne znam sta je falilo prici iz stripa. Karl je previse porastao, suvise sporo snimaju. Ima dece koja su vrhunski glumci, ali sa Karlom se bas i nisu usrecili.
 
Ja zaspao na pola. Malo su me smorili. Nije mi se svidelo kako su prikazivali Mishone kao domacicu koja vitla macem po kuhinji. Ne znam sta je falilo prici iz stripa. Karl je previse porastao, suvise sporo snimaju. Ima dece koja su vrhunski glumci, ali sa Karlom se bas i nisu usrecili.

hahahahahaha, ziva istina :D :D
Mada mani se prica kako nije kao pravi twd, odavno su oni prestali pratiti strip..
 
Prestanu da prate strip, pa se onda vrate kad vide da su zastranili. Kao kada Gavernor dva puta napada zatvor. :D

Nije mi u sustini bitno sto ubacuju nove likove ili sto neki drugi prezive od onih u stripu ili sto se desava ovo ili ono, ali me nervira kad pocnu da menjaju likove jer to onda sigurno nije twd. A sa Mishone su bas zastranili, ne samo sad, nego uopste.
 

Back
Top