Vučić pobesneo, tuži ...

Evo ovako, molimte da mi ne pricas da ne lupam, posto Vucicev stan u crvenkapi ima preko 100 kvadrata. Ako je i platio, odakle mu novac. U crvenkapi nijedan stan nije osrednji. Volela bih, da s vise godina radnog staza od njega imam mnogo osrednjiji stan. Toma Nikolic ima dva stana od 90 kvadrata, da preciziramo. I nemoj da ti padne na pamet da demantujes, jer postoje dokumenta o tome, ne bas transparentna, ali potpuno istinita. Za tvoju informaciju, pomenute zgrade su izgradjene u periodu SRJ, takodje u periodu kada se vise nisu dodeljivali stanovi. Zgrada u kojoj zivi pomenuti Nikolic izgradjena je u Srbiji, ne cak ni u doba SCG.


samo vas gledam...pa šta...obični ljudi kupuju stanove na kredit od 90m2 pa naviše ...i nemoj mi reći da lupam...ja sam bila nadzor kada su se pravili stanovi oko arene...cena nije bila visoka...prosečan građanin je to mogao na kredit da kupi...
 
Vucicev stan ima 117.49m2. Prosecan gradjanin to NIKAKO nije mogao da kupi na kredit na toj lokaciji gde m2 kosta preko 2000 eura a Vucicu nije ni palo napamet da on to finansira. Pa taj covek ni infostan nije placao godinama a kamoli rate za kredit.
 
Vucicev stan ima 117.49m2. Prosecan gradjanin to NIKAKO nije mogao da kupi na kredit na toj lokaciji gde m2 kosta preko 2000 eura a Vucicu nije ni palo napamet da on to finansira. Pa taj covek ni infostan nije placao godinama a kamoli rate za kredit.

da li je plaćao ili nije neću da ulazim ali pouzdano znam da ljudi kupuju...radim u velikoj građevinskoj kući i imam uvid...
p.s.
da se ne stekne utisak da nekog branim...pričam samo o ceni stanova...kada su se završavale dve predzadnje zgrade kod arene cena je bila 1300-1400 eura po m2...sada je to više ali ne znači da ne može da se kupi...moje kolege su kupovale a imaju samo sss....zašto onda ne bi neko ko je na političkoj sceni toliko dugo...
 
da li je plaćao ili nije neću da ulazim ali pouzdano znam da ljudi kupuju...radim u velikoj građevinskoj kući i imam uvid...
p.s.
da se ne stekne utisak da nekog branim...pričam samo o ceni stanova...kada su se završavale dve predzadnje zgrade kod arene cena je bila 1300-1400 eura po m2...sada je to više ali ne znači da ne može da se kupi...moje kolege su kupovale a imaju samo sss....zašto onda ne bi neko ko je na političkoj sceni toliko dugo...

Ako imaš uvid, lepo reci šta je bio YBC u doba kad je on dobio taj stan. Kakvi krediti, kakvi "može da se kupi", kakvi bakrači....
 
Djuka niste Vi prijatelj sa Vucicem,jer da jeste dao bi Vama koji evro...Kada se evrici nakupe prijatelji se zaborave


Супер,..ово си генијално рекао!

Ђука је као црв вредно и из срца стално радио у корист и Шешеља и
Томе и Вучића,..у корист странке,...и велики је патриота,
значи желео је свима у Србији добро!
(Игром случаја сам имала прилику да га данима слушам на једном радију,
да читам његове новинске чланке.. и да се уверим у његову искреност
у свему томе што је радио.)

НИКАД, никад то ни Тома, па ни Вучић нису ценили,
па могао је да буде посланик или
макар одборник у Београду....
...............по чему су остали посланици били виспренији од њега?

Изгледа, да се није довољно уверио, да је само онај који вуче,
нећу да кажем, коњ,...а тек кад се увери да је увучен у прљаву игру...
неће му бити лако!
 
НИКАД, никад то ни Тома, па ни Вучић нису ценили,
па могао је да буде посланик или
макар одборник у Београду....
...............по чему су остали посланици били виспренији од њега?

Sad ću da budem malo odvratna. :zstidljivko:
Pojma nemam ko je Đuka ali konstatovaću da verovatno nije raširio noge kao neki poslanici ženskog pola iz date stranke pa zato nije postao poslanik. Uostalom njegova stvar ali mi ne ide u glavu da neko može da veruje Tomi Nikoliću i Aleksandru Vučiću.
 

Back
Top