Vučić pobesneo, tuži ...

Realno - ko može da im veruje?
Toma nakon pretnji, vređanja i neviđenog primitivizma od prošle zime odlučio da okrene novi list pa raspalio po patetici. Prvo malo pričao kako su ga kleli a njemu teško palo, ne zbog njega nego zbog unuka (kao da on to nikad nije radio), onda prešao na priču o pogibiji majke i brata (iako je prošle godine izričito naglasio da o tome neće pričati u javnosti), onda malo patetike o divnom braku sa Dragicom, kako njega hoće da ubiju jer je mnogo važan i sl. a sada priča o Đinđiću sa toliko emocija, da te duša zaboli. Samo još da mu odnese cveće na grob a kladim se u šta hoćete da je to sledeći potez. A Vučić je toliko postao light da više ne optužuje druge da su lopovi i da lažu nego udario sam na sebe :D

Kako bih ja njih tukla !!!
 
SAM SEBE z:Dz:Dz:D

Dobro ste pročitali. Nakon Tominog striptiza (na svu sreću samo karakternog i političkog) i Vučić je rešio da pođe njegovim stopama. Doduše on je uvek bio sklon da se ponaša kao da je u cirkusu ali sad je prevazišao sam sebe. Naime, da bi se odbranio od optužbi da je od Miškovića uzeo 3 mil. evra Vučić će tužiti sam sebe da je lopov i plaćenik. Ukoliko Vučić (tužilac) dokaže krivicu Vučića (tuženog), skočiće na glavu sa zgrade B92 z:cry:z:cry:z:cry:

Doslovce ovo je danas pričao na B92 u emisiji Stanje nacije (čim bude transkript na sajtu preneću ga). Čovek je izgleda preko noći postao dvostruka ličnost. Samo još očekujem da zatraži da ga pozovu samog u neku emisiju pa da se lepo sam sa sobom posvađa i izvređa. z:lol:
Baš mi drago što je prvi put u životu održao reč:
Više se ne bavi politikom - samo majmunisanjem!
 
neznam sto vam je ovdje smjesno ili cudno...
pravni institut "samotuzbe" postoji u svim demokratskim drzavama....i cesto se koristi...uglavnom u slucajevima npr. utaje poreza gdje pocinioc tuzi sam sebe da bi smanjio kaznu, ili npr. kod jake klevete, kad ga se sumnjici da je pocinio krivicno djelo, npr. krade, on tuzi sam sebe i prisili istrazne organe na istragu i na kraju oslobadajucu (ili manju) kaznu...ili kod stvarne ili nekome nametnute npr. pronevjere...
sve u svemu i ukratko to je cesto koristen pravni instrument...sad, neznam dali RS ima takav zakon koji to regulira; ako ima to je njegov pametan potez jer nakon obavezne presude (za pretpostaviti je da ce biti oslobadajuca, inace to nebi radio) nece mu vise nitko smijeti reci da je lopov ili stavec
 
neznam sto vam je ovdje smjesno ili cudno...
pravni institut "samotuzbe" postoji u svim demokratskim drzavama....i cesto se koristi...uglavnom u slucajevima npr. utaje poreza gdje pocinioc tuzi sam sebe da bi smanjio kaznu, ili npr. kod jake klevete, kad ga se sumnjici da je pocinio krivicno djelo, npr. krade, on tuzi sam sebe i prisili istrazne organe na istragu i na kraju oslobadajucu (ili manju) kaznu...ili kod stvarne ili nekome nametnute npr. pronevjere...
sve u svemu i ukratko to je cesto koristen pravni instrument...sad, neznam dali RS ima takav zakon koji to regulira; ako ima to je njegov pametan potez jer nakon obavezne presude (za pretpostaviti je da ce biti oslobadajuca, inace to nebi radio) nece mu vise nitko smijeti reci da je lopov ili stavec

Ma nikad ništa nije bilo od Vučićevih tužbi.
Sad kad je sve tužio kreće da tuži sam sebez:mrgreen:
 
Realno - ko može da im veruje?
Toma nakon pretnji, vređanja i neviđenog primitivizma od prošle zime odlučio da okrene novi list pa raspalio po patetici. Prvo malo pričao kako su ga kleli a njemu teško palo, ne zbog njega nego zbog unuka (kao da on to nikad nije radio), onda prešao na priču o pogibiji majke i brata (iako je prošle godine izričito naglasio da o tome neće pričati u javnosti), onda malo patetike o divnom braku sa Dragicom, kako njega hoće da ubiju jer je mnogo važan i sl. a sada priča o Đinđiću sa toliko emocija, da te duša zaboli. Samo još da mu odnese cveće na grob a kladim se u šta hoćete da je to sledeći potez. A Vučić je toliko postao light da više ne optužuje druge da su lopovi i da lažu nego udario sam na sebe :D

Kako bih ja njih tukla !!!
Ipak je vrhunac da je bio prijatelj sa Djindjicem. Postoji nekoliko osoba iz Djindjicevog okruzenja, pravi saradnici koji jos uvek nisu reagovali na njegove razne "saradnike i prijatelje" i ne bi me zacudilo da ih ova bljuvotina ovog amoralnog tipa na to natera. Pa da lepo ispljuju onda sve te odreda. Sad me ne bi zacudilo da se pojavi vucic i saopsti kako je kao mali pikao basket sa Borisom i cedomirom, samo se ovi toga ne secaju. ( opet mi fali puke )
 
Kako Šešelj vara ženu na daljinu? Jel' to može zato što je polubog kao što neki ovde tvrde?z:D
Priznajem da sam čula svašta nešto za Tomu i onu što ima donju vilicu kao fioku fiskalne kase ali ovo je za mene novost. :zima2:


....ајооој
4.gif
, ма која је та,..

хајд` само мени шапниz;)
 
SAM SEBE z:Dz:Dz:D

Dobro ste pročitali. Nakon Tominog striptiza (na svu sreću samo karakternog i političkog) i Vučić je rešio da pođe njegovim stopama. Doduše on je uvek bio sklon da se ponaša kao da je u cirkusu ali sad je prevazišao sam sebe. Naime, da bi se odbranio od optužbi da je od Miškovića uzeo 3 mil. evra Vučić će tužiti sam sebe da je lopov i plaćenik. Ukoliko Vučić (tužilac) dokaže krivicu Vučića (tuženog), skočiće na glavu sa zgrade B92 z:cry:z:cry:z:cry:

Doslovce ovo je danas pričao na B92 u emisiji Stanje nacije (čim bude transkript na sajtu preneću ga). Čovek je izgleda preko noći postao dvostruka ličnost. Samo još očekujem da zatraži da ga pozovu samog u neku emisiju pa da se lepo sam sa sobom posvađa i izvređa. z:lol:



Ево, да прочитамо ту "провалу"



Podneću tužbu protiv samog sebe!
Thumb_0303ZoranaJevtic.jpg


BEOGRAD - Aleksandar Vučić, zamenik predsednika SNS, rešio je da tuži samog sebe! Na ovaj nesvakidašnji poduhvat Vučić se odlučio kako bi, kako je istakao, konačno jednom stao u kraj pričama da je on ili bilo ko iz SNS dobio novac od Miroslava Miškovića.

Podsetimo, Elena Božić-Talijan, generalna sekretarka SRS, tvrdi da je „srpski biznismen Miroslav Mišković dao Nikoliću i Vučiću 4,5 miliona evra, i to za njih lično“, a da im je obećao još novca za njihovu stranku. Zamenik predsednika SNS u izjavi za Kurir kaže da će ovim pričama stati na kraj upravo podižući tužbu protiv samog sebe.

- Lepo ću napisati: „Krivična prijava protiv Aleksandra Vučića, u potpisu, Aleksandar Vučić“. U njoj ću napisati kako sam saznao da je prema navodima, pa ću nabrojati imena onih koji me optužuju, Aleksandar Vučić uradio to i to, pa ću staviti sve za šta me optužuju. Na kraju vas molim da sve te navode proverite odnosno da nadležni državni organi pokrenu postupak. E, onda neka policija ispita da li je to istina ili nije - objašnjava Vučić svoj naum, koji će u delo sprovesti sledeće nedelje. Prema njegovim rečima, tužba protiv samog sebe zakonski je dozvoljena, ali i originalna.

- Tu nema laži, nema prevare. Mislim da svi u gradu znaju da Mišković ima negativan odnos prema meni, i to ne treba posebno objašnjavati. Ako mi je dao jedan dinar, skočiću s koje god hoćete zgrade na glavu! Mislim da je to najpoštenije, a ne da sad pričam kako su to besmislene priče i kako lažu ovi iz moje bivše stranke - ističe Vučić, koji je spreman i da ode na detektor laži.
S druge strane, generalni sekretar SRS Elena Božić-Talijan kaže da joj je Vučićeva najava tužbe protiv samog sebe smešna, ali i da joj je zanimljiva njegova najava da će skočiti sa zgrade.
- Trebalo je da to učini onda kad je na najnečasniji i najnemoralniji način okrenuo leđa svom kumu i prijatelju Vojislavu Šešelju - poručuje Talijan.


http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-14-01-2009/podnecu-tuzbu-protiv-samog-sebe



.
 
neznam sto vam je ovdje smjesno ili cudno...
pravni institut "samotuzbe" postoji u svim demokratskim drzavama....i cesto se koristi...uglavnom u slucajevima npr. utaje poreza gdje pocinioc tuzi sam sebe da bi smanjio kaznu, ili npr. kod jake klevete, kad ga se sumnjici da je pocinio krivicno djelo, npr. krade, on tuzi sam sebe i prisili istrazne organe na istragu i na kraju oslobadajucu (ili manju) kaznu...ili kod stvarne ili nekome nametnute npr. pronevjere...
sve u svemu i ukratko to je cesto koristen pravni instrument...sad, neznam dali RS ima takav zakon koji to regulira; ako ima to je njegov pametan potez jer nakon obavezne presude (za pretpostaviti je da ce biti oslobadajuca, inace to nebi radio) nece mu vise nitko smijeti reci da je lopov ili stavec

Tacno je da u gradjanskim sporovima tuzilac moze sam sebe da tuzi, i to je regulisano zakonom.

U KRIVICNOPRAVNIM STVARIMA moze samo da sebe PRIJAVI DA JE POCINIO KRIVICNO DELO. Samo par krivicnih dela se goni po privatnoj tuzbi, a veoma je mali broj krivicnih dela u kojima javni tuzilac, koji je inace nadlezan kao tuzba u krivicnim sporovima, predaje gonjenje samom privatno zainteresovanom licu, i obicno je tada kada nema izgleda da ce tuzba proci.

Takodje NISTAVE su tuzbe u kojima sebe sam tuzi neko lice, ukoliko drugacije ne pise u zakonu.

E sada sta je kod Vas u RH, to ne znam, ali sam stopostotno siguran da je Vucic u Srbiji polagao ispite, i diplomirao Pravni fakultet.
 

Back
Top