Vučić pobesneo, tuži ...

Тачно. Долазе много боља времена. Имаћемо два блока међусобно супротстављена. Један ће водити СНС, а други ДС и коначно ћемо имати нормалну политичку сцену, без уцењивача и лудих људи.

Taj SNS blok nemoj ni da sanjaš. Imali ste šansu na jesen a vi verovatno znate koliki vam je rejting bio tada a koliki je sada. Pre će drugi blok da oformi Krkobabić nego Toma.
 
U tome ima dosta istine, pogotvo kada se napravi analogija sa ranijim slucajevima istupanja iz maticne stranke.

Uvek, ali uvek, bolje prođu oni što su ostali u matičnoj stranci nego oni što su se napravili pametni pa se odvojili. Pritom ja prezirem SRS i njihovu ideologiju Velike Srbije ali sam sigurna da ih je mnogo lakše ubediti da odustanu od svega toga i rade što im se kaže (kao što su ubedili SPS da odustane od Slobe) nego što je moguće normalno sarađivati sa Vučićem i Tomom. Njih nekako vidim sa Koštunicom i Ilićem kao večitu nadrndanu opoziciju.
 
Uvek, ali uvek, bolje prođu oni što su ostali u matičnoj stranci nego oni što su se napravili pametni pa se odvojili. Pritom ja prezirem SRS i njihovu ideologiju Velike Srbije ali sam sigurna da ih je mnogo lakše ubediti da odustanu od svega toga i rade što im se kaže (kao što su ubedili SPS da odustane od Slobe) nego što je moguće normalno sarađivati sa Vučićem i Tomom. Njih nekako vidim sa Koštunicom i Ilićem kao večitu nadrndanu opoziciju.
Ma imace nazadnjaci svoje glasove, ali mislim da ce imati daleko manje od ocekivanog.
 
Kada je Elena Božić-Talijan imenovana za novog generalnog sekretara Srpske radikalne stranke, mnogi su bili iznenađeni, budući da je ova mlada radikalka bila nepoznata širokim narodnim masama. U SRS-u, međutim, Elena je i te kako bila zapažena, posebno po svom britkom jeziku, a na njenu stranačku karijeru pažljivo je motrio Vojislav Šešelj lično koji ju je, kako saznajemo, i predložio za naslednicu Aleksandra Vučića.



Naime, Šešelju se Elena nametnula jer je prva srušila seks tabue u SRS-u pre dve godine, kada je u radikalskom glasilu "Velika Srbija" otvoreno pisala o ličnom doživljaju oralnog seksa, u poređenju s kojim je rasprava Tomislava Nikolića i Gordane Pop-Lazić o "ostvarenim i neostvarenim ljubavnicama" tek bledo ćakulanje za skupštinskom govornicom.


z:lol:
 
Глупо да људи читају твоје "виспрене мисли" ( а и ви бре шта се палите и одгаварате му - какав је то човек коме је пријатељ онај који је ИЗДАО свог кума. Јел' то мож' да буде човек? )
Него ЂУКАНОВИЋУ!
Чека те старо друштво на ФСН !!!
Има нешто важно и озбиљно да ти кажу!!!z:dm4:z:dm3:
 

Back
Top