Vučić: Karlobag-Ogulin... je nerealno i neozbiljno

procitao sam clanak i ne mogu da vjerujem da je to rekao Aca.
Samo me zanima,tj.namece mi se kao pitanje, kada nas je to Aca lagao,nekada kada se kleo u te granice ili sada kada ih se odrice.
Cini mi se da su ljudi danas u Srbiji laka,jeftina i jako kvarljiva roba.
Sloboda Šešelju.

:eek::eek::eek:

I posle svega, ti pišeš, sloboda Šešelju :eek::eek::eek:

I posle svega ne shvataš da je ta retorika i patriJotizam u stvari licemerje :eek::eek::eek:

I posle svega tražiš slobodu za jednog ludaka koga hoćeš da pustiš na naše ulice. :eek::eek::eek:

Ja ne mogu da verujem sve ostalo, ali da je Aca izjavio to šte je izjavio - to je bilo za očekivati. Samo gledaj za godinu ili dve šta će da priča o dojučerašnjim kolegama.
 
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Hahaha, ajd važi. Kao što se oni Koštuničini jadnici nisu primali na Kosovo je Srbija, i na očuvanje Crne Gore u okviru SRJ. Ajde pali.

ZESovci su časne male nevine devojčice naspram ove bagre.

Jao Sofija, ubi je6ote sa tim Koštunicom. Ja znam da se ti ložiš na njega, ali nam je smradina i zakuvala sve ovo. Poštena DS-ovska vlast ne može sad da živi od namirenja hiljada lopova i nezajažljivih otimača koje je Veliko Mlohavo Govedo vratio u politiku, te ih ostavio na funkcijama, uljuljkane i zaštićene.

Koštinica je lopov i zlikovac, izdajnik koji je izgubio Kosovo i CG. zaštito je sve lopove od lustracije i vratio u igru mafiju i tajkune. Pružio je zaštitu ubicama dece i žena, kao i narko-dilerima koji su mu finansirali fotelju.

I ti mislis da je sa tobom sve u redu kada mozes da napises ovakve budalastine , koliku kolicinu gluposti covek moze da procita na ovom forumu od ovih takozvanih demokrata i evropejaca da je to prosto neverevatno, a sto je najcrnje jos se i takmice ko ce gluplji post da napise. Cuj prepostena DS-ovsaka ne moze sada da zivi od namirenja hiljade lopova i otimaca zato sto ih je Kostunica vratio u politiku :hahaha: kakva budalastina, pa sto ih ne pohapsi ta sadasnja prepostena vlast.
 
:eek::eek::eek:

I posle svega, ti pišeš, sloboda Šešelju :eek::eek::eek:

I posle svega ne shvataš da je ta retorika i patriJotizam u stvari licemerje :eek::eek::eek:

I posle svega tražiš slobodu za jednog ludaka koga hoćeš da pustiš na naše ulice. :eek::eek::eek:

Ja ne mogu da verujem sve ostalo, ali da je Aca izjavio to šte je izjavio - to je bilo za očekivati. Samo gledaj za godinu ili dve šta će da priča o dojučerašnjim kolegama.

posle čega?
posle toga što je Aca pljunuo sam na sebe,..je li?
Mene je njegova ova izjava nagnala na pitanje kakav je to Aca bio čovjek,..
A njegov moalni pad nije u meni smanjio ljubav prema svome narodu i želju za Velikom Srbijiom,.
Vojvoda Šešelj je u Hagu radi toga što je to u jednom momentu bio cilj Đinđica,..a ne zato sto je nešto rekao ili uradio,.reci mi u čemu je Vojina krivica,..
 
I ti mislis da je sa tobom sve u redu kada mozes da napises ovakve budalastine , koliku kolicinu gluposti covek moze da procita na ovom forumu od ovih takozvanih demokrata i evropejaca da je to prosto neverevatno, a sto je najcrnje jos se i takmice ko ce gluplji post da napise. Cuj prepostena DS-ovsaka ne moze sada da zivi od namirenja hiljade lopova i otimaca zato sto ih je Kostunica vratio u politiku :hahaha: kakva budalastina, pa sto ih ne pohapsi ta sadasnja prepostena vlast.

Da, sa mnom je sve u redu. Neću ništa reći, poslušaću potpis ispod tvog avatara.
 
posle čega?
posle toga što je Aca pljunuo sam na sebe,..je li?
Mene je njegova ova izjava nagnala na pitanje kakav je to Aca bio čovjek,..
A njegov moalni pad nije u meni smanjio ljubav prema svome narodu i želju za Velikom Srbijiom,.
Vojvoda Šešelj je u Hagu radi toga što je to u jednom momentu bio cilj Đinđica,..a ne zato sto je nešto rekao ili uradio,.reci mi u čemu je Vojina krivica,..

Ja sam kosmopolita po opredeljenju. Zato i smatram da Šešelj treba da istrune tamo, a aca nije imao moralni pad, već je oduvek bio licemerno-pichkousto-lažljivo-srebroljubivo đubre.

Ali ti to ne možeš da razumeš, jer su ti dometi ograničeni lokacijom u potpisu ispod avatara :(
 
Ja sam kosmopolita po opredeljenju. Zato i smatram da Šešelj treba da istrune tamo, a aca nije imao moralni pad, već je oduvek bio licemerno-pichkousto-lažljivo-srebroljubivo đubre.

Ali ti to ne možeš da razumeš, jer su ti dometi ograničeni lokacijom u potpisu ispod avatara :(

sta si ti po opredjeljenji i politickom profilu,.lako je zaključiti po tvojoj prici i sici Tita u profilu,..
a nisi mi odgovorio na pitaje koje ti postavih,..u čemu je Vojina konkretna krivica,pa da ode u Hag.
p.s.čekam odgovor
 
Sloboda Šešelju.

kao neclan mogi da kazem samo jedno a to su dve stvari red, rad i mir.

a sad ozbiljno. seselj odleza prako 5 godina zatvora po tajnoj presudi usred eu savremene i demoktarske, bez osude i bez ucinjenog zlodela, samo je bio slobodan u izrazavanju i oterao nelegalan sud, u nekakvim zenskastim haljinama, usred zemlje koja propagira prostituciju, pederastiju i narkomaniju, otera ih tamo gde treba i nahrani ih onim sto se ne jede, prakticno verbalni delikt.
i za verbalni delikt tajno ga osudise na 5 godina robije usred eu. zanimljivo zar ne. ali nezanimljivo seselju i njegovoj porodici.
gde su nvo i holandjankezeneucrnom i holandjankakandicka da se malo nahbu keve rezimu, ali ne to je rezervisano samo za nas. nvo i holandjankezeneucrnom i holandjankakandicka mirno spavaju, hbe im se za principe, principi su za siromasnu raju.
 
I ti mislis da je sa tobom sve u redu kada mozes da napises ovakve budalastine , koliku kolicinu gluposti covek moze da procita na ovom forumu od ovih takozvanih demokrata i evropejaca da je to prosto neverevatno, a sto je najcrnje jos se i takmice ko ce gluplji post da napise. Cuj prepostena DS-ovsaka ne moze sada da zivi od namirenja hiljade lopova i otimaca zato sto ih je Kostunica vratio u politiku :hahaha: kakva budalastina, pa sto ih ne pohapsi ta sadasnja prepostena vlast.QUOTE]

..:evil:..dobro pitanje..
 
Sada je bitno da oni dodju na vlast! Ljudi su videli da u ovom trenutku ta politika ne moze da prodje u EU i kod manjina a sada pokusavaju da na fin nacin osvoje izbore. Samo idiot moze misliti da Srbija moze da povrati te granice u sledcih 10-15 godina ali za 50 niko ne zna sta ce se desiti. Pa ko je 1914 mislio da ce Srbija dobiti te granice 1918?
 

Back
Top