Vučić: Od sedmočasovnog radnog vremena nema ništa, i 40 sati je malo

Па лекари, мед.особље, наставници и професори, мора да одраде неки фонд радних часова.

Причам о неком просеку. На жалост, у јавној служби има људи који раде јако много, и који су несразмерно мало плаћени за то. На пример, средњи медицински кадар, радници у социјалној служби, средњи кадар по судовима и затворима, обична царинска администрација (нису сви цариници у позицији да се поткоже на лукративном граничном прелазу) па и обични полицајци.

Насупрот њима су десетине хиљада партијских лелемуда по администарцији ПИО, Фонда здравства, разним Агенцијама, Управи царина (тамо буквално нема места ни столица у канцеларијама за све оне који "раде") а о разним "невладиним организацијама" које држава финансира да ни не говоримо, или управама "јавних предузећа".
 
sirotinja se pali na ovo samo tako!
ne razmišljajući svojim sirotinjskim mozgom kako je moguće
da se i 1955, i 2025 radi isto 8 časova.
oni to ne mogu da prespoje i razumeju.
da i pored svih tehničkih pomagala radimo isto.
ima da rmbate kao kinezi! srbi goje robovske!
još i vooole da budu robovi! ej!

Може вештачка интелигенција све чак и да управља отварањем нуклеарних силоса.. :per:
 
Reče lik koji nikad nista nije radio sem politike i ne zna ni sta je osmočasovno radno vreme, inače lepo je to smislio da se i on njegova kamarila bogate na račun tog rada i da ne znaju ni gde je zgrada nekih institucija gde su kao formalno zaposleni za platu 5 ili 10 soma evra, da bleje u BG na H20 i po šopinzima u Dubajiu a mučena raja nek mota kablove od jutra do mraka za 50,60 hiljada i nek guli parizer i nek im strani privatnici deru kožu sa ledja..........****** jedan.

Mada realno boli ga uvo jer za njega ionako ne glasaju oni sto zive od svog rada vec članovi stranke koji su se već uglavili negde na drzavnim jaslama ili koji su ucenjeni radnim mestom da glasaju za njega i penzioneri kojima danonoćno ispira mozak preko tv-a.
 
Ko neće da živi sa debilima odlazi iz srbije.
Како сам последње 2-3 године био у честим контктима са новопеченом српском елитом дошао сам до закључка да они и не желе да паметни и способни остану овде.
Задржаће 1000 - 2000 добрих лекара, 200 - 300 добрих зубара, 500 - 800 инжењера за водовод, канализацију, електроенергетски систем и слично и једно 10 000 - 15 000 радника који су способни да воде посао на терену, а остало им не треба уопште, све ће да одрађују Индијци, Пакистанци, Непалци и радиће за далеко мање паре а њима остаје већи профит. Задржаће 1,5-2 милиона људи из којих ће да надокнађују потребан број за одржавање система, трудиће се да то буду углавном мање способни и ретарди који ће бити пандури и сличне ствари и то је то.
Веруј ми они уопште не желе да ситуација буде другачија.
Колико год звучало чудно мислим да је ово тачно јер потезе које вуку у последње време све више иду у прилог овој теорији.
 
Причам о неком просеку. На жалост, у јавној служби има људи који раде јако много, и који су несразмерно мало плаћени за то. На пример, средњи медицински кадар, радници у социјалној служби, средњи кадар по судовима и затворима, обична царинска администрација (нису сви цариници у позицији да се поткоже на лукративном граничном прелазу) па и обични полицајци.

Насупрот њима су десетине хиљада партијских лелемуда по администарцији ПИО, Фонда здравства, разним Агенцијама, Управи царина (тамо буквално нема места ни столица у канцеларијама за све оне који "раде") а о разним "невладиним организацијама" које држава финансира да ни не говоримо, или управама "јавних предузећа".
Владајућа елита не жели да поправи стање у држави уопште. Ми јој сметамо и хоће да нас отера одавде.
 
Ja sam radio po 7, 8 i 7 i po sati.

Ја својевремено имао радно време по уговору 8 сати, проводио 6 сати на радном месту а ефективно радио 45 минута.. Диван осећај!
 
Владајућа елита не жели да поправи стање у држави уопште. Ми јој сметамо и хоће да нас отера одавде.

Владајућа политичка елита има за циљ само да се што више поткожи, пре него што се у Србији угаси светло.
 
kako god bilo...kinezi rade jedan posao i žive...amerikanci rade dva posla i jedva preživljavaju...postoje ljudi koji su zapeli u vremenu prije trideset godina i ne pomiču se...

da, ovaj ŽVALAVI bi da radna sedmica bude 60 časova!
on je zapeo u oliveru tvistu!
da, u pravu si, kinezi obične i ŽIVE NA POSLU!
1714478120344.png



Glup je da shvati da manje rada znači veću produktivnost
Od tih 40 sati nedeljno, u vrh glave je efektivno 20
Ne može da se bude produktivno više od par sati dnevno u kontinuitetu, a da se ne pregori


nije on glup uopšte, samo se GLUPIMA obraća
da glupi čuju šta njihov glup mozak voli
glupak misli da svi moraju da rmbaju po 12č
i da su svi glupi kao on, zato voli da svi budu robovi kao on
 
da, ovaj ŽVALAVI bi da radna sedmica bude 60 časova!
on je zapeo u oliveru tvistu!
da, u pravu si, kinezi obične i ŽIVE NA POSLU!
Pogledajte prilog 1539533





nije on glup uopšte, samo se GLUPIMA obraća
da glupi čuju šta njihov glup mozak voli
glupak misli da svi moraju da rmbaju po 12č
i da su svi glupi kao on, zato voli da svi budu robovi kao on
Тачно тако а један број породица који су власници Србије да убирају профит и живе својим животима из сапуница док остали рмбају.
 
Владајућа политичка елита има за циљ само да се што више поткожи, пре него што се у Србији угаси светло.
Моја фирма већ добија препоруке да запошљава радну снагу из Бангладеша и Непала.
Најлуђе је то што су нас контактирали и предложили да узмемо странце тако што они дођу и предложе ти које појединце да узмеш или ти сам изабереш радну снагу. Они их поређају једног поред другог и ти бираш као некада робове, као на сточној пијаци. Не плаћаш њима, тим странцима,него тој фирми чији је представник дошао код нас и не директно него добијеш неки други жирорачун али је фора што нико не зна ко је власник те фирме.
Наши људи нису, у принципу, више потребни.
 
Како сам последње 2-3 године био у честим контктима са новопеченом српском елитом дошао сам до закључка да они и не желе да паметни и способни остану овде.
Задржаће 1000 - 2000 добрих лекара, 200 - 300 добрих зубара, 500 - 800 инжењера за водовод, канализацију, електроенергетски систем и слично и једно 10 000 - 15 000 радника који су способни да воде посао на терену, а остало им не треба уопште, све ће да одрађују Индијци, Пакистанци, Непалци и радиће за далеко мање паре а њима остаје већи профит. Задржаће 1,5-2 милиона људи из којих ће да надокнађују потребан број за одржавање система, трудиће се да то буду углавном мање способни и ретарди који ће бити пандури и сличне ствари и то је то.
Веруј ми они уопште не желе да ситуација буде другачија.
Колико год звучало чудно мислим да је ово тачно јер потезе које вуку у последње време све више иду у прилог овој теорији.
Samo koriguj malo cifre i dobićeš Republiku Srpsku. Sve više i više ovih nabrojanih se uvozi kao jeftina radna snaga dok domaći odlaze na zapad u potrazi za boljim životom. Manja mjesta se enormnom brzinom prazne, a prosjek popravlja Banjaluka, Bijeljina i (donekle) I. Sarajevo.

Što reče neko pametan j**eš državu koju čine dva grada....:pop::amen:
 
da, ovaj ŽVALAVI bi da radna sedmica bude 60 časova!
on je zapeo u oliveru tvistu!
da, u pravu si, kinezi obične i ŽIVE NA POSLU!
Pogledajte prilog 1539533





nije on glup uopšte, samo se GLUPIMA obraća
da glupi čuju šta njihov glup mozak voli
glupak misli da svi moraju da rmbaju po 12č
i da su svi glupi kao on, zato voli da svi budu robovi kao on
 
nije on glup uopšte, samo se GLUPIMA obraća
da glupi čuju šta njihov glup mozak voli
glupak misli da svi moraju da rmbaju po 12č
i da su svi glupi kao on, zato voli da svi budu robovi kao on
Pa samo poluretardirani, glupi i zatucane seljačine iz štokakvih selendri podržavaju Velike Vođe sa obe strane Drine. Nema gaća na guzici, hoda sa tri zuba u glavi, put mu do kuće makadam posut prije 25 godina, al neee! Oni su naši čuvari srpstva i ekonomski čarobnjaci kako kažu PTPC i PTC...oni ne lažu :ljutko:

Prije koji mjesec me takva botina ubjeđuje da je više nego dovoljno 450 eura mjesečno za život i da su mladi zatrovani propagandom sa zapada gdje je samo uniforma-pidžama...Veli šta će ti više para, ne moraš se bahatiti...

Kvadrat stana u BL dostigao 2000 eura, potrošačka korpa skoro 1500 eura, plata kod robovlasnika 500 eura gdje riljaš petkom i svetkom... Ali ne, ne shvata to zatucani živičar ispranog mozga koji živi od neke penzijice, par kokoši i par kvadrata baštice...Njemu je super život, a u RS se živi bolje nego u Švici...
 
Pa samo poluretardirani, glupi i zatucane seljačine iz štokakvih selendri podržavaju Velike Vođe sa obe strane Drine. Nema gaća na guzici, hoda sa tri zuba u glavi, put mu do kuće makadam posut prije 25 godina, al neee! Oni su naši čuvari srpstva i ekonomski čarobnjaci kako kažu PTPC i PTC...oni ne lažu :ljutko:

Prije koji mjesec me takva botina ubjeđuje da je više nego dovoljno 450 eura mjesečno za život i da su mladi zatrovani propagandom sa zapada gdje je samo uniforma-pidžama...Veli šta će ti više para, ne moraš se bahatiti...

Kvadrat stana u BL dostigao 2000 eura, potrošačka korpa skoro 1500 eura, plata kod robovlasnika 500 eura gdje riljaš petkom i svetkom... Ali ne, ne shvata to zatucani živičar ispranog mozga koji živi od neke penzijice, par kokoši i par kvadrata baštice...Njemu je super život, a u RS se živi bolje nego u Švici...

to je sve što pominješ neposredna posledica:

1. nametnutog grčkog farisejskog hrišćanstva, koje su ti fariseji nazvali svetosavlje
da se bolje primi i ne primeti prevara, budi dobar rob i ideš u raj

2. opšteg izginuća, a i progona, tj bekstva valjanih.
sve što ima srce i obraz, odavno je izginulo...


i tako....
 
Govoreći o radnom vremenu od 7 sati u Crnoj Gori, Vučić kaže da je to trend svuda u Evropi.

- Jedan od uslova za saradnju sa SNS je bila da se ne radi nedeljom i da se skrati radno vrme na 7 sati... Još malo, pa da se ne radi nikad... Izračunajte koliko godišnjih odmora imamo, nema ni grada koji nismo obišli, samo da se ne radi... - rekao je Vučić.

Dodaje da to nikada neće prihvatiti dok se za nešto pita u Srbiji.

- Ja mislim da je 40 sati nedeljnog radnog vremena malo - izjavio je Vučić.

Ističe da neće da podržava takve inicijative da bi se dodvoravao narodu.

- Država nije igračka i dodvoravanje narodu. Do 2027. nema ništa od toga - rekao je on.

1714409231-2F3A3890_b-750x563.jpg


https://n1info.rs/biznis/vucic-od-sedmodnevnog-radnog-vremena-nema-nista-i-40-sati-je-malo/
Kaze neradnik koji u zivotu nije digao nista teze od kasike.
 
Како сам последње 2-3 године био у честим контктима са новопеченом српском елитом дошао сам до закључка да они и не желе да паметни и способни остану овде.
Задржаће 1000 - 2000 добрих лекара, 200 - 300 добрих зубара, 500 - 800 инжењера за водовод, канализацију, електроенергетски систем и слично и једно 10 000 - 15 000 радника који су способни да воде посао на терену, а остало им не треба уопште, све ће да одрађују Индијци, Пакистанци, Непалци и радиће за далеко мање паре а њима остаје већи профит. Задржаће 1,5-2 милиона људи из којих ће да надокнађују потребан број за одржавање система, трудиће се да то буду углавном мање способни и ретарди који ће бити пандури и сличне ствари и то је то.
Веруј ми они уопште не желе да ситуација буде другачија.
Колико год звучало чудно мислим да је ово тачно јер потезе које вуку у последње време све више иду у прилог овој теорији.
То је план од 2000 године, да се на власт доведу "реформатори", да се због њихових "реформи" Срби иселе из Србије а да се они замене јефтиним радницима из Азије и Африке.Из реализације тог плана и на тој платформи је и настала садашња буржоазија у Србији.

Суштина је да за неколико деценија, Срби ће бити мањина у Србији, док ће се српски мигранти асимиловати у друге народе.
 
Никад више машина на овом свету, и никад већа потражња за радном снагом.
Ali slabo placenom, ne dobro placenom..
Izvoli nadji oglase za 1000e platu a da nije neka teska lomljava kicme, a moze da bude odgovoran posao...moze mozak da se placa, i odgovornost, ali da ne bude kicma trans...

Kako bi to nasao, kad vlada asertivnost, sto ce reci imamo dva pitanja, sto bas ti , i drugo je tvrdnja, svako zna da radi to i to....svi znaju..

Ja kad uzmem da organizujem neku firmu , svi znaju , ne znaju sta cu ja tu , nemam renome, imam samo vezu nekog ko me trazio ili doveo , nekog ko je video ili njusi sta znam..
Svi sve znaju..
Vidi ovde na forumu ,svi sve znaju....

Kad su testirali igrace u ragbi ligi , daju im plan raznih napada, i odbrana i zalepe novcanicu na pretposlednjoj strani skriveno , od 100$...
I pitaju ih sta mislite o planu rada, napada i odbrane...i oni koji su sve procitali nasli su 100$ i to kazu , da , znamo zasto pitate, dok ostali ne znaju...nisu nasli ...
 

Back
Top