VUČIĆ GRADONAČELNIK!!!

Nije to propast.Pa i mi smo bili u opoziciji do sada...
Samo mi nismo pretili nikakvim protestima i slicno....Na to sam mislio.
Sta ce te sada???

ko vam brani da demonstrirate samo sto nije to za vas...
demokrate protestuu protiv svega sto ne valja u drustvu nije to samo pravljenje vlade.
protestovali su protiv rata,protiv zatvaranja medija,protiv samoizolacije,protestuju protiv okupljanja fashista u novom sadu, reaguju kada obraz prebije gejeve na paradi,reaguju kada obraz udje na tribinu na pravnom falkutetu i krene da pravi nerede,kada se pale ambasade,i razbijaju lokali, e tako se gradi demokratija borbom za svoja i tudja prava , radikali nikada nisu osudili razne napade koji su se desili samo su pravili ratove, mlatili pistoljima i izgovarali zapaljive govore
 
ko vam brani da demonstrirate samo sto nije to za vas...
demokrate protestuu protiv svega sto ne valja u drustvu nije to samo pravljenje vlade.
protestovali su protiv rata,protiv zatvaranja medija,protiv samoizolacije,protestuju protiv okupljanja fashista u novom sadu, reaguju kada obraz prebije gejeve na paradi,reaguju kada obraz udje na tribinu u krene da pravi nerede, e tako se gradi demokratija borbom za svoja i tudja prava , radikali nikada nisu osudili razne napade koji su se desili samo su pravili ratove, mlatili pistoljima i izgovarali zapaljive govore

Da i sada hoce da protestvuju protiv demokratski izabrane Vlade.
Protestvujete protiv demokratije,"demokrate"!
 
ko vam brani da demonstrirate samo sto nije to za vas...
demokrate protestuu protiv svega sto ne valja u drustvu nije to samo pravljenje vlade.
protestovali su protiv rata,protiv zatvaranja medija,protiv samoizolacije,protestuju protiv okupljanja fashista u novom sadu, reaguju kada obraz prebije gejeve na paradi,reaguju kada obraz udje na tribinu na pravnom falkutetu i krene da pravi nerede, e tako se gradi demokratija borbom za svoja i tudja prava , radikali nikada nisu osudili razne napade koji su se desili samo su pravili ratove, mlatili pistoljima i izgovarali zapaljive govore

Kako nisu??? Osudili su Sadama kad je upao u Kuvajt,šta više skupljali su dobrovoljce koji će da idu da oslobode jadne kuvajćane. A posle su za 2 miliona USD postli sadamovi najveći prijatelji u svetu.
 
Da i sada hoce da protestvuju protiv demokratski izabrane Vlade.
Protestvujete protiv demokratije,"demokrate"!

e sad mi kazi koja je to vlada izabrana? ajde sad pametnjakovicu kazi mi koju to vladu imamo?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mozda ja nisam obavesten molim te prosvetli me i kazi mi koja je to vlada napravljena pa da oni protestuju protiv nje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:dash::dash::dash::dash::dash::dontunderstand:
 
ko vam brani da demonstrirate samo sto nije to za vas...
demokrate protestuu protiv svega sto ne valja u drustvu nije to samo pravljenje vlade.
protestovali su protiv rata,protiv zatvaranja medija,protiv samoizolacije,protestuju protiv okupljanja fashista u novom sadu, reaguju kada obraz prebije gejeve na paradi,reaguju kada obraz udje na tribinu na pravnom falkutetu i krene da pravi nerede,kada se pale ambasade,i razbijaju lokali, e tako se gradi demokratija borbom za svoja i tudja prava , radikali nikada nisu osudili razne napade koji su se desili samo su pravili ratove, mlatili pistoljima i izgovarali zapaljive govore

Da i sada hoce da protestvuju protiv demokratski izabrane Vlade.
Protestvujete protiv demokratije,"demokrate"!

Medur je u pravu. Sam sam demokratski orijentisan, ali ne postoji ni jedan osnov zbog koga bi DS mogao da protestvuje protiv demokratski izabrane vlade.
 
e sad mi kazi koja je to vlada izabrana? ajde sad pametnjakovicu kazi mi koju to vladu imamo?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mozda ja nisam obavesten molim te prosvetli me i kazi mi koja je to vlada napravljena pa da oni protestuju protiv nje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:dash::dash::dash::dash::dash::dontunderstand:

Gradska Vlada.
 
e sad mi kazi koja je to vlada izabrana? ajde sad pametnjakovicu kazi mi koju to vladu imamo?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mozda ja nisam obavesten molim te prosvetli me i kazi mi koja je to vlada napravljena pa da oni protestuju protiv nje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:dash::dash::dash::dash::dash::dontunderstand:

Bilo koja vlada sa 126 poslanika! Glupi narko-cigani, ne znaju osnove demokratije.
 

Back
Top