Vucic da da ostavku

S kojim mozgom vi pišete šta je dobro, a šta ne valja, oklen vam jadnicima stiže pamet?
One što ih ja vidim po medijima koje gledate i čitate smo već davno videli i sedeli su na mestima odlučivanja i pametovanja i došli smo do bombardovanja i postavljanja marioneta na vlast koje su opljačkale ovaj narod kao svi podmićeni i lažni autoriteti dok rade za interes stranaca. Doveli su srbiju na rub opstanka i ostavili žgadiju koja je korumpirana u državnom aparatu. Šta oni mogu novo da izmisle?

Па може Аљбин да дође...
 
Postavlja se logicno pitanje kako neko moze "raditi" nesto za sto nije ovlascen?
Objasnio sam razliku u parlamentarnom i predsednickom sistemu u prvom postu na ovoj temi uz uzroke i posledice.
Moze, kad je glasno izgovorio da to radi....
Znaci kao sto ne moze da ubija zasticen predsednickim imunitetom , a moze, ali treba glava da mu se otfikari, e tako isto postoji javno obecanje , tj javno izgovara mnogo toga i dovodi u zabunu slusaoca da je to obaveza koju preuzima...

To sto to nije njegovo ovlascenje ,to ce posle da ga tuzi tuzilac, a ovo za javno obecanje moze i treba da ga tuzi ceo narod , sad da li je zakon o intelektualnoj svojini ili javno obecanje, negde u zakonu o trzisnom prometu , posto je Vucic trgovac koji majmunise ceo narod vec neko vreme...to nek provale advokati ,
Narod da mu zakuca na vrata za prevaru, jer je u svakom slucaju prevara...
 
Ma koliko grubo zvucalo, svaki narod zasluzuje svoju vlast. Pogledajte kako se ljudi ponasaju u gradskom prevozu, pogledajte kako bi vecina ljudi sve na mufte, da ne radi nista a da leze plata, hoce posao i diplomu preko veze ne obaziruci se na druge, hoce da slusaju turbo folk i ciganske trubace, hoce da gledaju pljuvanje po rijalitima...
Vecina ljudi je sebicna i glupa, nesposobna za bilo koji posao, pa glasaju za ove lopove na vlasti jer um oni bace po koju kosku.
Tuzni, ali istinito
 
Meni je to umobolno razmisljanje...
Pustati da opstaju oni koji ocigledno rade uzasno lose , da slucajno ne bi dosli neki drugi, koji drugi , pa sve su ovi losi opanjkali pa kao ne postoje nikakvi drugi??????

Naravno da postoje, ali su opljuvani...a svako od nas zna nekog ko nece da se javno eksponira u paraleli sa SNS akademijom, Jeremickom i slicnim fantomima bez obraza...

Sta je vama ljudi, vi mislite da samo zadruga postoji u realu, ona bas ne postoji u realu ,....
Zar je moguce da vi nemate real?
Ili da ste toliko okruzeni slicnim gamadima da niste nikog videli da je drugaciji...

To je onda vec potvrda moje teze da su svi Srbi lopovi, a jesu , i svi glupi, sto nije onemogucavajuci faktor za izbor nekog drugog...pa i glupog...
 
Naravno da se Vucic i cela armija takvih politicara, SPS SNS i SXS trudi da pokaze da ne postoji niko ko je tu blizu njihovih umnih karakteristika, ali oni su suplji nekvalitetni , vecina njih i glupi ko tocilo, samo lukavi....

Gomila odbornika i odbora koji su se prodali za stanove i neke druge ustupke su mozda i inteligentniji od njih , ali nisu dobar izbor jer su truli
Stvaranjem opste pljuvacine, koje smo svedoci i ovako , samo se rasteruju i ucutkuju oni koji mogu mnogo bolje...i to traje vec jako dugo....
Tragedija Srbije jeste i u tome sto politicari koji su naizgled kulturni ustvari su kvarni do srzi , npr Micunovic, koji je u amanet ostavio debilanu od stranke, totalno Vuciceizovao , da ne kazem Vadikalizovao demokrate Srbije...potopio ih u ruglo duboke korupcije , i to svetske....najpoznatiji primer Labus, verovatno i najveci pljackas demokrata..
 
Они који су већ били на власти, који су урнисали Србију тада и који хоће опет да дођу на власт и поново наставе да је урнишу. То су ови:

Screenshot_2024-01-31-12-59-15-863_com.twitter.android.jpg


IMG_20240204_083550.jpg


;)
 
Hteo je prošle godine ali ga vukovi sprečili. :deda2:
Председник Републике Србије Господин Александар Вучић је, иако свестан терета коју носи одговорност коју он има и од које би свако најрадије побегао, подредио је свој лични интерес, интересима Народа и Државе и остао на челу Србије, иако му је тешко да се бори за интересе овог незахвалног народа.
То само показује колики љубав он гаји према Србима. Већина то ипак увиђа, али имамо мањину која се руга томе, али се Председник чак и за њих бори!

Колико тај човек заправо воли Србију, то је задивљујуће. :)
 
Dodji da mi platis u kunama pa ces videti da li cu da ti ih primim.
Ovde se sve pomesalo , vise niko ne zna ni sta mu je jezik, ijekavski , ekavski , ikavski, sta mu je kultura, turbo , dizel, folk, rok, punk, europejac, srbin, hrvat, pravoslavac ili ovo moderno srbopravoslavac, tj cim sam srbin odmah sam i pravoslavac, e jesi za q pravoslavac rodjenjem...
Jesi samo ako se neko zrtvuje za tebe i kasnije te vodi ponasanjem i kucnim vaspitanjem...
 

Back
Top