Vučić: BIA da obezbedi stadione i tržne centre

vrh je izjava violete kramon. :lol:

https://n1info.rs/vesti/fon-kramon-reagovala-na-vucicevu-izjavu-o-savetu-evrope-nece-srbija-nigde/

„Srbija, naravno, neće otići. Ta izjava ne bi trebalo nikoga da impresionira. Članice Saveta Evrope će same odlučiti koga će prihvatiti. Ne znam šta on priča protiv članstva Kosova“, napisala je Viola fon Kramon na društvenoj mreži Iks.



znaci ako se to desi, a to su nase crvene linije, vucic ce da salje vojsku na kosovo, jer to je decidno rekao preko cega nece nikako preci. :lol:
meni da ovako neki levi debili drze vakelu iz brisela, obrisao bi patos s njima pod uslovom da nisam sa njima u nekoj vecoj semi.
 
na ulasku u svaki TC su METAL DETEKTORI...
drugo načelnik FSB se nije ni našalio da ponudi ostavku!
teroristi su ušli kao OBIČNI ljudi a ORUŽJE i UNIFORME su dobili u TC...
presvukli se u WC-u....
Dakle uhapsiti prvo vlasnika azerbejdzanskog Crocus TC-a...

I uhapsiti vlasnike "Crocus profi" obeznedjenja prvo...pa onda redom dalje...
Ovi prvi su dakle omogucili logisticku bazu u samom TC-u...
Nebitno da li svesno ili nesvesno...mada mislim da je svesvna operacija na delu...

...
****DA SAM VAM JA NAČELNIK BIA, SRBIJA BI SE UVELKO GRANIČILA SA ITALIJOM!****
ŠTA REKOH ONO JUTROS?!
GROMA BIH IZABRAO ZA ZAMENIKA....POKAZUJE INICIJATIVU I SPREMAN JE NA SARADNJU!
OCENA 9/10!
POVUČEN ALI NE ODBIJA POZIV NA DRUŽENJE, U RAZGOVORU PRIJATAN I NENAMETLJIV
PREPUŠTA SAGOVORNIKU TEREN OSIM ZA IZUZETNO VAŽNA PITANJA OD BITNOSTI ZA ODBRANU DRŽAVE!
MOGUĆE JE OSTVARITI SARADNJU...


https://www.kurir.rs/planeta/437016...sti-nisu-usli-na-vrata-unapred-sakrili-oruzje

OTKRIVENO KAKO SU TERORISTI UPALI U HALU:​

Novi detalji napada u Moskvi, vlasnik objekta progovorio -

UNAPRED SAKRILI ORUŽJE

PLANETA - 23.03.2024. 23:21h
Ono što se dogodilo u Krokusu je neobjašnjivo sa stanovišta univerzalnih ljudskih vrednosti, najgora tragedija koja se dogodila u poslednjih 20 godina, rekao je vlasnik hale u kojoj se dogodio teroristički napad Araz Agalarov.
- Dogodila se strašna tragedija, a već je rečeno da se ništa slično nije dogodilo u proteklih 20 godina... ono što se dogodilo je neobjašnjivo sa stanovišta univerzalnih ljudskih vrednosti - rekao je on.

Araz Agalarov je pojasnio da su teroristi ušli u salu ne kroz vrata, već kroz prozor obližnjeg izložbenog centra i počeli da pucaju na sve što su videli.
Napomenuo je da je jedan stražar ubijen, a drugi ranjen.
FSB je u petak uveče izvestio da je do pucnjave i požara došlo pre koncerta u hali Krokus u Krasnogorsku kod Moskve. Prema poslednjim podacima ruskog istražnog komiteta, ubijene su 133 osobe.
Dopisnik RIA Novosti, koji je prisustvovao incidentu, javio je da su najmanje tri muškarca u maskirnim uniformama i bez maski upala u hol, pucali u ljude i bacali zapaljive bombe.
Prema centralnom obaveštajnom centru FSB, oružje koje su teroristi koristili u Krokusu bilo je unapred pripremljeno na skrivenoj lokaciji.
Nakon terorističkog napada, kriminalci su pokušali da pobegnu automobilom, krećući se ka rusko-ukrajinskoj granici, i nameravali su da pređu granicu.
Prema Centralnom operativnom centru FSB, u akciji specijalnih službi i policajaca, privedeno je 11 osoba, uključujući četvoricu terorista koji su bili direktno umešani u teroristički napad.
 
E ovo je klasican mehanizam manipulacije, upravo ono o cemu je i Dejvid Ajk govorio, znaci akcija - reakcija - resenje.
Prvo negde se nesto izazove, pa ta akcija onda izazove reakciju ljudi koji uplaseni i zabrinuti traze pomoc i zastitu od nadleznih organa i onda na kraju oni koji su i izazvali taj problem se pojavljuju kao "spasioci" i nude "resenje" za problem za koji su samo izazvali.

Slicno je i to, eto negde u Moskvi ili u nekom delu sveta desi se neko sranje i neki siroti, neduzni ljudi izginu i to se onda forsira u medijima i prica kako eto zivimo u turbulentna vremena, svasta se desava pa eto ni mi ovde nismo sigurni i svasta je moguce i to onda ljudi gutaju sto im izaziva strah i paranoju i u fazonu su da pristaju na sve samo da se osecaju sigurno i tu onda vlast nastupa i "uslisava zelje i molbe" ljudi i onda odjednom na ulazu u trzne centre imamo detektore za metal, kamere i u toaletima koje nas snimaju dok vrsimo nuzdu i uniformisane likove koji nam sa automatskim puskama stoje nad glavama dok probavamo patike ili razgledamo stripove, ali ljudi to prihvataju verujuci da je to za njihovo dobro i da vlast (nebitno koja ili gde) zeli samo da ih zastiti a nikako da ih kontrolise i drzi u pokornosti i stanju straha.

Recimo i posle 11. Septembra donesen je citav niz anti-teroristickih zakona koji su dali sira ovlascena drzavi i policiji/vojsci na ustrb slobode i prava gradjana i ti zakoni i protokoli su jos na snazi i ako vec odavno nema nikakve neposredne opasnosti od terorizma ili nekog spoljnjeg neprijatelja.
 
E ovo je klasican mehanizam manipulacije, upravo ono o cemu je i Dejvid Ajk govorio, znaci akcija - reakcija - resenje.
Prvo negde se nesto izazove, pa ta akcija onda izazove reakciju ljudi koji uplaseni i zabrinuti traze pomoc i zastitu od nadleznih organa i onda na kraju oni koji su i izazvali taj problem se pojavljuju kao "spasioci" i nude "resenje" za problem za koji su samo izazvali.
Isto kao sto su ubili decu u skoli pa posle razoruzavali glupi narod.
 
Isto kao sto su ubili decu u skoli pa posle razoruzavali glupi narod.

Sad ja vec ne bi isao tako daleko i zaista mislim da je to bila samo tragedija i izolovani incident i nesto sto je posledica nezdrave i patoloske atmosfere u kojoj zivimo vec decenijama (ali da je to sad bila neka direktna i organizovana akcija neke sluzbe ne mislim i ne verujem), uostalom i taj poziv na razoruzanje prilicno je mlako prosao i dosta je slab bio odziv.
 
Sad ja vec ne bi isao tako daleko i zaista mislim da je to bila samo tragedija i izolovani incident i nesto sto je posledica nezdrave i patoloske atmosfere u kojoj zivimo vec decenijama (ali da je to sad bila neka direktna i organizovana akcija neke sluzbe ne mislim i ne verujem), uostalom i taj poziv na razoruzanje prilicno je mlako prosao i dosta je slab bio odziv.
Neke sluzbe su ocigledno ucestvovale u masovnim ubistvima u Ribnikaru i Mladenovcu.
 

Back
Top