volim ne volim

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ima politicara, ili mozda samo javnih licnosti koje kada daju bilo kakve politicke izjave, vama se ili smrkne, ili vam ulepsaju dan.
za pozitivnu osobu bih se dvoumio izmedju sarkozija i merkel
za negativnu osobu, izabrao bih ipak kusturicu, bez dvoumnljenja,iako ima ozbiljnu konkurenciju.
a vi?
 
Albanski političari sa KIM mi nekako deluju nedorasli tom zadatku i smešni.Što nije čudo kada se zna da je većina došla iz raznih paravojnih,gerilskih i terorističkih grupa.
 
Što DP?On se ne pojavljuje u medijima bar 5-6 godina.
Velju obožavam da slušam u skupštini...Šta on sve stavi u govor o bilo kom pitanju koje je na dnevnom redu...A i priča ko čovek s pijaca,sve ga razumeš:mrgreen:
 
Albanski političari sa KIM mi nekako deluju nedorasli tom zadatku i smešni.Što nije čudo kada se zna da je većina došla iz raznih paravojnih,gerilskih i terorističkih grupa.

ti ne pratis, ali ja ti mogu reci da jedna od vecih "riba", da ga ne imenujem, deluje kao da je progutao neku traku. uvek iste recenice, ista poruka, bez obzira na pitanje. ovaj ministar ino poslova, zadnjih nekoliko nedelja govori malo bolje, mozes da razumes sta kaze, odgovara konkretno na pitanje...moze da dobije prelaznu ocenu.
 
Ovo je politicar, on ne treba nista da kaze, dusmanima se ledi krv u zilama samo sto pomisle na njega

:super:

07_RADOVANS.jpg
 
Ali se mora biti realan.Naše trupe se samo u okviru NATO snaga mogu vratiti na KIM.Možda ni tada ali će svakako imati više šanse tako.Sve ostalo je fantazija.
 
Ali se mora biti realan.Naše trupe se samo u okviru NATO snaga mogu vratiti na KIM.Možda ni tada ali će svakako imati više šanse tako.Sve ostalo je fantazija.
Pre će se vratiti sa Šangajskom organizacijom nego li sa NATO paktom i to je realnost, NATO je samo instrument u rukama jastrebova sa Zapada to je vojno krilo koje sprovodi ratom političke odluke svojih gospodara sa Zapada, a oni su svoj stav o Kosovu i Metohiju odavno doneli i utrošili svoj vojni i politički potencijal tako da od NATO pakta Srbija dobru ni u budućnosti ne može da se nada.
 
Čovek opsednut svojom visinom.Često postavlja malu platformu na koju se popne da bi bio viši od sagovornika.Daje dvosmislene komentare poput onog o Obaminom tenu:''da je pocrneo na suncu''...
 

Back
Top