Zašto Đi Ping ne dolazi u Hrvatsku?

Zato sto je hrvatska potpuno nebitna drzava u svetskim okvirima.

Konjusarska slugeranjska. Kad hoces da pregovaras i razgovaras sa takvima razgovaras sa njihovim gazdama jer se oni sami ne pitaju ni koje boje gace ce da nose.

Mi smo podjednako nebitni, samo je razlika u tome što su Hrvati odlučili da ih guzi samo jedna strana a mi volimo grupnjak ;)
 
nemci postoje koliko i ukrajinci...........nahuskani od Rotschilda ko kerovi, na druge narode.

Ajde ja tebe nahuškam da napadneš Šveđane?

Oni imaju vrlo oskudnu teritoriju sa svim i svačim i moraju da bi imali život i ole pristojan pljačkati
Uostalom oni su prednjačili u krstaškom ratovima

Njihova politika i ambicije su na ovim prostoru nastavak austrijske politike

Prodor na istok i jugo istok

Uostalom i veliki procenat populacije u USA ima nemačke korene
Sećam se da 90-tih po prezimenu sam mislila da je američki ambasador u stvari nemački

Takođe uticaj njihovih krupnih kapitalista koji su pokrenuli sva tri rata ( treći je niz ratova 90-tih zaklonjeni iza NATO) je ogroman, veći od Rotšilda koji imaju neku ulogu sigurno ali ne baš toliku

I sve lagarije kao kako je Maršalov plan obnovio nemačku a ne mreža nacističkih firmi koje su opstale i koje su od napljačkanog blaga kupovale uticaj svuda po svetu

Pitaš li se nekad kako to da su svi muslimani umešani u 11.9. u Americi prošli kroz nemačku koloniju BiH ?
 
kinezi uslovlju srbiju sa kineskim investicijama u kojima kineske kompanije sa kineskim radnicima i kineskim materijalom i kineskim parama grade puteve koje naplacuju duplo vise nego sto kostaju u kini, i sve to srbija vraca rudom, drvetom, mineralima....
A tebe boli što izgradnju puteva ne finansira MMF i Svetska Banka ?
Uz debeeeele kamatice a?
 

Back
Top