Vojna akademija?

Ljudi ne mogu vise da citam jedne te iste postove, ali rekoh cisto da vas obavestim da POSTOJI zbirka za prijemni na VA, ali to je izdanje iz 2005. i ne svidja mi se bas. Izgleda nabacano i cini mi se da ima i vise oblasti nego sto treba( za PRIJEMNI). Takodje, moze biti i 5000 ti ako se pripremis i naucis ne moze ti niko nista. Mogu da ti navuku bodove na fizickom ako imas veze jer tu nema nikakvih materijalnih dokaza, ali s obzirom da to nosi samo 15 bodova, nista ti ne vredi i ne znaci puno da li imao 5 ili 10 ili svih 15. Bitno je proci a matematiku razbiti. Svi pitaju jedna te ista pitanja i zaista ljudi niko vam ne moze pomoci kao Kadetska sluzba. Nazvao sam ih i sve su lepo objasnili, meni konkretno porucnik Domazet. Nego, da se vratim na pocetak, tu zbirku mozete uzeti u njihovoj biblioteci jedino ako imate nekog prijatelja na VA pa da uzme on na svoje ime, ili da ih zamolite da je iskopirate samo, mada tesko. Uzmite zbirku za FON i zbirku zadataka "4+". Od toga tesko da moze bolje, lepse, razumnije. Srecno ljudi. Nadam se da cemo svi ovde biti kolege. ;)
 
Auu vi i ta matematika.Ja licno sam u prvoj godini isao na popravni iz matematike,sad u cetvrtoj sam jedan od boljih u odeljenju.Najbitnije je da vam nije mrsko da vezbate i svako moze da je navezba (osim ako nije resio sad da sprema prijemni).Fizicki se spremam svaki dan a i vezbao bih i trcao redovno i da ne konkurisem.Auu jel tripujem il primaju malo ljudi na pesadiju? :/
 
Poslednja izmena:
Auu vi i ta matematika.Ja licno sam u prvoj godini isao na popravni iz matematike,sad u cutvrtoj sam jedan od boljih u odeljenju.Najbitnije je da vam nije mrsko da vezbate i svako moze da je navezba (osim ako nije resio sad da sprema prijemni).Fizicki se spremam svaki dan a i vezbao bih i trcao redovno i da ne konkurisem.Auu jel tripujem il primaju malo ljudi na pesadiju? :/

Не трипујеш. Данас сам ишао на презензатацију Војне Академије и Војне гимназије. Примају укупно 185 од чега менаџмент у одбрани 50 ( пешадија 30, речне 10,оклопне јединице 10 ) ваздухопловство 20 , логистика 45 , мислим да Војноел.инж. око 40 , и војномаш.инж. око 35...
 
Не трипујеш. Данас сам ишао на презензатацију Војне Академије и Војне гимназије. Примају укупно 185 од чега менаџмент у одбрани 50 ( пешадија 30, речне 10,оклопне јединице 10 ) ваздухопловство 20 , логистика 45 , мислим да Војноел.инж. око 40 , и војномаш.инж. око 35...

Auu ne valjaa..Za sta ti konkurises?
 
Не трипујеш. Данас сам ишао на презензатацију Војне Академије и Војне гимназије. Примају укупно 185 од чега менаџмент у одбрани 50 ( пешадија 30, речне 10,оклопне јединице 10 ) ваздухопловство 20 , логистика 45 , мислим да Војноел.инж. око 40 , и војномаш.инж. око 35...

20 na vazduhoplovstvo? Dosta za razliku od predhodnih godina ;)
 
Не трипујеш. Данас сам ишао на презензатацију Војне Академије и Војне гимназије. Примају укупно 185 од чега менаџмент у одбрани 50 ( пешадија 30, речне 10,оклопне јединице 10 ) ваздухопловство 20 , логистика 45 , мислим да Војноел.инж. око 40 , и војномаш.инж. око 35...

Jel znas mozda od tih 20 sto primaju na vazduhoplovstvo, kol'ko tu ima mesta za devojke a kolko za muskarce?
 
jel ima ovde neko da hoce informacione tehnologije? :D a zanima me kako ide bodovanje sa fizicke spreme. Znaci iz svake discipline dobijes bodova pa izvuces aritmeticku sredinu? npr. tracanje 40, skok u dalj 20, zgibovi 60, 40+20+60=120, 120/3=40. 40= 6 bodova. i to je to? ili kako?
 
Мене занима исто то, тј да ли ако имам више од 82 бода на физичком , добијам 15 бодова?

Tako je. Dakle, ne moguce je da imas 13-14 poena, ili ces imati 15 il'12 il' 9...

Nash92
Re: Vojna akademija?

Mislim da zavisi od poena,
primaju prvih dvadeset sa liste koji zadovoljavaju

Pa nemoguce je da tako gledaju, jer bi u tom slucaju moglo da se desi da upadnu samo muskarci ili samo devojke, a to nema sanse... Ja pretpostavljam da devojke zauzimaju 30%, odnosno nekih 6-7 komada u ovom slucaju :D
 

Back
Top