Vojna akademija?

Opaaa... Imam ovde i kolegu! Mislio sam da sam ja jedini zubotehnicar koji je zainteresovan za VA, jer obicno se svi bave tehnikom jer se zaradjuju lepe pare! :D Bravo za izbor, Nemanja! Dogodine i ja konkurisem, pesadija naravno! :D
 
ne mozes da konkurises na "recne jedinice" ,mozes da konkurises za smer "MUO" ,tek' posle 2 godine studija se opredeljujes se za neki od modula "pesadija,recne jedinice,oklopna vozila" ;)

Када се подноси пријава , мора да се наведе и смер. Морају на време гледати да попуне одређен број. Не може бити да сви који упишу МУО после 2 год хоће пешадију , а да нико не иде на речне и оклопне јединице. :)
 
Када се подноси пријава , мора да се наведе и смер. Морају на време гледати да попуне одређен број. Не може бити да сви који упишу МУО после 2 год хоће пешадију , а да нико не иде на речне и оклопне јединице. :)

:think: mogucee,mada to do sada nije bilo ;)
 
Pozdrav drugari, šta se radi? :)

Evo i ja došla malo da se informišem u vezi VA, a pošto nemam vremena sad da iščitam celu temu (pregledaću za koji dan), zanima me ako neko može da mi kaže koliko godina traje obavezno vršenje dužnost u vojsci nakon završetka školovanja u akademiji, pošto nisam naišla na tu informaciju nigde do sad? Hvala unapred na odgovoru. :)
 
Pozdrav drugari, šta se radi? :)

Evo i ja došla malo da se informišem u vezi VA, a pošto nemam vremena sad da iščitam celu temu (pregledaću za koji dan), zanima me ako neko može da mi kaže koliko godina traje obavezno vršenje dužnost u vojsci nakon završetka školovanja u akademiji, pošto nisam naišla na tu informaciju nigde do sad? Hvala unapred na odgovoru. :)

Ја мислим 8 година.
 
Jel` moze neko da mi kaze,kad idemo na konkurs tj. da se prijavimo da li idemo u BG tamo ili ovde u okruzenju ima odredjen vojni odsek za to? :)

Кандидати пријаву подносе територијалном органу Регионалног центра МО на територији сталног места боравка.Образац пријаве се добија у територијалном органу Регионалног центра МО приликом пријављивања. Конташ? :)
 

Back
Top