Vojna akademija?

bice marve preko 3000 dajem glavu a vecina jos nije ni pocela da se sprema a dobar deo nezna jos ni sta se polaze na prijemnom...tako da nebrinem ja da ce konkurencija biti mnogo jaca bice veca sigurno al ne i jaca
 
bice marve preko 3000 dajem glavu a vecina jos nije ni pocela da se sprema a dobar deo nezna jos ni sta se polaze na prijemnom...tako da nebrinem ja da ce konkurencija biti mnogo jaca bice veca sigurno al ne i jaca
Krenucemo od osnovnog a to je recica NE (uci se u drugom razredu osnovne skole)

- rečica "ne" se pise odvojeno u odrečnim oblicima glagola, na primer:
ne znam, ne verujem, ne dolazimo, ne pitaj, ne može
 
Krenucemo od osnovnog a to je recica NE (uci se u drugom razredu osnovne skole)

- rečica "ne" se pise odvojeno u odrečnim oblicima glagola, na primer:
ne znam, ne verujem, ne dolazimo, ne pitaj, ne može

a mislis da ja to NEznam? samo necu sigurno ovde demonstirati svoju pismenst da bi tebe impresirao vec pisem opusteno samo da bi se izrazio i NEpada mi na pamet da proveravam
 
heheheh ljudi nemojte da se zamajavate, na akademiji vam niko nece odmoci, stoji to da da radi ''veza'' kako bi je mi nazvali ali prihvatimo cinjenicu da je svugdje tako i sta da se radi nije do nas ... a ti kralju sto si odg. za poruku svaka ti dala utjesio si me pravo, ti si se vec poceo da informises krenuo sa bakicom ako ako samo napred pa ako Bog da da se druzimo na VA ... srecno svima na prijemnom ispitu!Pozz
 
bice marve preko 3000 dajem glavu a vecina jos nije ni pocela da se sprema a dobar deo nezna jos ni sta se polaze na prijemnom...tako da nebrinem ja da ce konkurencija biti mnogo jaca bice veca sigurno al ne i jaca

cenim do 2100, mnogo je 3000 jeste da serija povlaci dosta mase ali sve je to boranija cim ce da spreme prijemni za mesec dva :D
 
pa o tome ti pricam ;) dva meseca nije nista sem ako je neko strebercina iz matematicke gimnazije...evo ja cenim da ce biti preko 3000 kandidata i da ce granica za upadanje biti 83-4 boda...zivi bili pa videli :D
 
Хахаха, немају :) Али већина људи неће да се гузи 4 године на академији, да се одрекне студентског живота, блејања, алкохолисања, журки, риба, свега... ако то не мора :)
 
Moze li ko da mi odg. ko je autor te zbirke za polaganje prijemnog ispita, koliko sam ja razumio to je zbirka iz vojne gimnazije? hvala.

To je zbirka zadataka iz matematike za prijemni ispit na Bojnoj akademiji. Autori: Đurišić Dušan i Brkić Nada. Zbirka se sastoji iz teoretskog dela i resenih zadataka sa testova iz 1998 - 2003 godine. Ti testovi su tezi nego sto su danas, tako da ako savladas njih, izacices na kraj i s' ovim modernijim ;). Aj sreceno, pa se vidimo na akademiji, nadam se. :)
 
Хахаха, немају :) Али већина људи неће да се гузи 4 године на академији, да се одрекне студентског живота, блејања, алкохолисања, журки, риба, свега... ако то не мора :)

Ee bas too..nema sanse da se 3000 ljudi odrekne svega toga..od 1500 do 2000 je logicno :)

pogledaj ih samo kako se loze citaj malo komentare na jutubu opsta histerija

Maa to su godista tipa 98,97,96..kad porastu ohladice se od serije xD
 
Da vas priupitam :D Koliko dnevno vezbate matematiku i koliko cesto idete da se fizicki spremate?

Ja se licno nista preterano ne spremam... Jedno 2-3 puta nedeljno sednem da odradim po koji test iz mate, a sto se tice fizickog tu je malo komplikovanije u mom slucaju. Spremao sam se svakodnevno do pre 2 nedelje kad sam povredio rame na treningu (puko mi jedan ligament od 4 u ramenu, 3 se istegla, i neki misic mi valjda odskocio malo od kljucne kosti), tako da sam nosio mitelu nedelju i po, i trebalo bi da nastavim sa treninzima kroz nedelju-dve... Inace, mislim da je prijemni iz fizickog relativno lagan, bez nekih posebnih priprema moze da se izvuce cetvorka-petica.
 

Back
Top