Војислав Шешељ о верској толеранцији

из Шешељеве књиге "Идеологија српског национализма"

страна 634.

"Српској православној цркви је у малој мери успело да народно веровање из претхришћанског доба и обичаје прелије у хришћанском духу"

stranciosrbima-1.jpg
 
из Шешељеве књиге "Идеологија српског национализма"

страна 634.

"Српској православној цркви је у малој мери успело да народно веровање из претхришћанског доба и обичаје прелије у хришћанском духу"

stranciosrbima-1.jpg

Kakav je ludak vojvoda.

Ups i to vise on nije z:mrgreen:
 
Kakav je ludak vojvoda.

Ups i to vise on nije z:mrgreen:
Nikad nije ni bio...Đujić je Vojvoda ko što je Čaruga razbojnik vojvodaz:p...Dakle,in the first place on nije mogao da mu da ''Vojvodstvo''...Posle je on delio ''Vojvodstvo'' isključivo pripadnicima svoje para-poltičke oraganizacije...I pored toga što su se i pripadnici drugih stranaka demokratskog bloka hrarbo borili u Hrvatskoj i Bosniz:)...Dakle,Šešelj,Toma i ostala banda(crvena) i ne mogu da izgube nešto što nikad nisu imaliz:)
 
"Али код мене нигде не можете наћи да омаловажавам исламску веру, као што сте покушали овде на једном месту. Ја сам препун поштовања према исламској вери, али сам огорчени противник сваког фундаментализма. Тренутно највише исламског, јер је тренутно најопаснији. Али када би се негде експонирао и хришћански фундаментализам, такође бих био његов огорчени противник. "

др Војислав Шешељ

Vojislav Seselj 08112007
http://www.scribd.com/doc/10933190/Vojislav-Seselj-08112007
 
Зашто да се врати? Нисмо више у феудализму.

Још је Јаша Томић писао о финансијским малверзацијама на манастирским имањима.
e sad se zapitaj, šta je sve Srpska Crkva imala na Kosovu, a nije joj vraćeno i koliko zemlje je oduzeto na Kosovu.....ali kako kažeš, mi smo u nastavku komunizma ali ne onog kakvog imaju Italijani npr......
 
И шта сад, кад напишеш Српска Црква великим словима, изражаваш поштовање према традицији?
Ммда. :) Знам такве позере.

Земљу је требало вратити народу (Србима земљорадницима, повратницима и избеглицама)

Црква има и превише имовине.
 
И шта сад, кад напишеш Српска Црква великим словима, изражаваш поштовање према традицији?
Ммда. :) Знам такве позере.

Земљу је требало вратити народу (Србима земљорадницима, повратницима и избеглицама)

Црква има и превише имовине.
vidi se da si udbaš kao i šešelj.....a tu istu zemlju su ti tvoji prodavali Albancima, koju su komunisti otimali od crkve na Kosovu i po celoj Srbiji....
kao što su otimali od običnog naroda, pa je nisu ni vratili, kako na Kosovu, tako ni po Srbiji..i ti tvoji je i dan danas prodaju, kao što prodaju tudje i otete fabrike, zgrade...
Baš si pozer, a jel ličiš na Šešelja.. ?
 
Престани да малтретираш тастатуру. :kafa:

Вероватно ни сам не верујеш у те будалаштине. :thumbdown:
Nikako, jedva uspevam da zaboravim kako su oteli zemlju mom dedi i cistili ambare, jer je eto bio kulak ali to vas udbase ne uce u policijskoj akademiji...tvoji partizanski preci su samo blago uskocili u tudje vile i fabrike...
 

Back
Top