VERUJETE LI SVOM PARTNERU

jao uzas !!!!

kao bre verujete?

pa jel ne znate da su muskarci najpokvarenije bica na svetu !!!!

ma ne verujem bre nikom !!!!

a i zabole me nesto bas da se time opterecujem i da se zderem.ok je...mislim ne verujem ni sebi pa sto bi njemu?ok je, ko bolji je od mene pa nece? da,da....aha....aha....
 
marlon:
Zavisi od osobe i koliko dugo ste zajedno. Ukoliko partner ili partnerka na pocetku odnosa ne odise iskrenoscu, tesko da kasnije moze od toga da se nesto ozbiljnije izrodi. Doduse, treba neki put i razumeti...ima ljudi koji su se dosta puta opekli u zivotu pa cuvaju intimu kao zmija noge. Kada se u odnosu pocne sa lazima, gotovo je. Partner se zaplice i to je kraj. Znaci ostaje samo iskrenost i istina. Pa ako partner shvati, shvati. Ako ne, nije ni dostojan da bude partner.
Bravo Marlon tacno tako!
 
ne mogu sebi da verujem kada se dobro pogledam.i onda treba da zapenim i da kao budem sigurna u nekoga drugog? bas bih bila stoka licemerna kada bih tako gledala na stvari.
ali, dobro. nemam razloga da mu ne verujem.i usput ne mislim mnogo o tome.jednom sam odlucila da je vredan poverenja i to ce da traje ako se ne pokaze suprotno.
 
Verujem da ce me zvati iako je obecao pre 15 dana i jos ga nema da se javi. :lol: Da li sam lakoverna? :lol:
Salim se, nemam ja partnera, to je neki nebitan lik. :?
Nego, verujem svima u poslednje vreme, valjda zato sto me je bas briga da li me neko laze i zato sto ne mogu da se opterecujem razmisljanjem o tome da li je neko iskren prema meni ili ne.
To mi je doduse tako trenutno doslo, za par dan cu mozda bas biti "balkanska spijunka". :lol:
 
HeBePoBaTaH_:
Kad mi je sumnjiva, ja Ane postavljam pitanja i kažem "Odgovori"
a ona se ona smeje i kaže "Naci koncept, a?"
Kasnije je tucamo, i naravno ne dobijem nikad odgovor na postavljeno pitanje, tako daaaaaaaa - naravno da joj verujem.
hahahaah super rastes
ali sta ce ti pomoc?mislim mozes ti to i sam
 

Back
Top