vencanice

И мени ће ускоро требати венчаница а ни не размишљам о њој.:rumenko:
Уствари, ја још увек не верујем да се удајем, али ајде... кад ме сав хаос сачека пар недеља пред исту, повероваћу.

Мени је проблем јер имам мале груди, тј. јако мале груди(скоро да их и немам):rumenko:
Све остало је у реду, али како наћи погодну венчаницу без сиса? Хехе...:mrgreen:
И какви би модели мене одговарали, питам се.:think:

Супер су хаљине. Баш ми се свиђају.

Pa ja koliko kapiram onda ne bi trebala da nosiš ove klasične sa korsetom i suknjom... ni ja ne garantujem da bi meni imao na čemu da stoji taj korset :rumenko: :mrgreen: Mada, koliko se sećam kumine venanice - odneseš u salon neki brus kad ti uzimaju meru i onda ti ga oni našiju na unutrašnjost korseta.... možda nije tako na svim korsetima ali znam da je ona nosila brus na prišivanje...
 
Pa ja koliko kapiram onda ne bi trebala da nosiš ove klasične sa korsetom i suknjom... ni ja ne garantujem da bi meni imao na čemu da stoji taj korset :rumenko: :mrgreen: Mada, koliko se sećam kumine venanice - odneseš u salon neki brus kad ti uzimaju meru i onda ti ga oni našiju na unutrašnjost korseta.... možda nije tako na svim korsetima ali znam da je ona nosila brus na prišivanje...

korset se drzi citavom povrsinom, i drzi ga struk jer je uzi od gornjeg tijela a shiri se iduci prema kukovima
upravo su one koje imaju ... :roll: sise, te koje imaju problema jer im sve osim underbust korseta ne stoji pri tijelu kako treba

a njoj moze da stoji slatko i da ne brine da izgleda kao folkerka
 
korset se drzi citavom povrsinom, i drzi ga struk jer je uzi od gornjeg tijela a shiri se iduci prema kukovima
upravo su one koje imaju ... :roll: sise, te koje imaju problema jer im sve osim underbust korseta ne stoji pri tijelu kako treba

a njoj moze da stoji slatko i da ne brine da izgleda kao folkerka

Jes' to istina, pozadi se podešava širina korseta ali je fora kad imaš onaj trip da se odozgo sve vidi :roll: Možda je u stvari to samo moj doživljaj jer sam do sad samo probavala majice - korsete, ali nisu mogle da se utežu... nemam pojma...
 
ako ste u Novom Sadu...
onda nece biti problem da posetite showroom salon
BELLA, Zeleznicka 18/1, 021/520-779

mozda vas zainteresuje ponuda...pogledajte sjat...
www.bella.rs

nisam bas pazljivo pregledala ceo katalog...ali mi se posebno dopada
model Portugal, modne kuce San Patrick...zbog jednostavnosti i svedene forme...:)
SanPatrick_Portugal_big.jpg
za sada, ova je najblize onom sto smo zamislili:)
hvala lepo ninani
 
sto im je dobar sajt, stvarno super ideje imaju...


a tema... sto bre sve mlade vole da su tako paaa bele i uobicajene :( sve nesto lice, sve nesto fine, a kad pogledas te iste u svakodnevnom zivotu morate priznati mnogo je tu vise raznolikosti... nekako mi se cini da i jedna mlada, cak ni one koje imaju izrazen stil oblacenja, ne prenese to na vencanicu... mislim kad vec imas priliku da izgledas kako hoces, ekstravagantno, svecano, ludo kako god, so to ne iskoristiti, i sto mora da je belo...
 
Poslednja izmena:
sto im je dobar sajt, stvarno super ideje imaju...


a tema... sto bre sve mlade vole da su tako paaa bele i uobicajene :( sve nesto lice, sve nesto fine, a kad pogledas te iste u svakodnevnom zivotu morate priznati mnogo je tu vise raznolikosti... nekako mi se cini da i jedna mlada, cak ni one koje imaju izrazen stil oblacenja, ne prenese to na vencanicu... mislim kad vec imas priliku da izgledas kako hoces, ekstravagantno, svecano, ludo kako god, so to ne iskoristiti, i sto mora da je belo...

pa mora da je belo, zato sto je mlada!

zna se da na svadbi samo mlada nosi belo, a niko ne nosi crno!

zato sto je takav obicaj...a ko hoce moze da se venca i u haljini na tufnice...

ja mislim da cu u haljini na tufnice i cizmama!
:D

mada i moja kuma je tako msilila...:think:
 
sto im je dobar sajt, stvarno super ideje imaju...


a tema... sto bre sve mlade vole da su tako paaa bele i uobicajene :( sve nesto lice, sve nesto fine, a kad pogledas te iste u svakodnevnom zivotu morate priznati mnogo je tu vise raznolikosti... nekako mi se cini da i jedna mlada, cak ni one koje imaju izrazen stil oblacenja, ne prenese to na vencanicu... mislim kad vec imas priliku da izgledas kako hoces, ekstravagantno, svecano, ludo kako god, so to ne iskoristiti, i sto mora da je belo...

Pa kako...belo=nevino...:think: (:rumenko:)
Inace,apsolutno se slazem s ovim...Skoro sve vencanice koje sam i medju ovim ponudjenim videla su na isti fazon,ne kazem,ima ih koje su mi prelepe...ali,vencanica ko vencanica:confused: Zato sam i rekla,meni se mnogo vise svidjaju ti detalji koji idu uz vencanicu,tipa carape,rukiavice,veo(tj nesto na glavi,ne mora bas veo:confused:)...neg sto me sama vencanica zanima.
Takodje, kad sam skoro pricala s drugaricom rekla sam da nema teoretske sanse da imam vencanicu BOJE SAMPANJCA!:roll: Ako ne na 10 ono barem na 5 svadbi u poslednje vreme znam da su mlade bile u vencanici boje sampanjca...misliiiiim-dokle?!Jeeee zar nema nimalo inovativnosti,nekog svog ja u svemu tome...Kakav smor...
 
boja sampanjca...pa to kao nisam bas skroz nevina :lol: ok ako si totalno u tradicionalnom fazonu, ako si religiozna, ali 90% nije, nije takvo u svakodnevnom zivotu a onda pokleknu kad dodje o svadbe...

mada i ja ke.nj.am sad sam se setila mature i sta sam prvo htela, a kako sam zavrsila nije bas :bljak: ali nije ni licilo na mene...

koto aj probaj da poturis ovo drugarici :D mislim da sam vec kacila fotku:

mladaa1-1.jpg


mladaa-1.jpg


mlade-1.jpg


nek zaboravi na dredove i ostalo, ali zar ne zgleda mnogo mocnije u boji nego u belom? a i akocemo tradicionalno retko ko je danas sampanjac boje :lol: pre ce biti vatreno crvena
 
boja sampanjca...pa to kao nisam bas skroz nevina :lol: ok ako si totalno u tradicionalnom fazonu, ako si religiozna, ali 90% nije, nije takvo u svakodnevnom zivotu a onda pokleknu kad dodje o svadbe...

mada i ja ke.nj.am sad sam se setila mature i sta sam prvo htela, a kako sam zavrsila nije bas :bljak: ali nije ni licilo na mene...

a i akocemo tradicionalno retko ko je danas sampanjac boje :lol: pre ce biti vatreno crvena

...pa ono,izgleda sto jaca boja to manje nevina cura:) Uhhh...kakvu li cu ja onda boju morati da traziiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm!!!:rumenko:
 

Back
Top