vencanice

postoji i u obrnutoj bijelo/crnoj verziji
S0553D.jpg
S0553E.jpg


54203F.JPG
54203zf.jpg

Haljinu kao na slici 3 i 4,veoma veoma slicnu sam videla prosle nedelje u Blue Bell-u na Dedinju.Kosta 5000 din i savrseno izgleda..Odma sam pomislila kako bi bilo bajno i sjajno da sam barem deverusa kad vec(hvala Bogu) nisam mlada...tj.nevesta;)
 
Pravo da ti kazem to me nije zanimalo jer ne nameravam vise da se udajem(vencanicu nikad nisam obukla inace)al nacuh da pominju neke silne stotine eura..200,300,500..prvo oblacenje,drugo...ima tamo i cipelica,sandalica i nekih cipkastih cizmica...
Ruku na srce ima dobrih haljina,

U Odivi je moja kuma iznajmila venčanicu pre 3 godine, tada je bila neki novi model i 2. nošenje - 350e. A stvarno je bila kao šivena za nju, i što se tiče stila i veličine!
 
Moje najbolje drugarice su se skoro udavale ....sa njima sam birala vencanice i uzivala - izbor je nevidjen, ima bas bukvalno za svakog nesto.

Sebe nisam videla u vencanici kad sam se udavala , probala sam nije da nisam , al kad sam se pogledala u ogledalo pomislih kako to nije za mene i odustadoh.

Udala sam se u belom odelu jer je bio januar da sam cekala leto udala bi se u nekoj prekratkoj haljini da crkne svekrva :lol:

Al......sad dok su one birale vencanice moram vam prizanti i ja sam pozelela jednu .
I da se opet udajem ne bi me niko sprecio da je obucem ...

Al opet neku ludu i kratku il totalno nadr.kanu :lol:
Nista romanticno, cipkano ne bi obukla .
 
dakle, udaje mi se drugarica:)
i trazimo joj vencanicu..
plavusa, velike grudi, nije bas uska u struku, i lepe vitke noge..
molim pomooooc...
predlozi, crtezi, saloni, modeli, sve sto vam pada na pamet:klap:


Ja nešto nikad nisam volela venčanice. Uvek su mi delovale preterano kićene i totalno neprimenljive za bilo šta drugo osim za venčanje. A ni bela boja mi nije favorit.
Ne znamo ukus tvoje drugarice, ali, evo nekoliko predloga:

662934376_09cb783c32.jpg
:

wd_jcrewdaphne.jpg


runway.jpg
 
И мени ће ускоро требати венчаница а ни не размишљам о њој.:rumenko:
Уствари, ја још увек не верујем да се удајем, али ајде... кад ме сав хаос сачека пар недеља пред исту, повероваћу.

Мени је проблем јер имам мале груди, тј. јако мале груди(скоро да их и немам):rumenko:
Све остало је у реду, али како наћи погодну венчаницу без сиса? Хехе...:mrgreen:
И какви би модели мене одговарали, питам се.:think:

Супер су хаљине. Баш ми се свиђају.
 
ja sam možda prosta i primitivna al nikad nisam razumela što mora da se nosi ta "posebna" haljina na venčanju...znam da je to tako normalno al meni je skroz bzvz :D
 

Back
Top