Velimir Ilić: Ne vredi idem ja u opoziciju!

Само ме интересује под којим новим ником ћеш бити када дође до општег хаоса који нам убрзо следи.

mita preti haosom.........:super:

pa to je tragikomicnije nego da ti kostunica preti da ce da te prebije ( licno ):rotf:
ali, da ti organizuje da te rokne neki zmija snajperom......to vec ume:think:
 
Ilić: Spremam se za opoziciju 18.06.2008 - 08:56

Lider Nove Srbije (NS) Velimir Ilić kaže da se sprema za opoziciju, kao i da će u Skupštini tražiti da se rasvetle stare afere i zločini - od "kofera" i "Sartida", do ubistava novinara.

"Mi hoćemo da se mnoge afere raščiste. Na primer, mene jako interesuje ubistvo Pantića u Jagodini. Ja ću tražiti anketni odbor da se vidi zašto to nije rasvetljeno i ko je učestvovao u tome", rekao je Ilić za "Politiku".
Nastavak teksta ▼


Na primedbu "Politike" zašto do sada nije postavljao ova pitanja, Ilić je rekao da nije imao priliku.
"Ja sam vodio infrastrukturu. To mora da se raščisti. Znači, da se rasvetli, bilo ko da je to uradio i kako. Kako je ubijen Ćuruvija i ko je učestvovao u tome? Zašto to da bude državna tajna? Moramo da znamo", rekao je Ilić.
On je kazao da će tražiti i da se u Skupštini formira anketni odbor koji bi ispitao aferu "Dačićev kofer", u kojoj se lider SPS-a pominjao kao jedan od aktera u toj aferi iz januara 2006. godine, kada su privedeni viceguverner Dejan Simić i član SPS-a Vladan Zagrađanin, kojima je na teret stavljeno krivično delo primanja mita.
"Sve mora da se raščisti, principijelo", rekao je Ilić navodeći da su ranije "bili neki kompromisi".
"Da vidimo šta je bilo sa 'Sartidom'. Ja nisam učestvovao u tome. Prosto, ja nemam pojma o tome, nisam vodio ni policiju ni pravosuđe. Ali, to neće da bude tabu tema", rekao je Ilić.
 
Joj kad vidim ovog lopova , lazova ... ministra ( lol ) pa sta ja radim e ... treba da se ubijem ko sve nije ministar ...

hronika1_2.jpg
 

Back
Top