Velimir Ilić: Ne vredi idem ja u opoziciju!

Sasvim slučajno imam dva hrčka, jedan se zove Šeki, a drugi Sloba. Sloba se uvek smeje dok pokušava da obludi Šekija. Šta ćeš, životinje videle na TV-u, pa sad oponašaju :lol:

sad moš komotno da Šekija prekrstiš u Zoki, analogijom sa trenutnim zbivanjima....ili ako hoćeš da ih poistovetiš sa živim likovima, nek se Sloba zove Mira, a Šeki - Ružica...
 
Idi Veljo odmori se malo ...



Pitaj Bebu Popovića ...

Popovic iz Jagodine?
:dash:
cart004.gif
 
Za 2,3 godine, ko ce da ga se seca....I njega i Kostunice...Dobili su sta su hteli....

meni najachu horgosh beograd

da njegovom rodjaku drzava da put beograd-horgosh
da naplati mesec-2
da bi imo odakle da pravi put beograd-njegova njiva

i da im drzava nakon toga da josh 25 godina putarine na relaciji horgosh-veljina njiva

i ne ode u zatvor!?!?!:twisted::twisted::twisted:
 
ma ljudi sta vam je SPS ce se raspasti jer ce baza uskoro da pokrene revoluciju unutar stranke i ovi sto prave koalicju sa DS-om idu lagano u aut a posle ce biti i isterani iz stranke.

zivi bili pa videli.

pa videli ste da svi stari SPS-ovci osudjuju to.

jos ja ne znam dal postoji makar jedan SPS-ovac na planeti zemlji koji je glasao za SPS zato sto zeli da SPS ide sa DS-om.
 
ma ljudi sta vam je SPS ce se raspasti jer ce baza uskoro da pokrene revoluciju unutar stranke i ovi sto prave koalicju sa DS-om idu lagano u aut a posle ce biti i isterani iz stranke.

zivi bili pa videli.

pa videli ste da svi stari SPS-ovci osudjuju to.

jos ja ne znam dal postoji makar jedan SPS-ovac na planeti zemlji koji je glasao za SPS zato sto zeli da SPS ide sa DS-om.

joj kako si ti naivan:lol:
kakva baza kakvi bakrači?:roll: sps-ovci su gladni vlasti, dobiće HILJADE plaćenih mesta po srbiji, steći će nove drugare, neće više sedeti sami u kafani....:mrgreen:
 
ma ljudi sta vam je SPS ce se raspasti jer ce baza uskoro da pokrene revoluciju unutar stranke i ovi sto prave koalicju sa DS-om idu lagano u aut a posle ce biti i isterani iz stranke.

zivi bili pa videli.

pa videli ste da svi stari SPS-ovci osudjuju to.

jos ja ne znam dal postoji makar jedan SPS-ovac na planeti zemlji koji je glasao za SPS zato sto zeli da SPS ide sa DS-om.

Baza je legla na rudu samo da te obavestim. Revoluciju nema ko da pokrene. Niti hoce da pokrecu bilo sta.
Stari SPS-ovci koji su to osudjivali uglavnom ili nemaju nikakve funkcije u sadasnjem SRS-u, ili nisu vise u stranci, pa mogu samo da kake preko saopstenja.

Al dobro, ako ti hoces u to da verujes, ja te ne mogu spreciti....

I skapiraj da nema veze da li su glasaci za ili nisu, izbori su prosli, a vi ste prsli.:klap:
 
joj kako si ti naivan:lol:
kakva baza kakvi bakrači?:roll: sps-ovci su gladni vlasti, dobiće HILJADE plaćenih mesta po srbiji, steći će nove drugare, neće više sedeti sami u kafani....:mrgreen:

videcemo :)

ja ne pricam o funkcionerima. pricam o obicnim ljudima gradjanima koji nisu u stranci a glasaju za nju. to je baza.

oni su svakako ovim paktom DS-a i SPS-a razocarani i siguran sam da ce ili podici pobunu unutar stranke ili ce na sledecim izborima zaokruziti SRS
 

Back
Top