Velimir Ilić: Ne vredi idem ja u opoziciju!

videcemo :)

ja ne pricam o funkcionerima. pricam o obicnim ljudima gradjanima koji nisu u stranci a glasaju za nju. to je baza.

oni su svakako ovim paktom DS-a i SPS-a razocarani i siguran sam da ce ili podici pobunu unutar stranke ili ce na sledecim izborima zaokruziti SRS

Na sledecim izborima sem Tome, Seselja i tebe niko i nece glasati za SRS.:rotf::rotf::rotf:
A i sto bi, bicemo na korak od EU. A Seselj ce i tada hteti da diskujuje o SSP, da dodaje recenice, da ponistava ugovore i slicne budalastine....:mrgreen:

A sto se tice obicnih ljudi, da im povecaju penzije za 1000 dinara, ima da lupaju nogama u dupe i da glasaju PUPS i SPS.:rotf::rotf::rotf:

Mnogo se zanosis, 4 godine je dug period....
 
Вратиће се Веља опет...

slika-Simbol-05--oktobra-na-Limundu--Bager-Dzoa-bageriste-4544x400.jpg
 
А ти изгледа верујеш да ће ова ФРАНКЕНШТАЈН ВЛАДА да потраје....хехехе...

Мито надам се да неће, али ако изгурају четири године Србију видим у НАТОу, ЕУ, са огромном већином испраних мозгова међу гласачима, без шанси за српске странке. Потпуна конторла медија, полиције, војске од стране ДС(запада) ми је просто незамислива и биће страшно опасна.
 
Мито надам се да неће, али ако изгурају четири године Србију видим у НАТОу, ЕУ, са огромном већином испраних мозгова међу гласачима, без шанси за српске странке. Потпуна конторла медија, полиције, војске од стране ДС(запада) ми је просто незамислива и биће страшно опасна.

Pa iseli se ako to uopšte bude i ako ti bude nezamislivo i opasno:bye::bye::bye:
 

Back
Top