"Velika Albanija"

...Procitao sm da je Albanija izrazila zabrinutost zbog prekomerne upotrebe sile, i nesto ne verujem da se stavovi albanskih i kosovskih zvanicnika umnogome razlikuju.
ako mi das link, mozda i promenim misljenje o tvojoj mogucnosti shvatanja
ja nigde nisam procitao da je bilo zvanicno kosovo bilo albanija tako nesto izjavila.
 
A siptari su kao neko mOOdo u regionu pa ce da "udare" na 3/4 drzave (Srb, CG, Mak, GR) :D hehehe mislim da bi im to bilo poslednje sranye u njihovoj velikoj istoriji :P :D

Па тако ће и бити као што сам већ и написао пар пута. Пало Римско Царство а неће Шкиптарија...
 
shiptarima zelim puno sretje u pokushaju stvaranju velike im drzave.
to im jeste dugoroni maximalni cilj.
i
ne vidim nijedan razlog da plachem ili budem zabrinut nad sudbinom makedonije ili crnogoraca.
ne mislim da ce im to biti dozvoljeno, al' anyway, puno sretje i kush od mene, toliko
 
@ademTIRANA (Tanjug) - Ministarstvo spoljnih poslova Albanije izrazilo je zabrinutost zbog akcije makedonske policije, ocenjujući da je stabilnost Makedonije veoma važna za region i ujedno pozivajući Skoplje da se uzdrži od preteranih akcija.

Poslednji pasus...znaci, kad nesto tvrdim, to radim sa argumentima, ne tek onako, zato sto mi se svidja ili ne svidja...
 
vecernje javljaju sta je rekao tanjug da je rekla...... tituse, tituse... jos samo "politike" nema

I sta sad...ja treba tebi da verujem a da pomenuti komentar iz Vecernjih novosti smatram za laz? Eto koliko si ti objektivan sagovornik...

p.s. albanski jezik ne govorim, pokusao bih inace da pronadjem na nekom albanskom sajtu, pa, ako ti nije tesko....
 
@ademTIRANA (Tanjug) - Ministarstvo spoljnih poslova Albanije izrazilo je zabrinutost zbog akcije makedonske policije, ocenjujući da je stabilnost Makedonije veoma važna za region i ujedno pozivajući Skoplje da se uzdrži od preteranih akcija.

Poslednji pasus...znaci, kad nesto tvrdim, to radim sa argumentima, ne tek onako, zato sto mi se svidja ili ne svidja...

procitao sam to, ali ja ne vidim tu nikakvo neprijateljsko obracanje makedoniji,pod uslovom da je receno tako, a ja bas ne verujem nekim listovima
 
laci ja rekoh meni a ne nama

U pravu si, video sam odmah, nego sam hteo malo da provociram. :wink:

Ali, recimo, da si privatnik, legalni, pošteni i ne zanima te kriminal ni junačenje s puškama itd. ... Zar te nije strah da živiš na takvom nezavisnom Kosovu gde verujem lete glave ako odbiješ učešće (u slučaju da te vrbuju) ?
 
U pravu si, video sam odmah, nego sam hteo malo da provociram. :wink:

Ali, recimo, da si privatnik, legalni, pošteni i ne zanima te kriminal ni junačenje s puškama itd. ... Zar te nije strah da živiš na takvom nezavisnom Kosovu gde verujem lete glave ako odbiješ učešće (u slučaju da te vrbuju) ?

privatnik nisam, a ja ne "razumem" bas pitanje, ajdemo ovako, nakon onog masakra koji je pocinioonaj ubivsi nekoliko slucajnih prolaznika, ako bih ja tebe pitao.... mislim da znas sta hocu reci. ima slucajeva,o njima necu govoriti, ali na kosovu se mozes kretati slobodno a sansa na naletis na neku budalu i nije bas toliko velika. verovao ili ne. a znam da ti je tesko poverovati u tako nesto, a kako i ne bi kada se toliko "lepih" stvari pise o kosovu kod vas
 
procitao sam to, ali ja ne vidim tu nikakvo neprijateljsko obracanje makedoniji,pod uslovom da je receno tako, a ja bas ne verujem nekim listovima

Pa ti si trazio neki link i ja sam ti dao...a sto se tice ovog saopstenja, kao po obicaju povecao si ono sto tebi odgovara, istrgnuto iz konteksta.Hajde procitaj ponovo celo saopstenje, izbroji do deset, pa onda da pricamo...ili pokusaj da citas izmedju redova...ako nisi vec procitao pa se pravis nevest i naivan, sto je jos jedna tvoja osobina vrlo izrazena u diskusijama...
 
Meni je muka od pričanja...

Da sve svi vi... (Hrvati, Crnogorci "Bosanci", Albanci, Slovenci) skupite, nema vas koliko ima nas Srba...

Meni ste smešni... Da nema ovih govnara od Amera... Daleko bi vam bila lepa kuća... He he he... :D
 
Ja sam to isto rekao milion puta, da hoce otici ovi americki g0vnari u 3 lepe pm. pa onda na Balkanu, kom obojci kom opanci :) Sva ova g0vna od ustasa do siptara glume neko m00do kad su tu ameri, nemci i ostali g0vnari sa strane, a kad dodje do sranya a nema ko da pripomogne sa strane, onda su manji od misa. P|ck|ce i jedni i drugi i treci
 
Ja sam to isto rekao milion puta, da hoce otici ovi americki g0vnari u 3 lepe pm. pa onda na Balkanu, kom obojci kom opanci :) Sva ova g0vna od ustasa do siptara glume neko m00do kad su tu ameri, nemci i ostali g0vnari sa strane, a kad dodje do sranya a nema ko da pripomogne sa strane, onda su manji od misa. P|ck|ce i jedni i drugi i treci

Svaka čast majstore...

Što ove "Srbende" ne smeju da kažu ovo što ja i ti pričamo nego se uvlače govnarima u pedu?!
 
Ja ne glumim velikog srbina i boli me uvo za sve njih, ali mi pici na **** to kad smo ratovali jedni protiv drugih non stop su p|zdili po CNNu i BBCu glumili "zrtve" u fazonu "help bosnia/kosovo - please" suze ronili, glumili najvece jadnike na planeti, a kad su platili amere sa narko dolarima i arapi dali $$$, onda su se proqrcili, niko im nije ravan.....pa mamu im ***** bre nek se odluce, hoce li da glume p|cketine najvece na planeti ili su "zayebani".
 
Ja ne glumim velikog srbina i boli me uvo za sve njih, ali mi pici na **** to kad smo ratovali jedni protiv drugih non stop su p|zdili po CNNu i BBCu glumili "zrtve" u fazonu "help bosnia/kosovo - please" suze ronili, glumili najvece jadnike na planeti, a kad su platili amere sa narko dolarima i arapi dali $$$, onda su se proqrcili, niko im nije ravan.....pa mamu im ***** bre nek se odluce, hoce li da glume p|cketine najvece na planeti ili su "zayebani".

Upravo tako... To je najveća propaganda koja je ikada izvedena...

Zahvaljujući tim pizdarijama, svet misli da smo ko zna šta...

Gledao sam jedan dokumentarac o Kosovu na BBC-u...

Došlo mi je da pocepam TV od tolikih laži...

I šta posle čestit građanin da misli... Šta?!
 
Ja ne znam sta su Englezi mislili dok su gledali taj dokumentarac na BBCu u to vreme, ali danas kad im siptari rasturaju heroin i koku po Londonu i celoj Engleskoj, kontrolisu prostituciju i sav ostali kriminal, e sada nek se zapitaju ko im truje decu i omladinu i unistava "drustveno uredjenje" :P hehehe da Bog da imali najcistiji heroin na ulicama mamu im ***** anglo-saxonsku :D
 

Back
Top