Velika Albanija 2016. godine!?

Nema na cemu, ali to je istina i zato sam rekla. z:girl: :rumenka:

Dajem ti reputaciju,ali mi nije dozvoljeno.Mozda je Adem tu umesao prste....z;)

A stvarno mi nije jasno kako nekako pristrasno shvata moje odgovore...izgleda da misli da ako sam `Milosevicevac` ja treba da vredjam i da psujem Albance,da vredjam sve one koji nisu Srbi,da pretim da cu da ratujem,da ubijam...ako sam `Tadicevac` da treba da savijam glavu,da cutim,da molim nekoga...ne znam zasto to tako shvata.
 
Dajem ti reputaciju,ali mi nije dozvoljeno.Mozda je Adem tu umesao prste....z;)

A stvarno mi nije jasno kako nekako pristrasno shvata moje odgovore...izgleda da misli da ako sam `Milosevicevac` ja treba da vredjam i da psujem Albance,da vredjam sve one koji nisu Srbi,da pretim da cu da ratujem,da ubijam...ako sam `Tadicevac` da treba da savijam glavu,da cutim,da molim nekoga...ne znam zasto to tako shvata.

Zahvaljujem.
Pa to je upravo rezultat pristrasnog pristupa i sam si rekao. Mora se malo biti objektivniji kod takvih "osetljivih tema".
Ja licno mislim da si u svom postu bio veoma objektivan i uostalom, imas pravo na svoje misljenje.
 
Zahvaljujem.
Pa to je upravo rezultat pristrasnog pristupa i sam si rekao. Mora se malo biti objektivniji kod takvih "osetljivih tema".
Ja licno mislim da si u svom postu bio veoma objektivan i uostalom, imas pravo na svoje misljenje.

Ne volim da vidim na ovom forumu kad i Srbi i Albanci govore nesto sto nije tacno.Tako da ponekad moram da kontriram i Srbima i Albancima,pa dolazim u situaciju da me mrze i jedni i drugi,a to je samo dokaz da ja nesto vredim i da moje reci imaju tezinu.
 
Da, Albanci postaju jedan od bitnih faktora na Balkanu, posle vise deceniske marginalizacije doslo je vreme da se i oni pitaju ! Naravno da je nacionalno ujedinjenje vazno ali nece biti prekrajanja granica !

Vintage, zašto toliko mnogo puta to ponavljaš? Ispada baš preponosno, da ne kažem nacionalistički.

Ne razumijem. Nacionalno ujedinjenje važno - ali ga neće biti?
 
velika albanija? kamo srece. to bi znacilo da se citav balkanski poredak menja.
a mi, posle realno nepovratnog gubitka kosova, nemamo sta dalje da izgubimo. i nama albanci mogu biti u tom slucaju strateshki saveznik.
jer... ako padnu granice balkanskih drzava, mislite li da nece pasti i granice, recimo, vec vrlo klimave bosne...i u ciju korist...

to bi bilo i neko dugorocno najbolje resenje, samo sto ce do svega toga, ukljucujuci i veliku albaniju, vrlo tesko doci...
 
velika albanija? kamo srece. to bi znacilo da se citav balkanski poredak menja.
a mi, posle realno nepovratnog gubitka kosova, nemamo sta dalje da izgubimo. i nama albanci mogu biti u tom slucaju strateshki saveznik.
jer... ako padnu granice balkanskih drzava, mislite li da nece pasti i granice, recimo, vec vrlo klimave bosne...i u ciju korist...

to bi bilo i neko dugorocno najbolje resenje, samo sto ce do svega toga, ukljucujuci i veliku albaniju, vrlo tesko doci...

samo sto to nekima ne prija, i onda prave racun bez krcmara....
 
да су и мало самостални знали би шта ће бити овако само играју како турска и америка каже

haha poshto im se do sada do nije isplatilo... mislim, tako "nesamostalni" jadni, ne dobishe novu svoju nezavisnu drzavu, sto su sanjali, ima vek i po.... bas su glupi ti nesamostalni albanci... da da, ispadose naivni....dok mi, 'samostalno' sacuvasmo suverenitet na kosovu
zaista, neko je tu ispao glup... pitam se ko...:think:
 
haha poshto im se do sada do nije isplatilo... mislim, tako "nesamostalni" jadni, ne dobishe novu svoju nezavisnu drzavu, sto su sanjali, ima vek i po.... bas su glupi ti nesamostalni albanci... da da, ispadose naivni....dok mi, 'samostalno' sacuvasmo suverenitet na kosovu
zaista, neko je tu ispao glup... pitam se ko...:think:
Они су "несамостално" окупирали део суверене државе.
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=12237245&postcount=5
 

Back
Top