Velika Albanija 2016. godine!?

Pa nije to strah od te velike albanije, ne bih se slozila sa tobom.To ti je ustvari otimanje tudjih teritorija, okupacija, svojatanje tudje istorije, propaganda i laz...
Zna se i jasno je da je Srbija na Balkanu, od najvece vaznosti u svakom pogledu, to i sam "zapad" priznaje.

ne bih o balkanu, ali od zemalja bivse yuge, slovenija i hrvatska su puno bitnije i znacajnije od srbije
 
pa... niko nas nista ne pita, a strah od te albanije ne daje nekima da spavaju
u danasnje vreme, kada se snaga enke zemlje ne meri sa koliko stanovnika ima, podjednak faktor su i srbija ali i crna gora... a bogami ni kosovo nije za bacanje

od koga strah, ko je pominjao strah? pa albanija je po svim evropskim istrazivanjima najnerazvijenija drzava u evropi, ekonomski, drustveno, socijalno, kulturno....
i sta mogu da vas pitaju? da im predocite "albanian dream" ili 100 godina nuklearne fizike u albaniji?
 
od koga strah, ko je pominjao strah? pa albanija je po svim evropskim istrazivanjima najnerazvijenija drzava u evropi, ekonomski, drustveno, socijalno, kulturno....i sta mogu da vas pitaju? da im predocite "albanian dream" ili 100 godina nuklearne fizike u albaniji?


varate se gospodine, to je bilo do pre neku godinu...danas je Albanija bolje kotirana u svim tim elementima od Srbije, jeste tužno, ali je tačno.
 
varate se gospodine, to je bilo do pre neku godinu...danas je Albanija bolje kotirana u svim tim elementima od Srbije, jeste tužno, ali je tačno.

gospodine, mi ne stojimo sjajno i to ce vam sledeca ekonomska tabela pokazati. o razvoju civilnog drustva, obrazovanju , kulturi ne treba ni polemisati. interesantni su porivi iz kojih ti pises kao i tvoji blogovi ali moras da znas da pretjerano karikiranje ponekad skodi
8/2009 eurostat
bihalbanija.jpg
 
gospodine, mi ne stojimo sjajno i to ce vam sledeca ekonomska tabela pokazati. o razvoju civilnog drustva, obrazovanju , kulturi ne treba ni polemisati. interesantni su porivi iz kojih ti pises kao i tvoji blogovi ali moras da znas da pretjerano karikiranje ponekad skodi
8/2009 eurostat
bihalbanija.jpg

Ja sam taj koji je ovde i svuda pisao, bez ove tabele i uvida, da je Luxemburg najbogatija zemlja planete.
Šta ti govori ova tabela, da smo mi i Albanija teta-tet. Mrtva trka ko je najgubaviji i najsiromašniji.
Obzirom šta je Albanija bila pre 2 decenije i šta je danas, ona je više napredovala čak i od LUXEMBURGA, a ne SOMALIJSKE SRBIJE.
Ne znam ti, ja ovo šta pišem, gledao očima svojim, a ne na Guglu.
 
Ja sam taj koji je ovde i svuda pisao, bez ove tabele i uvida, da je Luxemburg najbogatija zemlja planete.
Šta ti govori ova tabela, da smo mi i Albanija teta-tet. Mrtva trka ko je najgubaviji i najsiromašniji.
Obzirom šta je Albanija bila pre 2 decenije i šta je danas, ona je više napredovala čak i od LUXEMBURGA, a ne SOMALIJSKE SRBIJE.
Ne znam ti, ja ovo šta pišem, gledao očima svojim, a ne na Guglu.

opet pises sa pretpostavkom da si samo ti bio i sve vidio, odnosno, tvoja projekcija je realnost i istina i jedina istina?
 
Ja sam taj koji je ovde i svuda pisao, bez ove tabele i uvida, da je Luxemburg najbogatija zemlja planete.
Šta ti govori ova tabela, da smo mi i Albanija teta-tet. Mrtva trka ko je najgubaviji i najsiromašniji.
Obzirom šta je Albanija bila pre 2 decenije i šta je danas, ona je više napredovala čak i od LUXEMBURGA, a ne SOMALIJSKE SRBIJE.
Ne znam ti, ja ovo šta pišem, gledao očima svojim, a ne na Guglu.

Ето те као и онај "мученик"................... Калуђер!!!
 
ko je pasnjak, a ko metropola, moze covek lako saznati... ko ga to interesuje.
uz malo srece i pameti, albanija je na dobrom putu.
mislim da sa kosovom nece ici tako lako, ali ako se uzmu u obzir koga smo imali na grbaci decenijama, onda....

КОГА СТЕ ТО:think::think::think:..........................."ИМАЛИ НА ГРБАЧИ"!?:evil::evil::evil:

Извртање чињеница, фалсификовање историје са отвореном намером вређања и провацирања!!!

ДОКЛЕ БРЕ!!!

report.gif
:bye::bye::bye:
 

Back
Top