Velicina grudi odredjuje licnost?!

POP Mare:
Najlepse i najbolje grudi su one koje mogu da stanu u saku i to onu musku radnicku :P

MA PO MOM UKUSU SU ONE KOJE POKIPE IZ SAKE.
A NAJBOLJE SU ONE KOJE KAD IH UHVATIS I SPOJIS PA
OBE BRADAVICE STAVIS U USTA A RIBA NA TEBI
HOCE DA IZDAHNE OD SRECE I ZADOVOLJSTVA :!:

ALI CINJENICA JE DA SE NAJBOLJE K*RAJU ONE
STO MALTE NE I NEMAJU SIKE,T.J. IMAJU ALI
VELICINE TRESANJA ILI GRASKA. MA KOD NJIH
MOZE SVE,I SPREDA I POZADI I GORE I DOLE
I NA LUSTER I UZ TARABU I NEZASITE SU .
ONE BAS MOGU DA OPUSTE MUSKI ROD I NISU
SEBICNE KAO OVE SA LUBENICAMA KOJE
VRLO TESKO DAJU CAK I KADA KLEKNES DA IH
MOLIS SA SUZAMA U OCIMA . :roll: :!: :shock:
 
MONTE KRISTO:
POP Mare:
Najlepse i najbolje grudi su one koje mogu da stanu u saku i to onu musku radnicku :P

MA PO MOM UKUSU SU ONE KOJE POKIPE IZ SAKE.
A NAJBOLJE SU ONE KOJE KAD IH UHVATIS I SPOJIS PA
OBE BRADAVICE STAVIS U USTA A RIBA NA TEBI
HOCE DA IZDAHNE OD SRECE I ZADOVOLJSTVA :!:

ALI CINJENICA JE DA SE NAJBOLJE K*RAJU ONE
STO MALTE NE I NEMAJU SIKE,T.J. IMAJU ALI
VELICINE TRESANJA ILI GRASKA. MA KOD NJIH
MOZE SVE,I SPREDA I POZADI I GORE I DOLE
I NA LUSTER I UZ TARABU I NEZASITE SU .
ONE BAS MOGU DA OPUSTE MUSKI ROD I NISU
SEBICNE KAO OVE SA LUBENICAMA KOJE
VRLO TESKO DAJU CAK I KADA KLEKNES DA IH
MOLIS SA SUZAMA U OCIMA . :roll: :!: :shock:

E sad baš preteruješ!
 
Gazdarica:
Hehe, evo nesto onako neobavezno... :lol:

Veličina grudi određuje osobnost


Veličina i oblik grudi određuje žensku osobnost, tvrde talijanski seksolozi. Primjerice, žene s velikim okruglim grudima vole puno jesti i često ne žele voditi ljubav.
Talijanski seksolog Piero Lorenzoni kategorizirao je tipove grudi prema raznim vrstama voća. Na prvom mjestu našla se, naravno, dinja. Prema Lorenzoniju, žene s velikim okruglim grudima, poput dinje, vole puno jesti i često ne žele voditi ljubav.
Slično je i sa ženama s 'grejp-grudima'. One možda izgledaju seksi, ali su zapravo krute i stidljive. Važnije su im sitne pažnje i nježnost partnera nego seks.
Seksu su znatno sklonije žene s 'limunima'. One su živahne, drske i pune života, ali žele dobro izbalansiran život bez iznenađenja.
Žene s 'ananasima' su inteligentne, romantične i vjerne i nerijetko imaju karijeru.
One s malim grudima, koje talijanski seksolog naziva 'trešnjicama', duhovite su i inteligentne žene uvijek spremne za seks. Dobar su izbor, kako za svakodnevni život, tako i za odmor i zabavu.
Vlasnice kruškolikih grudi vole ljubav u svim njenim varijantama i, premda religiozne, sklone su aferama.
Hm, hm, pa mozda ima tu necega! :wink:
 
MONTE KRISTO:
POP Mare:
Najlepse i najbolje grudi su one koje mogu da stanu u saku i to onu musku radnicku :P

MA PO MOM UKUSU SU ONE KOJE POKIPE IZ SAKE.
A NAJBOLJE SU ONE KOJE KAD IH UHVATIS I SPOJIS PA
OBE BRADAVICE STAVIS U USTA A RIBA NA TEBI
HOCE DA IZDAHNE OD SRECE I ZADOVOLJSTVA :!:

ALI CINJENICA JE DA SE NAJBOLJE K*RAJU ONE
STO MALTE NE I NEMAJU SIKE,T.J. IMAJU ALI
VELICINE TRESANJA ILI GRASKA. MA KOD NJIH
MOZE SVE,I SPREDA I POZADI I GORE I DOLE
I NA LUSTER I UZ TARABU I NEZASITE SU .
ONE BAS MOGU DA OPUSTE MUSKI ROD I NISU
SEBICNE KAO OVE SA LUBENICAMA KOJE
VRLO TESKO DAJU CAK I KADA KLEKNES DA IH
MOLIS SA SUZAMA U OCIMA . :roll: :!: :shock:
Siguran sam da ne preteruje :)
 
Kompleksi su cudo...
Evo ti jedan primer
Queen.gif
[citaj Qveen..... :wink:
 
peach:
definitivno ne spadam ni u jednu grupu sa svojim...breskvicama :oops:

Da li ja to nazirem prirodu tvog nick-a, o peach-ice?
Ne boj se. Ja npr. imam devojku sa breskvica kategorijom sika i mogu ti retji da nisam imao NIKAKVIH razloga vetj chetiri godine da se pozhalim na njenu zhelju ili strastvenost. To je najbolja kategorija! Inache, kad vetj govorimo o anatomiji, meni je lichno najbitnija GUZA.I veruj mi da znam mnogo ljudi koji su mog mishljenja. Tako da mislim da devojke i zhene ne bi toliko trebale da budu zabrinute u vezi velichine svojih grudi. :wink:
 
MONTE KRISTO:
devojcica_20:
Cini mi se da ima istine u ovome....
Mada, ja znam i za neke lose primere....recimo, jedna moja prijateljica sa "tresnjicama" nikada ne vodi ljubav gola i uvek insistira da na sebi ima majicu :roll:
:D

PA STA TI MISLIS , ZASTO ONA ZAHTEVA DA
TOKOM TOG RADOSNO - OPUSTAJUCEG CINA
IMA NA SEBI MAJCU :?:

Zato sto nema grudi i ne oseca se opusteno da vodi ljubav potpuno gola...mislim, zao mi je bas... :roll: Mislim da ne treba robovati takvim kompleksima... :roll:
Takva sam kakva sam... Ako vec vodis ljubav sa mnom, onda ti znacim nesto vise od para grudi i zadnjice....to ti je neko moje rezonovanje... :roll: :D :wink:
 
HeBePoBaTaH_:

Ličnost, yebote. To je isto, kao kada bi veličina penisa uticala na temperament, a?


e pa otkud to da ne utiče
od 0-10 cm ,,,, gadni ,opasni ,brzi ,nikako sramezljivi
od10-15,,,, iskulirano ,,,ali uvek se vidi da
ima neki nedostatak ,,, u svemu ,,,ma kako krene
šta da radi ,,,uvek bi mogao bolje
od 15-20,,,, taj je već pun samopouzdanja ,,,dakle gore navedeni ne pate ,,,,to nikako ,,,, ali ovaj ima malo veći razlog za to
od 20-27 ,,,,uvek zabrinuto ,,,valjda podvesno zbog krv jurne ,,,kobne posledice ,,,, mada na toj veličini nije strašno ,,,,, taj već sme da ga prikazuje javno i nema ama baš nikakve komplekse ,,,može biti ćelav bez zuba ali on za sebe misli da je taj -bez greške ,,,he he
od 27-..... crnci .....pa zar nisu uvek nasmejani
,,,,,
 
prospero:
peach:
definitivno ne spadam ni u jednu grupu sa svojim...breskvicama :oops:

Da li ja to nazirem prirodu tvog nick-a, o peach-ice?
Ne boj se. Ja npr. imam devojku sa breskvica kategorijom sika i mogu ti retji da nisam imao NIKAKVIH razloga vetj chetiri godine da se pozhalim na njenu zhelju ili strastvenost. To je najbolja kategorija! Inache, kad vetj govorimo o anatomiji, meni je lichno najbitnija GUZA.I veruj mi da znam mnogo ljudi koji su mog mishljenja. Tako da mislim da devojke i zhene ne bi toliko trebale da budu zabrinute u vezi velichine svojih grudi. :wink:
e,super! mislim,to sto imas devojku iz moje kategorije...fine smo mi vocke 8) a i nisam nesto iskomplexirana sto nemam lubenice.proslo me to u pubertetu.
ps.moj nick nije anatomskog porekla.slucajno se poklopilo :roll:
 
HeBePoBaTaH_:

Temperament i samopouzdanje su dve, sasvim različite stvari. Nisam srednjoškolski profesor psihologije, ali bi to trebalo sami da znate. Znači sise - ličnost je nonsens, kao i dovođenje u vezu penisa i temperamenta.
Btw. Potencija nije temperament :P Vratimo se na sise..


ljubav i seks ,,,ne vidim šta je odalo da ovo nije tema samo za muškarce ,,,,,,,,,,,,,,,,
dakle žene imaju sise ,,,,vratimo se na penis
 
HeBePoBaTaH_:

Temperament i samopouzdanje su dve, sasvim različite stvari. Nisam srednjoškolski profesor psihologije, ali bi to trebalo sami da znate. Znači sise - ličnost je nonsens, kao i dovođenje u vezu penisa i temperamenta.
Btw. Potencija nije temperament :P Vratimo se na sise..


kako sada temperament je genetski dato ,majka priroda ga napravi ,,,e majku mu
aj ne balavi i misli na nešto pametnije
i ne jaši se po mojim postovima
jaši se po svojim kada su toliko oštroumni ,,,,
ovo je malčice i zezanje ali
tebi sigurno mama rekla ,,,šta te briga sinko
što te niko ne voli ,ti si meni pametan
,,,,,,pa si se sada tako i utripovao,,,
,,,,,,,,kaži mami da ti je skenjala život
 

Back
Top