Velicina grudi odredjuje licnost?!


'Ajde...samo ću morati da budem perverzan, ako priču postavimo kako se igrati penisom i nekim malim i mlitavim sisama...gadno. Ali, penis među bujnim, čvrstim, grudima devojačkim, to je meni baš qwl :)

Nego, umeš ti da prepoznaš preko garderobe da li su njene ili je tu prste umešao plastičar?

(gde se zagalvih na temu sisa..tako mi mi treba) :?
 
jednom sam imao devojku..sa tim...tresnjicama...i stalno kad smo sami...pa se malo opustimo...meni krene ruka prema grudima...pa stanem..jer nisam znao kako ce da reaguje..i ima li uopste nesto u tom minijaturnom brusu....mnogo mi je bilo bezveze...al je zato imala noge...ja sam se ustvari smuvao sa njenim nogama..tako da mi grudi i nisu bile bitne...a vise sam voleo da sam saznao sta ima ispod brusa nego sve...al me brzo otkacila ..pa nismo dotle stigli...e...ova tema mi je otvorila oci...ja sam uvek mislio da sisate brze padaju...kad ono corak...trsnjice...
 
PA PRICA O SIKAMA U PRINCIPU IMA SMISLA I NIJE JE TESKO RAZUMETI.
GRUDI SU KOD ZENE MOZDA I GLAVNI SEXUALNI ATRIBUT. ONE PREDSTAVLJAJU BITAN FIZICKI DETALJ KOJI SVAKI MUSKARAC SKENIRA KOD ZENKE VEC PRI PRVOM SUSRETU.
UKOLIKO SU ONE PRIMETNE (POVECE) PO AUTOMATIZMU MUSKARCIMA PRIVLACE PAZNJU,STO NARAVNO ZENAMA KOJE IH POSEDUJU DAJE MNOGO BOLJU POCETNU POZICIJU U ODNOSU NA ONE DRUGE.
NAZALOST, ONE (VELIKE)CESTO MISLE DA SU NJIHOVE SIKE DOVOLJNE DA MUSKARAC PRSNE OD STRASTI CIM IH VIDI ILI PIPNE DOK ZA RAZLIKU OD NJIH ONE SA MANJIM NE POTURAJU SISE U PRVI PLAN VEC MASTOVITOST,INVENTIVNOST, ENERGIJU...
 
don marconni:
PA PRICA O SIKAMA U PRINCIPU IMA SMISLA I NIJE JE TESKO RAZUMETI.
GRUDI SU KOD ZENE MOZDA I GLAVNI SEXUALNI ATRIBUT. ONE PREDSTAVLJAJU BITAN FIZICKI DETALJ KOJI SVAKI MUSKARAC SKENIRA KOD ZENKE VEC PRI PRVOM SUSRETU.
UKOLIKO SU ONE PRIMETNE (POVECE) PO AUTOMATIZMU MUSKARCIMA PRIVLACE PAZNJU,STO NARAVNO ZENAMA KOJE IH POSEDUJU DAJE MNOGO BOLJU POCETNU POZICIJU U ODNOSU NA ONE DRUGE.
NAZALOST, ONE (VELIKE)CESTO MISLE DA SU NJIHOVE SIKE DOVOLJNE DA MUSKARAC PRSNE OD STRASTI CIM IH VIDI ILI PIPNE DOK ZA RAZLIKU OD NJIH ONE SA MANJIM NE POTURAJU SISE U PRVI PLAN VEC MASTOVITOST,INVENTIVNOST, ENERGIJU...

Sasvim tacno!!!
 
ajkulica:
Sad treba ceo zenski rod na forumu da se javi i ostavi broj svog grudnjaka :shock: Ma bezveze.....Mi treba da budemo zadovoljne onim sto imamo a neka se muskarci javljaju da komentarisu i izlazu svoja iskustva pa mozda i uspeju da generalizuju stvar t.j velicinu grudi :)

Koliko ovde ima zaparloženih , ovo im dodje kao besplatna , ali ne vulgarna reklama.
Zato , slobodno iznesite brojke , možda uz veću ocenu stigne i poziv za veću poslasticu...
 

Back
Top